Хочу понять, из-за чего люди собрались на Майдане?

І що? Я працюю у великому університеті, де тисячі студентів і викладачів.
вот не поверишь, основная масса людей с кем я общаюсь в других странах, в том числе из Украины, как раз либо студенты, либо немногим старше, так вот они и прозревают с мыслями "что-то пошло не так после майдана"
 
по разным данным на майдане скакало от 40 до 70 тысяч человек, вы таки реально думаете что это 25%?
Це ти не дочитав до кінця. 40-70 тисяч В ДЕНЬ. А люди кожен день, більшість людей мінялась. Одні приїжджали, інші від"їжджали. Наприклад я не кожен день там була і мої близькі теж не кожен день.
 
Я не то,что "лояльный",я
я тобі не вказівка, роби сам висновки відповідно до своєї українськості (ні, я не пропогую примушувати когось до української, просто констатую факти)(.
 
Вообще не понимаю причем здесь россия (страна-террорист), это другое государство, хорошее. Живущее по старым и понятным всем законам. Я хочу, чтобы Харьков стал Русским городом, а не граждане из села Бояничи - мне рассказывали каким богам молится и какое обрезание нынче в моде на западной Украине.
В Харкові, як і в будь якому іншому місті, я у себе дома, так само як і харків"яни в селі Бояничі теж у себе дома.
А Росія хай живе у себе дома і не лізе сюди зі своїм менталітетом, правилами і язиком.
 
Брехня в твоїх словах. На Майдані у Києві стояло 25% всього населення України. І ще 30% стояли на майдані у своїх містах. І ще 10% просто погоджувались і підтримували Майдан.
По-друге, ніхто зараз не страждає. Це ти все придумуєш, фантазії такі.

Брехня.Було 146%:D
 
І що? Я працюю у великому університеті, де тисячі студентів і викладачів.
ага
На Майдані у Києві стояло 25% всього населення України. І ще 30% стояли на майдані у своїх містах. І ще 10% просто погоджувались і підтримували Майдан.
По-друге, ніхто зараз не страждає. Це ти все придумуєш, фантазії такі.

Ні, - це я і все моє оточення, а це тисячі людей.
Все ясно с вами.Кстати,то,что у Вас с кукундером проблема-
винувата ненависна росія.
 
ну нафик, я умываю руки, ато так ржать можно и до сердечного приступа :D
 
это просто десять баллов из пяти, смеялся до слез из разряда "Черное море выкопали украинцы", такого я еще не видел, ну помечтать всегда полезно
Ну ти ж не знаєш, що буде через 100-500 років. Колись маленька Московія хіба могла мріяти про таку велику територію? Хіба Дике поле колись думало, що на нім будуть жити промонгольські люди?
Те, що внизу завжди підіймається. а те, що зверху завжди опускається. Це закон природи.

Ни один мой друг или знакомый не был, не участвовал, не давал денег.
Все работали и смеялись, что дрынами разгонят эту кодлу, а особо жаждущим типа кролика все таки засадят Кулю в лоб.
Все стало понятно, когда это кодло пошло к Яныку торговаться по поводу того кто будет премьером, кто министром, а кто просто сосать будет.
Это изначально был Титаник.
Для таких з твоїми поглядами - так, це Тітанік. Все решта, то є твої фантазії.

вот не поверишь, основная масса людей с кем я общаюсь в других странах, в том числе из Украины, как раз либо студенты, либо немногим старше, так вот они и прозревают с мыслями "что-то пошло не так после майдана"

То вони тебе обманюють, догоджають. Але факти говорять про інше - ми все далі, далі, далі від Росії і всім це подобається і вже не знайдеш людину на території святої України. яка б хотіла б повернутись обличчям до Росії. А це головне, все решта - деталі.
 
Так уже, исторически сложилось, что Харьков, Луганск, Донецк, Запорожье и Одессу восстанавливали русские мужики после войны которых пригнали из мордовии, комми, урала и пр. угадай какая у них культура и что они хотят видеть?
Да даже газеты на украинском никто не читает.
Історічєскі/не історічєскі.... матня з цією історічностю якась..... Є факти, а вони, як відомо, вперта і безумовна річ.

