• Лови промокод з яким знижка 50 грн - promo50grn

Тимошенко в сыпи, Власенко – в зеленке

Думаю правильно сделал власенко,намазавшись зеленкой.Хорошо,что не пил её ещё.А за Януковича,кто голосовал,тот и проголосует.Или отойдут к сене?Не смешите.Из двух бед выберут меньшую.
 
16.07 БОМБА Скандальный брифинг и Власенко в зеленке .

С 17-й минуты выход ЗЕЛЕНОГО ЧЕЛОВЕЧЕКА!
 
Как-то не соответствует нашим политическим обычаям. Она должна была облить его зеленкой, потом показать зеленые сиськи и чего-нибудь невнятно прокричать.
 
А у Воны сыпь вагинальная, Власенко сам проверял?
 
Генпрокуратура Італії відмовила в екстрадиції Авакова

16.07 БОМБА Скандальный брифинг и Власенко в зеленке .

С 17-й минуты выход ЗЕЛЕНОГО ЧЕЛОВЕЧЕКА!



Генпрокуратура Італії не бачить причин для екстрадиції екс-глави Харківської облдержадміністрації, глави Харківської обласної організації ВО Батьківщина Арсена Авакова до України.

"Генеральний прокурор. відповідно до статті 705 Карно-процесуального кодексу; просить Апеляційний суд заявити, що причини для екстрадиції Авакова Арсена Борисовича, уродженця міста Баку (Азербайджан) 2 січня 1964 року народження, до України відсутні", - наголошується в заяві.

Як повідомлялося 18 квітня, у Міністерстві закордонних справ України визнали, що суд у Римі не призначав екс-голові Харківської облдержадміністрації Арсену Авакову домашній арешт, і така інформація була помилковою.
Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент у цьому розділі


Этот чепуховый шум с зеленкой может устроен, чтобы отвлечь внимание от этой новости из Италии??
 
.........а собеседниками были люди, на которых указала милиция....- мои впечатления от ролика.....
 
Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент у цьому розділі
, может кому пригодится. А в том, что просили не снимать - ничего криминального нет, Пугачёва тоже сейчас интервью редко даёт. :)
 
Оксана Фляйшер:
Пані та панове ! Як людина , яка моє режисерську освіту Та працюю режисером ТВ . і знаю , як робляться трюкі " стакан води " , " кровопролиття" та все останнє для шоу .
Можу вам розоболачити "Власека в зєльонці ".
Наспаравді дослідивши всі події , які відбулися на брифінгу.
І так , насправді Власенко сам себе облив і розтер по морді-ліца свого зробившись з себе фантамаса.
Незнала, що , ЮВТ полюбляє рольові сексуальні ігрища . І так, коли б на Власенка " покушались" тобто виливали зєльонку тоб вміст вилися " полосочкою по всьому обличчю неа дві сторони профілю морди - ліца та заділа навколо присутніх біля нього .
У нього ж по кадрах видно з однієї сторони і він щатєлно його розтерав по обличчю.
Далі, каплі , від зєльонкі повинні ,полюбе, лишитися на футболці і штанах Де вони ? Далі, де взялася шестилітрова бутилка води для "накладення гриму фантамаса тобто оютєранія" ?
З цього висновок, Власенко сам себе облив з однієї сторони і розтер по писку. Ну такого дешевого промоушена небачила ПРи ВанЮлькіних то грошах і "зєльонка" за 2 гр.
АПАЗИЦІЯ Батьківщина - дєшвка, опщена партєйка.
На знімальний майданчик , я то не допустила... Мені соромно , що у Батьківшини немає хороших постановників трюків .
 
