• Лови промокод з яким знижка 50 грн - promo50grn

Чи може людина з негативним мисленням жити щастливо?

Як ви мислите?

  • Я мислю позитивно, Україна переможе.

    Голосів: 7 77.8%
  • Я зрадойоб і злидень.

    Голосів: 2 22.2%

  • Кількість людей, що взяли участь в опитувані
    9
Статус: Offline
Реєстрація: 27.02.2005
Повідом.: 84942
Чи може людина з негативним мисленням жити щастливо?

Негативне мислення - спосіб мислення, що оперує запереченнями, схильний до запереченням, бачить негативні сторони.
Противагу негативному - позитивне мислення.

Бачу дуже багато людей на ХФ з негативним мисленням.
Зазвичай у них все погано в житті.

Стало цікаво, вони мислять негативно бо злидні, чи вони злидні бо мають негативне мислення?
 
Ты знаешь, в чем основная, самая страшная и не смываемая вина Пороха? В том, что я живу с тещей в одной квартире! А еще соседская собака вечно на тротуар перед подъездом гадит.
Я ему это никогда не прощу! Это все из-за него и его мерзких конфет!
 
Ты знаешь, в чем основная, самая страшная и не смываемая вина Пороха? В том, что я живу с тещей в одной квартире! А еще соседская собака вечно на тротуар перед подъездом гадит.
Я ему это никогда не прощу! Это все из-за него и его мерзких конфет!

:) сєд бат тру
 
По сабжу. Надо смотреть на жизнь реалистично. Говно так говно, розочка так розочка. Если воняет, то воняет, если пахнет, то пахнет. Как то так.
 
По сабжу. Надо смотреть на жизнь реалистично. Говно так говно, розочка так розочка. Если воняет, то воняет, если пахнет, то пахнет. Как то так.

А я вважаю що подібне притягує подібне.
Чим більше позитиву ти бачиш - тим більше ти його отримуєш.

Взагалі в світі приблизно порівну квітів і лайна. А от чим ти прикрасиш своє життя - вже залежить від твого вибору.
 
Это не мышление негативное, ИМХО многим просто нравится выбрасывать свой негатив на форум. Тут большая аудитория, можно поныть/поплакаться/выругаться куче народу и оставаться инкогнито.
 
Бачу дуже багато людей на ХФ з негативним мисленням.
Зазвичай у них все погано в житті.
Надо различать

Негативное мышление - это способ восприятия прогнозов как "грядущий пиздец" и не позволяет развиваться.

И негативный пиздежь, как стратегия.
Типа, если сбудется то "Я же гаварил, придупреждал!"
Если нет то - "от и харашо, главное не сглазил!"

Т.е "зрадойобство" не всегда чистая психологическая черта неудачников.

:)
 
А я вважаю що подібне притягує подібне.
Чим більше позитиву ти бачиш - тим більше ти його отримуєш.

Взагалі в світі приблизно порівну квітів і лайна. А от чим ти прикрасиш своє життя - вже залежить від твого вибору.
Ты не понял. Реализм- это понимать, что говно воняет и вообще фу, но на нем растут розы.
 
Негативне мислення - спосіб мислення, що оперує запереченнями, схильний до запереченням, бачить негативні сторони.
Противагу негативному - позитивне мислення.

Бачу дуже багато людей на ХФ з негативним мисленням.
Зазвичай у них все погано в житті.

Стало цікаво, вони мислять негативно бо злидні, чи вони злидні бо мають негативне мислення?

Цю теорию розроботал ще Сильва .
А десь негативщики - уйобани зрадойоби !
 
Полностью согласен. Вот сходил с утра на рыбалку, налюбовался чистой рекой, наслышался пения птиц, рыбы наловил и потом, пока рыбка жарится, зашел на ХФ и назвал поцриотов - пидорастами. И мне приятно, и поцриотам не обидно

И так добре , и на хуй ще никто ни послав !?
 
От в цьому і суть :)

Ті хто бачать лайно - вони впевнені що це саме лайно і воно саме тут і воно домінує.
Ті хто бачать квіти - вони впевнені що це саме квіти і вони саме тут і вони домінують.

Обидві сторони впевнені що вони реалісти.
 
Ще цікаве спостереження.

Я знаю людей що називають себе оптимістами. Я сам оптиміст.

І в той же час я ще не зустрів жодного песиміста, який би не називав себе реалістом :D
 
Полностью согласен. Вот сходил с утра на рыбалку, налюбовался чистой рекой, наслышался пения птиц, рыбы наловил и потом, пока рыбка жарится, зашел на ХФ и назвал поцриотов - пидорастами. И мне приятно, и поцриотам не обидно

:іржач:
 
=-=X-RAY=-А я вважаю що подібне притягує подібне.
Чим більше позитиву ти бачиш - тим більше ти його отримуєш.


:yahoo::yahoo::yahoo:
 
Ты знаешь, в чем основная, самая страшная и не смываемая вина Пороха? В том, что я живу с тещей в одной квартире! А еще соседская собака вечно на тротуар перед подъездом гадит.
Я ему это никогда не прощу! Это все из-за него и его мерзких конфет!

Залишилось тильки ни сцать в под*езде - и усе буде добре !:yahoo:
 
По сабжу. Надо смотреть на жизнь реалистично. Говно так говно, розочка так розочка. Если воняет, то воняет, если пахнет, то пахнет. Как то так.

1000% :клас: как хорошо сказал, а то бегают долбоебы, им ссут в глаза, все Божья роса
 
Стало цікаво, вони мислять негативно бо злидні, чи вони злидні бо мають негативне мислення?

абрикосы собери в саду, да компот свари! думать меньше надо, а соображать больше! враг не дремлет!
 
Назад
Зверху Знизу