В Украине готовится частичная мобилизация

Лично вам пришла повестка?


  • Кількість людей, що взяли участь в опитувані
    1951
Начинаетсч четвертая волна мобилизации.
Желающии служить в нашем отдельном подразделении 92й ОМБР пишите в личку или звоните 098 2458787.
О нашей службе можно посмотреть видео на мой страничее в ФБ
 
За працівниками, призваними на військову службу за призовом під час мобілізації, на особливий період, але не більше одного року, зберігаються місце роботи, посада

Эту информацию часто мусолят и подчёркивают, как будто у нас все поголовно бюджетники и работники заводов. А если человек ЧПшник, например, что тогда? Остановка деятельности = потеря клиентов и конец всему, что нарабатывалось годами. А для человека это единственный реальный источник дохода, которым он дорожит. Кто и как "збереже" такой вариант?
 
Не надо. Меня попросили предоставить документ о мобилизации или хотя-бы дать знать в телефонном режиме и сказали что все штрафные санкции будут списаны задним числом, после дембеля. В принципе, моя местная ДПІ лояльно относится к ЧП-шникам, склонен им доверять.
 
Тем более, что общался недавно со знакомым, мобилизованным в апреле, тоже ЧП. Так он тоже ничего не носит/не платит. Жена какие-то бумажки относила ещё весной, сказали не волноваться :)
 
Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент у цьому розділі
Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент у цьому розділі
 
Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент у цьому розділі
Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент у цьому розділі
 
Не надо. Меня попросили предоставить документ о мобилизации или хотя-бы дать знать в телефонном режиме и сказали что все штрафные санкции будут списаны задним числом, после дембеля. В принципе, моя местная ДПІ лояльно относится к ЧП-шникам, склонен им доверять.

Только когда через год к тебе придут судебные приставы, описывать имущество, будет совсем не весело.

У меня та же ситуация, мобилизирован в августе, ФЛ-П, сказали, просто не платить налоги, поговорил с юристом, он сказал, что потом, я буду доказывать что я не дурак, когда ко мне придут описывать имущество... Варианта 2:
1) Платить
2) Закрывать, через суд
 
Только когда через год к тебе придут судебные приставы, описывать имущество, будет совсем не весело.

У меня та же ситуация, мобилизирован в августе, ФЛ-П, сказали, просто не платить налоги, поговорил с юристом, он сказал, что потом, я буду доказывать что я не дурак, когда ко мне придут описывать имущество... Варианта 2:
1) Платить
2) Закрывать, через суд
Три - перейти на общую систему и сдать нулевку.
 
Эту информацию часто мусолят и подчёркивают, как будто у нас все поголовно бюджетники и работники заводов. А если человек ЧПшник, например, что тогда? Остановка деятельности = потеря клиентов и конец всему, что нарабатывалось годами. А для человека это единственный реальный источник дохода, которым он дорожит. Кто и как "збереже" такой вариант?

ЧПшнику никто не сможет сберечь место кроме него самого.
 
Три - перейти на общую систему и сдать нулевку.
Не хочу тебя расстраивать, но наши патриоты депутаты в декабре принял закон что у кого нулевка (на общей системе налогообложения) все равно должен платить ЕСВ - 422,65 грн. каждый месяц, начиная с января 2015 года.
Сам уже заплатил позавчера.
 
Не хочу тебя расстраивать, но наши патриоты депутаты в декабре принял закон что у кого нулевка (на общей системе налогообложения) все равно должен платить ЕСВ - 422,65 грн. каждый месяц, начиная с января 2015 года.
Сам уже заплатил позавчера.

