З днем народження Батько Степане!

Нужен Харькову мурал Степану Бандере?


  • Кількість людей, що взяли участь в опитувані
    201
Никто и не говорит, что он закидывал их мандаринами.

Я не буду против тех, кто чевствует пана Стефана, это личное дело и демократический выбор каждого. Я за Украину:україна:
Но я против него лично, я для себя не воспринимаю его, как борца за мое будущее. Слишком смазанный образ, коллаборант к тому же.
 
памятники должны быть связаны с городом, а не в угоду политической конъюнктуре, или опыт сноса памятников при декоммунизации ничему не научил? ...
кстати, девочку на Павловской тоже - того ...

зы: вот почему, не предлагают ставить памятники Ивану Багряному или Остапу Вишне? ... которые жили в нашем городе ...
 
памятники должны быть связаны с городом, а не в угоду политической конъюнктуре, или опыт сноса памятников при декоммунизации ничему не научил? ... да и девочку на Павловской, кстати, тоже - того ...

А что случилось с опытом декоммунизации??
 
а Вы попробуйте прочесть предложение полностью ...
 
s_bandera.jpeg


Свiтла пам'ять!

Зы вот смотрю я на этот портрет, и видится он мне на стене Хатоба, или огромный баннер на фасаде гостинницы на площади Перемоги. Было б очень круто - рядом с Шевченко, бросает строгий взгляд в окна горсовета на месте повергнутого ленина красавец Степан! Голосуем!

будет во что кирпичи кидать
 
Не сотвори себе кумира
 
Я гарно розмовляю на украинской мови а також не дуже гарно на идышь и не дуже на бундесе гансов ,но навышё мени балакати на суржике коли я розмовляю на русском
А у вас моя украиночка через слово русскопольскосельскогопотятина ,не в змози балакати на ридний мови не балакайте и не зипсуйте мени мий слух ,риже суржик дуже риже вуха
1) не вказуй мені що робити і не нав"язуй мені свою російську. Я у себе ДОМА, в Україні. І не тобі росіянину судити про чистоту моєї мови, а вона у мене практично ідеальна.
2) мені україномовній українці в Україні ріже слух твоя російська, але ж я терплю, то терпи і ти.
Ще є запитання до мене? Ні?. От і порозумілись.

Вопрос на засыпку, мол харьковчанка вы или нет, кто основал первый университет в Харькове, украинец или русский? И чего вы не считаетесь с сучасным положением вещей, что Харьков русскоязычный, молодежь - русскоязычная, да же - о чудо, поцриоты-псевдонационалисты - русскоязычные. Может начнем считаться с сложившейся реальностью и не будем насаживать то, что естественным образом не идет в народ?
Я не харків"янка. Я народилася в селі на Волині.

"считаетесь с сучасным положением вещей". Тобто я маю сЧітатца з якимсь там положенієм вєщєй, а ти счітатца з моєю українською не хочеш? Тобто я - так, а ти - ні? Це нормально? Поки що ти насаджуєш мені свою російську.

Люди мають поважати потреби один одного. Моя потреба - українська мова. Твоя потреба - російська. Для цього я вже вільно володію російською. А от коли ти навчишся вільно володіти українською, то наші счітанія будуть врівноважені.
 
мешанное население, от родства тюрок и славян

Суміш тюрок і слов"ян - це росіяни. Російська мова була створена фактично як мова народу німцем Далем, який вперше зібрав всі слова в своєму словнику.

У українців дуже мало підмішано тюркської крові, хоча вона є практично у всій Європі.
И почему западенцы вдруг решили, что они идеальные украинцы?
Хто тобі таке сказав? Єдине чим відрізняються, як ти кажеш, "западенці" від решти українців, це тим, що вони хочуть бути якомога подалі від Росії, Польші, Румунії, у них це в крові. А східняки більш поблажливо ставляться до симбіозу українців з росіянами. Ось і вся різниця.
В Швейцарии четыре официальных языка и никто не мешает Швейцарии быть суперлучшим государством.

Госпідяяяяя, скільки можна торочити цю кацапську мантру про Швейцарію. Пояснюю для неграмотних, для тих, хто не вчився в школі, чи просто бездумно повторює аби сказати.

Історія конфедерації Швейцарія починається з трьох міст Франції, Італії, Німеччини, розташування яких було таким, що якщо одна із країн воює, то у війну втягуються всі три міста. Наприклад, якщо війна між Італією і Францією, то і німецьке місто було охоплено війною - така географія була цих міст. Звідси виникла потреба об"єднатись і захищати всі три міста разом. Звідси і постійний глибокий нейтралітет Швейцарії. Фактично це три шматочка трьох країн, об"єднані у конфедерацію. Там не просто три мови, там три різних конституції, закони, три армії тощо.

Кожна країна має свою історію і відповідно до СВОЄЇ історії пише майбутнє.
У Україні історично так склалось, що сусідня країна Росія не просто поневолю вже 5 століть нашу державу, а вона ще й постійно знащує нашу мову і культру, тому історично так склалось, що ми всі 5 століть маємо відвойовувати мову, культуру і свободу.



Неужели во Львовской области много русскоязычного населения, что так уж режет слух?
це я не тобі...
 
Останнє редагування:
Назад
Зверху Знизу