Домашние телефоны подорожают на 17,5%

28.07.2015 17:20

Национальная комиссия, осуществляющая государственное регулирование в сфере связи и информатизации, приняла решение повысить тарифы на универсальные телекоммуникационные услуги в среднем на 17,5%


photo_big.jpg


Решение принято на заседании во вторник, передает корреспондент агентства «Интерфакс-Украина».

С инициативой о повышении тарифов в комиссию обратилось ПАО «Укртелеком». Оператор предлагал повысить тарифы на 25%. Изучив вопрос, в том числе и на заседании рабочей группы, комиссия приняла решение повысить тарифы в среднем на 17,5%.

Изменения вступят в силу после регистрации документов в Министерстве юстиции.

Справка: Укртелеком является основным игроком на рынке фиксированной местной связи. Компания контролирует на нем около 78% и обслуживает около 7,5 млн абонентов.


Ольга Новикова

Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент у цьому розділі

Правильно, забивайте последние гвозди в крышку гроба.
 
А, дабы рабы не разбрелись...

"
Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент у цьому розділі


Привет законам от 16 января 2014! По-новому!

Хто не скаче - той москаль!:D :україна::прыгун::оплески::браво::сша::англія:::польща::єс:
 
подожди еще не время. планирую на октябрь-ноябрь.

Правильно, в лугандонії теж

Як тільки ти почнеш свої плани реалізовувати -- за твоєю спиною з'являться "зелені чоловічки", без форми та зі зброєю. Ну, як за спинами донбаських бузотерів з'явилися гіркін, безлер та інші.
Раптово виявилося що місцеві потрібні тільки як ширма для рашистів.

Подивися на лугандонію -- як, подобається результат?

Я правильно розумію, що ти таке хочеш влаштувати і у Харкові?

если петя и ко не образумится.

І що далі?

Ну ось "Петя" сів на літак і сказав -- якщо ви такі розумні, йдіть на хуй, далі без мене.

Кого саме бачиш на вакантному місці -- не абстрактну людину, а конкретне прізвище-ім'я-по-батькові?
 
Останнє редагування:

Ні, товариш ріелтор, це трохи інше.
Десь таке:

Дії, спрямовані на насильницьку зміну чи повалення конституційного ладу або на захоплення державної влади

1. Дії, вчинені з метою насильницької зміни чи повалення конституційного ладу або захоплення державної влади, а також змова про вчинення таких дій

А хоча по факту вийде:

Державна зрада

1. Державна зрада, тобто діяння, умисно вчинене громадянином України на шкоду суверенітетові, територіальній цілісності та недоторканності, обороноздатності, державній, економічній чи інформаційній безпеці України: перехід на бік ворога в умовах воєнного стану або в період збройного конфлікту, шпигунство, надання іноземній державі, іноземній організації або їх представникам допомоги в проведенні підривної діяльності проти України

Головне пам'ятати, що умовні Пєті та Сєні сядуть на літак, і місце куди летіти в них знайдеться.
А ти залишишся тут, будеш насолоджуватися наслідками.
 
Останнє редагування:
Оо, і сюди дибіли політику притягли.
 
Правильно, в лугандонії теж

Як тільки ти почнеш свої плани реалізовувати -- за твоєю спиною з'являться "зелені чоловічки", без форми та зі зброєю. Ну, як за спинами донбаських бузотерів з'явилися гіркін, безлер та інші.
Раптово виявилося що місцеві потрібні тільки як ширма для рашистів.

Подивися на лугандонію -- як, подобається результат?

Я правильно розумію, що ти таке хочеш влаштувати і у Харкові?



І що далі?

Ну ось "Петя" сів на літак і сказав -- якщо ви такі розумні, йдіть на хуй, далі без мене.

Кого саме бачиш на вакантному місці -- не абстрактну людину, а конкретне прізвище-ім'я-по-батькові?

звисно - Дмитро Ярош!

Ні, товариш ріелтор, це трохи інше.
Десь таке:



А хоча по факту вийде:



Головне пам'ятати, що умовні Пєті та Сєні сядуть на літак, і місце куди летіти в них знайдеться.
А ти залишишся тут, будеш насолоджуватися наслідками.

забули громодяни 5 статю Конституций!



Правильно, в лугандонії теж

Як тільки ти почнеш свої плани реалізовувати -- за твоєю спиною з'являться "зелені чоловічки", без форми та зі зброєю. Ну, як за спинами донбаських бузотерів з'явилися гіркін, безлер та інші.
Раптово виявилося що місцеві потрібні тільки як ширма для рашистів.

Подивися на лугандонію -- як, подобається результат?

Я правильно розумію, що ти таке хочеш влаштувати і у Харкові?



І що далі?

Ну ось "Петя" сів на літак і сказав -- якщо ви такі розумні, йдіть на хуй, далі без мене.

Кого саме бачиш на вакантному місці -- не абстрактну людину, а конкретне прізвище-ім'я-по-батькові?

а кто инаугурацию обещал в Донецке провести? почему из за него я потерял свой дом и вынужден скитаться? почему он не дал мне свд чтобы отстреливать обдроченцев? продолжать вопросы?
 
Останнє редагування:
звисно - Дмитро Ярош!

А по факту буде віктор медведчук.

Його приведуть до влади "поребрики" в масках, які скористаються твоїм протестом як димовою завісою щоб перебити опонентів. А потім ти станеш непотрібен, тебе можна теж того.

забули громодяни 5 статю Конституций!

Ні, це тебе примусять її забути -- ті, кого ти приведеш до влади.

а кто инаугурацию обещал в Донецке провести? почему из за него я потерял свой дом и вынужден скитаться?

Он воно як.

Я все правильно зрозумів -- свій дім ти втратив, а тепер хочеш і в нас влаштувати таке щоб і ми свої домівки повтрачали?

почему он не дал мне свд чтобы отстреливать обдроченцев?

Це як раз легко.
Воєнкомат чекає.

продолжать вопросы?

Та скільки завгодно.
Треба просто пам'ятати, що "найкраще" це не обов'язково "добре" -- "найкраще" це коли усі інші варіанти ще гірші.
Якщо це не зрозуміло -- я навіть не знаю.
 
Назад
Зверху Знизу