Оксана Фляйшер:
Пані та панове ! Як людина , яка моє режисерську освіту Та працюю режисером ТВ . і знаю , як робляться трюкі " стакан води " , " кровопролиття" та все останнє для шоу .
Можу вам розоболачити "Власека в зєльонці ".
Наспаравді дослідивши всі події , які відбулися на брифінгу.
І так , насправді Власенко сам себе облив і розтер по морді-ліца свого зробившись з себе фантамаса.
Незнала, що , ЮВТ полюбляє рольові сексуальні ігрища . І так, коли б на Власенка " покушались" тобто виливали зєльонку тоб вміст вилися " полосочкою по всьому обличчю неа дві сторони профілю морди - ліца та заділа навколо присутніх біля нього .
У нього ж по кадрах видно з однієї сторони і він щатєлно його розтерав по обличчю.
Далі, каплі , від зєльонкі повинні ,полюбе, лишитися на футболці і штанах Де вони ? Далі, де взялася шестилітрова бутилка води для "накладення гриму фантамаса тобто оютєранія" ?
З цього висновок, Власенко сам себе облив з однієї сторони і розтер по писку. Ну такого дешевого промоушена небачила ПРи ВанЮлькіних то грошах і "зєльонка" за 2 гр.
АПАЗИЦІЯ Батьківщина - дєшвка, опщена партєйка.
На знімальний майданчик , я то не допустила... Мені соромно , що у Батьківшини немає хороших постановників трюків .

Главная новость дня все же эта:
"Причин для экстрадиции Авакова в Украину нет - Генпрокуратура Италии"
Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент у цьому розділі


Напрасно пыжитесь.. :)
 
Оксана Фляйшер:
Пані та панове ! Як людина , яка моє режисерську освіту Та працюю режисером ТВ . і знаю , як робляться трюкі " стакан води " , " кровопролиття" та все останнє для шоу .
Можу вам розоболачити "Власека в зєльонці ".
Наспаравді дослідивши всі події , які відбулися на брифінгу.
І так , насправді Власенко сам себе облив і розтер по морді-ліца свого зробившись з себе фантамаса.
Незнала, що , ЮВТ полюбляє рольові сексуальні ігрища . І так, коли б на Власенка " покушались" тобто виливали зєльонку тоб вміст вилися " полосочкою по всьому обличчю неа дві сторони профілю морди - ліца та заділа навколо присутніх біля нього .
У нього ж по кадрах видно з однієї сторони і він щатєлно його розтерав по обличчю.
Далі, каплі , від зєльонкі повинні ,полюбе, лишитися на футболці і штанах Де вони ? Далі, де взялася шестилітрова бутилка води для "накладення гриму фантамаса тобто оютєранія" ?
З цього висновок, Власенко сам себе облив з однієї сторони і розтер по писку. Ну такого дешевого промоушена небачила ПРи ВанЮлькіних то грошах і "зєльонка" за 2 гр.
АПАЗИЦІЯ Батьківщина - дєшвка, опщена партєйка.
На знімальний майданчик , я то не допустила... Мені соромно , що у Батьківшини немає хороших постановників трюків .
Это не она режиссировала покушение на Януковича с помощью яйца?:)

Оксана Фляйшер:
Далі, каплі , від зєльонкі повинні ,полюбе, лишитися на футболці і штанах Де вони ? Далі, де взялася шестилітрова бутилка води для "накладення гриму фантамаса тобто оютєранія" ?
Если переодеть футболку и штаны, то капли останутся на запачканых, а на переодетых их не будет видно. Во сколько лет это уже можно понимать?:rolleyes: А достать n-литровую бутылку воды в наш век тотального прогресса, полётов на луну и на марс совсем в большом городе не проблема.:)
 
Тема, между прочим, и про сыпь. Но все обсуждают только зелёнку.
 
ПРо сыпь - У Тимошенко подозрение на застарелый сифилис-источник.....
4a03d886ed08f.jpg

Кожное заболевание, поразившее 50 процентов кожного покрова Юлии Тимошенко является проявлением застарелого сифилиса.
Об этом ... сообщил....
ВЛАСЕНКО?:любов:


Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент у цьому розділі
 
На фотографию гляньте. Дама светит своими болячками во всей красе. Это она на свадьбе дочери.
У дамы достаточно мозгов (в отличии от некоторых), чтобы скрыть свои болячки, тем более на свадьбе дочери. А таких фоток при желании можно зафотошопить кучу:D
 
у януковыча вон вообще энурез после случая с яйцом...:D чуть не убили :іржач:
 
Глянул. Вы уверены, что это не фотожаба? Логично предположить, что никакая дама не будет одевать открытое платье имея такое на груди.


:клас: 100% монтаж.. Ни одна баба такое не засветит.. Да и мужик тоже.. Если трезвый, конечно.. :)
 
Назад
Зверху Знизу