• Лови промокод з яким знижка 50 грн - promo50grn

Читаете ли вы книги на украинском языке?

Я просто редко музыку слушаю, а так, думаю, понравилось бы больше. Что краем уха зацепила - про то и знаю. :)
Вы, кстати, чего-нибудь пишете? Стихи, прозу...
Немного. У меня муж пишет. Правда тоже немного, но мне нравиться очень.
 
Ну как бы называть хомячком человека с которым вы перекинулись десятком фраз несколько самонадеянно, и как минимум неумно. Вы рассчитываете на разговор с таким подходом?

Znaxar_service - провокатор :квіточка:
 
Я все-таки поделюсь этим мальчиком...
 
Национальность это не порода собак или скаковых лошадей. Это среда в которой вы живете, когда она становиться вашей. Вашей кожей, вашим нутром.
надуманная тема не более.даже Сталин подписал Хартию о правах человека.так вот человек сам определяет для себя среду.а не штампик в паспорте делает это за него.
 
надуманная тема не более.даже Сталин подписал Хартию о правах человека.так вот человек сам определяет для себя среду.а не штампик в паспорте делает это за него.

Ваш оппонент забанен до 17.04.17 :)
 
Прочитала Панаса Мирного "Повія". Я бы даже назвала захватывающее произведение. Но и тяжелое одновременно. Рекомендую
 
Читаю зараз Ч.Буковски "Поштамт" в українському перекладі. Дуже гарно читається. Жива насичена мова, таке зрідка буває. Чомусь сучасні українські автори вважають, що аби сподобатись читачам та наблизитись до дійсності, треба писати на кривому суржику та застосовувати якомога більше лайки та мату. А тут, навіть там де автор застосовував вуличні вирази та терміни, вони перекладені з гумором та дотепністю. Ніяких "членів" та "трахання". Натомість прутень, патик, шпокатись, файдолитись, гепа, крутелик та ін. Читаю і посмішка не зникає. Це моє перше знайомство з Буковськи, але тепер уже немає бажання читати його брудною російською. Буду шукати українські переклади. Рекомендую)
 
Натрапила сьогодні на книжку "36 і 6 котів" Галини Вдовиченко. Думаю: а ну гляну, що там таке, бо назва прикольна. Прочитала строчок з десять - цікаво. Вирішила ще трохи, щоб таки ж дізнатися у чому там справа. Так півкнижки і пішло... Усю б дочитала, але робочий час закінчився - додому пора. :) Завтра дочитаю.
Отже, книжка дитяча, а мені теж сподобалось.
 
СЕРГЕЙ ЖАДАН, ЛЮБАЯ КНИЖКА ПРОЗЫ ИЛИ ПОЭЗЗИЯ
 
Читаю. Улюблені українські сучасні автори - Наталя Гурницька (про любов) і Мирослав Дочинець (взагалі про усе на світі, мудро, чуттєво, пристрастно!).
Люблю Ярослава Мельника, у нього дуже класна антиутопія "Далекий простір".
Жадан подобається у віршах і не завжди в прозі (хоча уривок про "життя як боксерська груша" класний і мотивуючий), але як людина - подобається на всі 100%, тому як є вільний час то завжди хожу на його презентації.
Подобається Оксана Забужко, у неї не так давно чудова збірка публіцистики вийшла, "І знову я влізаю в танк...", шикарна.
У львівської письменниці Анни Хоми була книжечка "Лемберг: під знаменами сонця" - динамічний детектив.:клас:
І т..д....

Натрапила сьогодні на книжку "36 і 6 котів" Галини Вдовиченко. Думаю: а ну гляну, що там таке, бо назва прикольна. Прочитала строчок з десять - цікаво. Вирішила ще трохи, щоб таки ж дізнатися у чому там справа. Так півкнижки і пішло... Усю б дочитала, але робочий час закінчився - додому пора. Завтра дочитаю.
Отже, книжка дитяча, а мені теж сподобалось.

Хочу малому на Новий рік оцю, про котів, і там наче є продовження.
Мені подобаються книжки Старого Лева.:любов:
 
Назад
Зверху Знизу