В Украине готовится частичная мобилизация

Лично вам пришла повестка?


  • Кількість людей, що взяли участь в опитувані
    1951
На самом деле, на каждом арсенале будут создаваться дополнительные подразделения (на уровне батальона) для обеспечения охраны и жизнедеятельности.
Дабы не "вымывать" офицерский состав из боевых бригад, на первичные офицерские должности (командир взвода, например) будут ставить "пиджаков".

Далее предлагаю взять в руки устав и калькулятор и подсчитать, сколько офицеров необходимо для комплектации одного взвода, роты, батальона :)
Пиджаков давно пора погонять. И не только в тылу.
 
Возможно, ты девочка
По документам в военкомате
Так призывают же ж и девочек:
Під час призову офіцерів запасу з числа випускників військових кафедр українських вищих навчальних закладів громадяни чоловічої та жіночої статі можуть залучатися до служби на рівних умовах.
Про це 30 травня під час брифінгу для ЗМІ повідомив начальник головуправління персоналу – заступник начальника Генерального штабу ЗСУ генерал-лейтенант Артур Артеменко, інформує прес-служба Міноборони.
 
Всех грозно пугали своим реестром, а в итоге оказалось что сделать труднее чем просто позвиздеть )) И дальше продолжают свои бумажки ворочать)
 
Восстановят! На облику будуть вси!
 
Я тоже слышал про эту тему, но по факту ((
 
а. понятно. там одни пацаны по 18 лет с мамами.
и трое лет по 45 мужиков.

с 20 лет призывают хотя молодые люди 18-19 лет вправе пройти службу в армии на добровольной основе (по контракту).
 
Призыв: Статья 15. Призыв с 18 по 27.
Медосмотры и учёт допризывников тоже никто не отменял - это с 17-ти лет.
"Дедов", желающих пойти служить в контракт, тоже никто не отменял.

конституцию не меняли...НО
сейчас в 2017 октябрь практика такая -
с 20 лет призывают срочников (18-19 лет на добровольной основе (по контракту) не знаю кто идет.
 
Призов офіцерів запасу: у військових комісаріатах розпочинають роботу атестаційні комісії
У військових комісаріатах розпочинають свою роботу атестаційні комісії, які розглядатимуть кандидатів на призов на військову службу осіб офіцерського складу.

На військову службу терміном 18 місяців, наказом Міністра оборони, будуть призвані офіцери запасу віком до 43 років, які закінчили військові кафедри, не проходили військової служби та були відібрані атестаційними комісіями військових комісаріатів.

Також, офіцерам може надаватися відстрочка від призову на військову службу, за рішенням атестаційної комісії обласного військового комісаріату, на підставах, визначених статтею 17 Закону України «Про військовий обов'язок і військову службу», за сімейними обставинами, станом здоров'я, для здобуття освіти та продовження професійної діяльності.

Цього разу планується призвати біля 500 офіцерів запасу, більшість з яких проходитиме службу на військових арсеналах та базах зберігання озброєння і військової техніки.

Відправлення призваних офіцерів до вищих військових навчальних закладів (ВВНЗ), де вони проходитимуть курси з підвищення кваліфікації, планується розпочати з 13 листопада.

Порядок призову, а також подальшої служби офіцерами призваними на «строкову службу» регламентується розділом Х Інструкції, що затверджена наказом МОУ від 10.04.2009 № 170, та видана у розвиток Положення про проходження військової служби громадянами України (указ Президента України від 10.12.2008 № 1153/2008).
 
о, старые песни о главном.
 
Какой то дебильный опрос.
А почему нет пункта "я раздаю повестки" или "я действующий военный" ?
 
Назад
Зверху Знизу