Йобана русня

Re: Шо там у кацапов?

Пушистики, напоминаю, что тема о кацапах, а не о ваших фрустрациях относительно нежелания нормальных людей есть тухлую рыбу и запивать зеленой росой.
Пиздабол опять напиздел :незнаю:
 
Re: Шо там у кацапов?

КГБ Белоруссии спланировало и явно с успехом завершило провокацию госпереворота и убийства Лукашенки. Бацька признался в итоге "в любви" к Путину..Там и про Украину вспомнили. а как же иначе...
Но главное - конечно , теперь Байден- убийца...

В Москве...


 
Re: Шо там у кацапов?

737695&w=&fh=545px&fw=&ll=&pl=&sq=&r=AMSE85D112E00.jpg
соси шоколадный... пока не растает:D
 
Re: Шо там у кацапов?

:нудно:
Я тебе все ссылки предоставила и все непонятки разъяснила. Если ты в стиле Барсика хочешь тут нарезать круги, заткнув глаза и уши, то могу сказать то же, что и Барсику - нахуй иди, пиздабол.

Доооо, одну - й ту биту. Й "обьясніла" шляхом ігнору прямих запитаннь. Ще й свої "чесноти" на мене начепити спромоглася.

Фінальна фраза цитати - безумовно свідчить, що справу маємо з щирою українкою, патріоткою, яка добре володіє українською, вихована, бо матюки - то таке, для зв'язування слів; цнотливою, чесною (бо ж продемонструвала кваліфікацію перекладачки!), й нарешті - вже до лайна додала улюблений прибор, залишилося хіба що одне - для стандартного комплекту патріота, але не зовсім українського.

Іншим разом, тітко, будеш своє ЧСВ за чий-небудь ще рахунок начісувати, бо єдиний спосіб від мене відкараскатися, якщо вже зачепила й почала бикувати (бо твій непровокований мат - це саме бикування, типового кацапського штибу) - ігнор. Можешь просто "не помічати", можешь десь там функцію задіяти, я не знаю як, бо не користаюся.

Пєші ісчьо, в мене часу вистачить, навіть якщо ти відпустку візьмеш.
 
Re: Шо там у кацапов?

Здається , бразіта-хуяніта писала , що турки запускають у себе виробництво кацапського "спутніка" ? Як би їй повідомити , що б вона менше лазила по кацапських помийках , бо , судячі зі всього , фільтрувати кацапської вкиди вона не навчилась . :незнаю:
 
Re: Шо там у кацапов?

Пиздабол опять напиздел :незнаю:

Словниковий запас в тітки - Пушкін нервує десь у лісі, тремтячими руками роздираючи папіроси))

Ти "забула" додати наступні цитати. Чесна ж, звичайно. На кшталт кацапської пропаганди - зручними купюрами.
 
Re: Шо там у кацапов?

Здається , бразіта-хуяніта писала , що турки запускають у себе виробництво кацапського "спутніка" ? Як би їй повідомити , що б вона менше лазила по кацапських помийках , бо , судячі зі всього , фільтрувати кацапської вкиди вона не навчилась . :незнаю:

Ватники такие как Ал-др дальше заголовка не читают и верят только Первому Каналу.
 
Re: Шо там у кацапов?

Здається , бразіта-хуяніта писала , що турки запускають у себе виробництво кацапського "спутніка" ? Як би їй повідомити , що б вона менше лазила по кацапських помийках , бо , судячі зі всього , фільтрувати кацапської вкиди вона не навчилась . :незнаю:


Та воно й не думало "фiльтрувати". Це вже не вперше кацап усвідомлено транслює вкиди "небратiв".
А для чого ж вiн тут безвилазно !
 
Re: Шо там у кацапов?

Доооо, одну - й ту биту. Й "обьясніла" шляхом ігнору прямих запитаннь. Ще й свої "чесноти" на мене начепити спромоглася.

Фінальна фраза цитати - безумовно свідчить, що справу маємо з щирою українкою, патріоткою, яка добре володіє українською, вихована, бо матюки - то таке, для зв'язування слів; цнотливою, чесною (бо ж продемонструвала кваліфікацію перекладачки!), й нарешті - вже до лайна додала улюблений прибор, залишилося хіба що одне - для стандартного комплекту патріота, але не зовсім українського.

