• Лови промокод з яким знижка 50 грн - promo50grn

Недостовірна вакансія на сайті Державної служби заяйнятості

Статус: Offline
Реєстрація: 13.02.2018
Повідом.: 2356
Недостовірна вакансія на сайті Державної служби заяйнятості

Шукаю роботу. Зареєструвавсь на сайті ДСЗ. Знайшов подходящу вакансію. Подзвонив работодавцю. Роботодавець сказав, що про таку вакансію не знає.

Тож вакансія на офіційному сайті ДСЗ виявилась недостовірна.

А я так раніш зрадів бачачи багацько вакансій на сайті ДСЗ, тепер вагаюсь - чи то достовірні ці вакації?
 
держ сл зайнятості
Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент у цьому розділі
 
А я так раніш зрадів бачачи багацько вакансій на сайті ДСЗ, тепер вагаюсь - чи то достовірні ці вакації?
т.е. нам надо прозвонить все вакансии и написать, сколько из них фейковые?
 
т.е. нам надо прозвонить все вакансии и написать, сколько из них фейковые?
Ні. Треба заповнювати сайт державної установи фейковими вакаціями ...... :) і звітувати як ви усіх роботою забезпечили
За що получають гроші робітники ДСЗ які заповнюють сайт? Чи перевіряють вони работодавців, чи видаляють вже неактуальні вакансії, чи контролюють рівень зарплати що заявляється?
Просто віповісить - за що?

Нашо така служба з фейковими вакаціями?

Ще добюавлю, що в вакансіях городські телехвони зазначені, то коли звониш з мобільного то за кожну розмову віддаєшь добову вартість хліба. можє варто зазначати і мобільні телефони работодавців? Для когось 4 гривні хрінь, алеж не задля безробітнього.
 
Нашо така служба з фейковими вакаціями?

Чтобы создать нефейковое рабочее место с нефейковой оплатой в службе занятости. Для нефейкового чьего-то родственника. И такой вакансии в списке на сайте вакансий ГСЗ вы не увидите. Но должно создаваться впечатление, что вакансий великое множество, и человек на этой должности просто необходим. А вы харчами перебираете.
 
Хтось нажалувавсь Модерайтору.

То я правду написав, що вакація з сайтиу служби зайнятості була не достовірною - работодавець й не знав про тую ваканнсію.. Можу преложить такє - я приходжу до служби - ми разом перевіряємо вакацію і коли воно підтвердиться що вона фейкова то керівник служби то який відповіда за вакації одраз пише заяву на звільнення. Гаразд?
 

А як це повлія на зарплату? Що перевіряй достовірність вакацій що нє перевіряй то зарплата службовця служби зайнятості не зміниться.
Неробство, нехлюйство на рівень сплати держ служдбовцянє впливають
 
Удивляют чуваки, которые не желая работать ищут самые глупые этому объяснения. В том, что они не работают виноват кто угодно, служба занятости, юристы, сайты объявлений. Только не они, такие нежные и ранимые.

Чтобы реально найти работу нужно делать звонки, 10, 20, 50, 100. А ему с первого звонка подай клёвую работу. Ощущение, что чувак с Луны свалился.
 
Шукаю роботу. Зареєструвавсь на сайті ДСЗ. Знайшов подходящу вакансію. Подзвонив работодавцю. Роботодавець сказав, що про таку вакансію не знає.

Тож вакансія на офіційному сайті ДСЗ виявилась недостовірна.

А я так раніш зрадів бачачи багацько вакансій на сайті ДСЗ, тепер вагаюсь - чи то достовірні ці вакації?

и шо? что первый раз кинули что-ли? дружище, запомни простую истину: "ты тут нахуй никому не нужен как на форуме, так и в стране". запомни это и жить станет намного легче...
 
может быть обычная ошибка. в премьере такое постоянно.

У чьому помилка? В назві работодавця? В нромєру телехвону? В посаді? В зарплатні? припускаюсь що так е можє бути. В чомусь одному
там неправильна цифра в номеру телефона похибка в назві работодавця, в зарплатні похибка.

А коли вобче нічого не підтвердилось то є помилка чи фейк?
 
Удивляют чуваки, которые не желая работать ищут самые глупые этому объяснения. В том, что они не работают виноват кто угодно, служба занятости, юристы, сайты объявлений. Только не они, такие нежные и ранимые.

Чтобы реально найти работу нужно делать звонки, 10, 20, 50, 100. А ему с первого звонка подай клёвую работу. Ощущение, что чувак с Луны свалился.

Шоб зробить 100 звонків треба гроші мати 400 гривнівбо там усі городські номери телфвонів. Якби на стільниковий то булоб десь 120 -150 грвиеннь. І ви брешете я шукаю не клеву роботу а просто роботу і коли натинаюся на фейк то це бентежить чи є робота хочаб не клева.

І так безробітні ніжні та ранимі бо почувають себе викинутими з суспільства і життя взагалі. Тообі це доки невідомо тож бо не спокушувай карму.
 
А коли вобче нічого не підтвердилось то є помилка чи фейк?
забей. такое бывает. масса разных причин. может вообще вакансию закрыли год назад, а в реестре не удалили. Человеческий фактор.
 
І так безробітні ніжні та ранимі бо почувають себе викинутими з суспільства і життя взагалі. Тообі це доки невідомо тож бо не спокушувай карму.

Так. Воны можуть глыбоко порынуты у дэпрэсию и накласты на сэбэ рукы. И цэ будэ на совисти тых дэржслужбовцив, яки нэсумлинно выконують свои обовьязкы. И одэржують чимали гроши (заздрю).:ганьба:
 



перевіряємо вакацію

відповіда за вакації
...........
ну и т.д.

уважаемый, харэ глупые темы постить. данная тема вобще непонятно каким боком тут, а не в блэк листе...
других сайтов нету что ли? че ты вцепился в один?
для поиска работы будь готов потратиться на звонки и на проезд на собеседование....
никто на блюдечке с синей каёмочкой ничего тебе не принесет

и на будущее - или на русском или на украинском, а то такой суржик с кучей грамматических ошибок аж глаз вырывает )))
 
Назад
Зверху Знизу