Так шо воно таке - реквієм чи державний гімн?

Я не помітив, що це пише бурий. А бурі (руді) це ж за Фрейдом та Клімовим латентні гомосексуалісти. У них зовсім інша логіка. Через це вступати розмови з ними абсолютно зайве...

Оце гідна відповідь! Як по суті нема чого заперечити, залишається до Фрейда за допомогою звернутися. Молодець, Володю, проявив просто надлюдські прозорливість та логіку!:іржач:

вот жизнеутверждающий текст, ясчитаю)
SkZ1O4UJdcU

І я також поки що не прибічник розбою:D, проте назвати цю пісню життєрадісною - це велике перебільшення, як на мене, зрозуміло:yahoo:
 
Іще Польща не згинула,
Коли ми живемо.
Що нам чужа сила взяла,
Шаблею відберемо.

Приспів:
Марш, марш, Домбровський,
З землі італійської до Польщі!
За твоїм проводом
Злучимось з народом.

Пройдем Віслу, пройдем Варту,
Будем поляками,
Дав нам приклад Бонапарт,
Як звитяжити маємо.

Як Чарнецький до Познаня
По шведській навалі,
Для вітчизни порятунку
Вернемось по морю.

Каже тато своїй Басі
Цілий заплаканий:
Слухай-но – то певно наші
Б'ють у барабани.
і чомусь ніхто там не скиглить, як тс.
 
А мне очень нравится
Марш запорожских казаков


Мені багато фільмів подобаються, в яких Богдан Ступка грає. Та це категорія емоційна, я ж веду мову про законність, конституційність тексту державного гімну України. А тут емоції відходять за лаштунки.

і чомусь ніхто там не скиглить, як тс.

"ніхто там не скиглить," бо там дійсно люди роблять те, що кажуть чи співають. Коли ти (відповідь на ТС) бачив, щоб в Україні озвалися на її захист, чи хоча б на свій ті, що співають "Душу й тіло ми положим..."?
Ось у цьому принципова різниця, якщо цьго не бачиш, то допомогти нічим не можу.
 
Одразу розставлю крапки над усіма і: у цій гілці, скільки б вона не існувала, прошу приймати участь лише тих, кому тема болить. Бажаючим просто вести легкий треп тут не будуть раді.

А тепер до суті.

Ще не вмерла:неа:, вони згинуть:eyecrazy:, ми положим душу:молись:.
Чому реквієм співати замість гімну мушу:confused:?
З некрофільним текстом гімну розцвіте держава:неа:?
Стане Київ життєдайним, як Париж, Варшава:неа:?

Мне кажется, это не реквием даже, а призыв - когда я слышу слова "ще не вмерла" - чувствую личную вину в том, что ничего толкового не сделал для того, чтобы наконец "вмерла". Поэтому надо всем дружно обьединиться и приложить все усилия, чтобы убрать эту пресловутую "ще не".
 
Полностью согласен.Музыка марша больше бы подошла для гимна.
Вот тут он ,по моему, лучше звучит:


Повторяю, речь не идет о нравится-ненравится - текст государственного гимна не девочка, и может нравиться, может не нравиться, но обязан соответствовать действующей конституции. А он нарушает сразу 5 статей. Из-за чего обрезание второго и третьего куплетов сделали? Из-за того, что уже в одной первой строке второго куплета есть сразу 5(пять)!!! нарушений статей конституции.
А о мелодии я уже писал, что она утверждена еще в 1992 году, во всем мире она ассоциируется с Украиной.
В отличие от текста, который никто кроме украинцев не знает. Даже россияне его не догоняют, что уже говорить о латышах и более дальних европейцах. О Китае с Японией речь вообще не стоит:D
А музыка вне национальностей и языков. Поэтому только на мелодию Вербицкого надо писать новый текст.:)
 
Назад
Зверху Знизу