Пара новостей из Еуропи

Статус: Offline
Реєстрація: 18.12.2003
Повідом.: 14129
Пара новостей из Еуропи

Посилання видалено
Депутат Львовского облсовета от «Свободы» расстрелял коллегу по бизнесу

Посилання видалено
6 лютого 2008 року в ужгородському ресторані "Деца у нотаря" група працівників "Беркуту" чисельністю 20 чоловік проводила бенкет. В цьому ж закладі "відпочивали" працівники закарпатської ДАІ, які проводжали своїх кіровоградських колег...

Через певний час між працівниками правоохоронних органів зав’язалася бійка. На щастя для відвідувачів закладу, правоохоронці з’ясовувати стосунки вийшли на подвір’я ресторану. В той же час ДАІшники викликали підмогу, і до ресторану оперативно підтягнулись додаткові бійці. У свою чергу, «Беркут» викликав свій черговий наряд, а також інших працівників, які також приїхали і напосіли на працівників ДАІ. Тоді "на допомогу" «Беркуту» прийшов громадянин України Л., який постійно проживає у Празі і також брав участь у бенкеті. За його дзвінком до ресторану підтягнулись незнайомці з бейсбольними битами, які почали лупцювати міліціонерів. Насамкінець приїхали представники спецпідрозділу «Сокіл» і всіх розігнали.

:):)
 
Кто следующий в очереди баянистов? :ги:
 
Лавагет, я думаю хотел сказать, что "свидоми" такие же бандиты как и "Донецкие".
 
Лавагет, я думаю хотел сказать, что "свидоми" такие же бандиты как и "Донецкие".
а что, кто-то в этом сомневался? или Лавагет внезапно "прозрел", как тот самый Янукович из соседнего топика?
 
а что, кто-то в этом сомневался? или Лавагет внезапно "прозрел", как тот самый Янукович из соседнего топика?

Да я то давно знал. А вот некоторые утверждают что на Востоке все бандиты и алкоголики, а на Западе - европейские умницы... Одинаковы все...
За боян - сорри... как то не увидел...
 
А вот некоторые утверждают что на Востоке все бандиты и алкоголики, а на Западе - европейские умницы...
Ссылки, цитаты таких утверждений в этом форуме, пожалста..

Нет ссылок - пнх.
 
Як в анекдоті. Прийшов лісник і всіх розігнав.
 
Назад
Зверху Знизу