Стосовно про читати українською... ти за всіх не розписуйся, ... ти ж читаєш мої пости українською, значить хочеш читати, а кажеш.... ))))
 
Самое забавное что на майдане стояло 0,01% от общего населения, а страдают теперь все. Вот что обидно то. Но чтоб было меньше обиженных развернули дикую пропаганду и подметили в головах у людей теплое на мягкое. Результат, как говорится, на лицо, в виде Arkktur-а и ему подобных

Забавно, на самом деле, шо страдают те в основном, хто усилий не приложил ни грама к тому, шоб шото изменилось. Стоявшие на Майдане поехали стоять в лугандонию, для того шоб нестоявшие щаз слезы на хф проливали за судьбинушку свою нелегкую. На стоявших им насрать, в большинстве. Ну и сопереживающих из небратской теперича раши дохуищща набежало, как всегда. Посострадать.
 
Ну ти ж не знаєш, що буде через 100-500 років. Колись маленька Московія хіба могла мріяти про таку велику територію? Хіба Дике поле колись думало, що на нім будуть жити промонгольські люди?
Те, що внизу завжди підіймається. а те, що зверху завжди опускається. Це закон природи.

Не знаю, но я почему-то более чем уверен что если россия (страна-террорист) и Украина останутся как страны (мало ли, армагедец или ядерный конфликт), то россия (страна-террорист) точно не будет украинской. В лучшем (для вас) случае проамериканской, больше вероятно что прокитайской (или образуется новое что-то на базе россия (страна-террорист) - Китай - Казахстан - Беларусь)
 
просто констатую факти)(.
Вот эти-
Не погоджуюсь, що наш Президент - гнида. Він з усіх своїх сил збільшує

я і все моє оточення, а це тисячі людей.

російська мова - це вірус

На Майдані у Києві стояло 25% всього населення України. І ще 30% стояли на майдані у своїх містах. І ще 10% просто погоджувались і підтримували Майдан.
По-друге, ніхто зараз не страждає. Це ти все придумуєш, фантазії такі.

Та мені до дупи ті тарифи чи ще якісь там інші матеріальні блага. Саме головне - це бути подалі від Росії і українська мова понад усе. Будемо з Росією в різних кутках, то і життя налагодиться. Все решта то є тлін.

І що? Я працюю у великому університеті, де тисячі студентів і викладачів.

мені в моєму українському селі гарно

Так, в усьому винувата ненависна росія.
 
Так уже, исторически сложилось, что Харьков, Луганск, Донецк, Запорожье и Одессу восстанавливали русские мужики после войны которых пригнали из мордовии, комми, урала и пр. угадай какая у них культура и что они хотят видеть?
Да даже газеты на украинском никто не читает.

Может блядь украинцев пересчитаем, которые вам нефтедоллары добывают в надымах-нижневартовсках? На которые вы начинку в танки покупаете, шоб украинцев ими потом угандошивать.
 
То вони тебе обманюють, догоджають. Але факти говорять про інше - ми все далі, далі, далі від Росії і всім це подобається і вже не знайдеш людину на території святої України. яка б хотіла б повернутись обличчям до Росії. А це головне, все решта - деталі.

А смысл им меня обманывать и угождать, учитывая что я живу в другой стране? о_О
 
А чем монголы, казахи или татары плохи?
Вони хороші, але у себе дома, на своїй території. А якщо вони на території моєї країни вони вже агресори.

Забавно, на самом деле, шо страдают те в основном, хто усилий не приложил ни грама к тому, шоб шото изменилось. Стоявшие на Майдане поехали стоять в лугандонию, для того шоб нестоявшие щаз слезы на хф проливали за судьбинушку свою нелегкую. На стоявших им насрать, в большинстве. Ну и сопереживающих из небратской теперича раши дохуищща набежало, как всегда. Посострадать.
Ну, певна річ, що страждають, адже хочуть бути ближчими до росії, а цього вже нема і не буде в найближчі кілька століть. Ну хіба що Росія стане україномовною.
 
Назад
Зверху Знизу