Іншим разом, тітко, будеш своє ЧСВ за чий-небудь ще рахунок начісувати, бо єдиний спосіб від мене відкараскатися, якщо вже зачепила й почала бикувати (бо твій непровокований мат - це саме бикування, типового кацапського штибу) - ігнор. Можешь просто "не помічати", можешь десь там функцію задіяти, я не знаю як, бо не користаюся.

Пєші ісчьо, в мене часу вистачить, навіть якщо ти відпустку візьмеш.

Словниковий запас в тітки - Пушкін нервує десь у лісі, тремтячими руками роздираючи папіроси))

Ти "забула" додати наступні цитати. Чесна ж, звичайно. На кшталт кацапської пропаганди - зручними купюрами.
Ты знаешь, куда тебе идти, лаптемордый.
 
Re: Шо там у кацапов?

Ты знаешь, куда тебе идти, лаптемордый.

До тебе я не ходок, "патріотка", не тієї держави, як виявилося.
Мені українська не є ненависною, як для сектантів овоча та його поплічників. Тож я залишуся там, де є, хоча б задля того, щоб менше чути кацапського мату.

Зі: тітко, може вам до "жіночого"? Бо я допомагаю лише ЧСВ чухати нужденним, і у вашому вже дірка у два квадрати прочухана, але все ж чогось домагаєтесь... то сходіть до паличів, там спектр допомоги значно ширший, може, сверблячку знайдуть... Й там паруцькі практично всі, мабуть, спілкуються, й мабуть, й мат там - звичайна справа... Підказка безкоштовна, якщо що...
 
Re: Шо там у кацапов?

До тебе я не ходок, "патріотка", не тієї держави, як виявилося.
Мені українська не є ненависною, як для сектантів овоча та його співучасників. Тож я залишуся там, де є, хоча б задля того, щоб менше чути кацапського мату.

Зі: тітко, може вам до "жіночого"? Бо я допомагаю лише ЧСВ чухати нужденним, і у вашому вже дірка у два квадрати прочухана, але все ж чогось домагаєтесь... то сходіть до паличів, там спектр допомоги значно ширший. Й там паруцькі практично всі, мабуть, спілкуються, й мабуть, й мат там - звичайна справа... Підказка безкоштовна, якщо що...

Ты посылание нахуй всегда расцениваешь как приглашение в гости?
Это кое-что объясняет.

И да, тема о кацапах. Тебе уже дважды об этом напоминали, лапоть.
 
Re: Шо там у кацапов?

18AAAgPx7uA-960.jpg

КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я
від 6 серпня 2008 р. N 1092-р
Київ

Про затвердження переліку
військового майна Збройних Сил,
яке може бути відчужено


1. Затвердити перелік військового майна Збройних Сил, яке
може бути відчужено, що додається.

2. Міноборони:

здійснювати відчуження військового майна, зазначеного у
затвердженому цим розпорядженням переліку, відповідно до Положення
про порядок відчуження та реалізації військового майна Збройних
Сил, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від
28 грудня 2000 р. N 1919 ( 1919-2000-п ) (Офіційний вісник
України, 2001 р., N 1 - 2, ст. 26);

передбачати у договорах з уповноваженими підприємствами
(організаціями) вимогу щодо реалізації зазначеного військового
майна на конкурентних засадах, крім майна, що реалізується на
зовнішньому ринку як товари військового призначення.


Прем'єр-міністр України Ю.ТИМОШЕНКО
Это что б не скучно было. Перечень самолетов приводить? Ан-12 за 300килогривен. Миг-29 за 2 лимона.
 
Re: Шо там у кацапов?

Ты посылание нахуй всегда расцениваешь как приглашение в гости?
Это кое-что объясняет.

И да, тема о кацапах. Тебе уже дважды об этом напоминали, лапоть.

А хіба до тебе, то не саме туди? Це ж в тебе, як в матєрущого кацапа, з язику оті самі причанали сиплються, тож першоджерело, як не курути.

Про те, що тема про кацапів - я вам ще декілька днів тому нагадував, й посилання на це ти отримала двічи. Марно. Але ви тут самі топік, де я більше, ніж пів-року, не з'являвся, як і на форумі, загидили вщент міжсобойчиками сектантів, начхавши на сабж, й на будь-яку пристойність.
Отже - нема чого на дзеркало нарікати.

Можеш ще поматюкатися, диви - й премію випишуть.
Можеш домагатися далі - мені не шкода ще на два квадрати твоє ЧСВ прочухати.
 
Назад
Зверху Знизу