Лінк на закон дай :rolleyes: Саме стосовно мобілізованих. Тошо я бачив інфу, що вони не сплачують.
В Законі України «Про військовий обов’язок і військову службу» статтю 39 доповнено частиною третьою такого змісту: За громадянами України, які проходять військову службу за призовом під час мобілізації, на особливий період, не припиняється державна реєстрація підприємницької діяльності фізичних осіб — підприємців.
Проект № 4785 від 19.05.2014 (прийнято ВРУ 20.05.14 подано на підпис Президенту України) стаття 14 Закону України «Про соціальний і правовий захист військовослужбовців та членів їх сімей» Військовослужбовцям з початку і до закінчення особливого періоду, а резервістам та військовозобов’язаним — з моменту призову під час мобілізації і до закінчення особливого періоду штрафні санкції, пеня за невиконання зобов’язань перед підприємствами, установами і організаціями усіх форм власності, у тому числі банками, та фізичними особами, а також проценти за користування кредитом не нараховуються
Проект № 4710 від 15.04.14 Зміни у Закон України «Про мобілізаційну підготовку та мобілізацію» Громадянам України, які проходять військову службу за призовом під час мобілізації, на особливий період, банками, фінансовими установами надається відстрочка по виконанню зобов’язань за кредитними та іпотечними зобов’язаннями, нарахування відсотків, штрафів, пені, інших обов’язкових платежів за такими зобов’язаннями припиняється, до моменту демобілізації таких громадян, строк дії таких зобов’язань продовжується на строк мобілізації, відповідно до цього Закону
Проект № 4710 від 15.04.14 Зміни у Закон України «Про військовий обов’язок і військову службу» За громадянами України, які проходять військову службу за призовом під час мобілізації, на особливий період, не припиняється державна реєстрація підприємницької діяльності фізичних осіб —підприємців. У випадку нездійснення ними підприємницької діяльності на час мобілізації, нарахування податків та зборів таким фізичним особам —підприємцям не здійснюється. Крім інших виплат, таким особам додатково нараховується мінімальна заробітна плата
 
Останнє редагування:
Лінк на закон дай :rolleyes: Саме стосовно мобілізованих. Тошо я бачив інфу, що вони не сплачують.
Я про обычных, а не про мобилизованных.
Вот про мобилизованных:
Частные предприниматели, не имеющие наемных работников и призванные на военную службу во время мобилизации, освобождаются от обязанности начисления и уплаты налогов, а также подачи налоговой отчетности по налогу на доходы физических лиц, при условии подачи заявки и документов, подтверждающих призыв на военную службу на период мобилизации. При этом, такая заявка подается на протяжении 10 дней после демобилизации/завершения реабилитации (если таковая имеет место). На таких же условиях частные предприниматели освобождаются от обязанности ведения учета выплат (дохода) и ежемесячного начисления единого социального взноса.

Для частных предпринимателей-работодателей, которые на период своей мобилизации уполномочили иное лицо на выплату заработной платы свои работникам, Закон предусматривает отсрочку уплаты в бюджет начисленного и удержанного налога на доходы физических лиц и единого социального взноса. Уплата вышеуказанного налога на доходы физических лиц и единого социального взноса должна быть осуществлена самим частным предпринимателем-работодателем на протяжении 180 календарных дней после его демобилизации без применения штрафных и финансовых санкций. Подача же соответствующей отчетности осуществляется таким частным предпринимателем-работодателем на общих основаниях, но после демобилизации, также без применения штрафных и финансовых санкций.
 
Есть вопрос кто-нибудь слышал чтобы в Харькове давали землю участникам АТО?
 
Загалом, право на безоплатне отримання у власність земельних ділянок як учасниками антитерористичної операції, так і іншими категоріями громадян регулюється частиною 6 статті 118, а також статтями 121 і 122 Земельного кодексу України.



Учасники АТО можуть отримувати ділянки з земель державної власності (в межах областей) або комунальної власності (в межах населених пунктів) у таких розмірах:



- для ведення фермерського або особистого селянського господарства - до 2 га;



- для ведення садівництва - до 0, 12 га;



- для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибної ділянки) – до 0,25 га у селах, до 0,15 га – у селищах та до 0,10 га – у містах;



- для індивідуального дачного будівництва – до 0, 10 га;



- для будівництва індивідуальних гаражів – до 0, 01 га.



Учасники АТО, зацікавлені в одержанні земельних ділянок у власність, подають до органу виконавчої влади або місцевого самоврядування за місцезнаходженням ділянки (до сільських, селищних, міських рад – для отримання ділянок з земель комунальної власності; до районних держадміністрацій – для отримання ділянок з земель державної власності) такі документи:



- клопотання довільної форми (у ньому визначається розміри та цільове призначення ділянки);



- додаток: графічні матеріали, в яких зазначається бажане місце розташування ділянки.



- погодження землекористувача – подається тільки у випадках, якщо дана ділянка перебуває у користуванні іншої особи;



- документ, що підтверджує участь в антитерористичній операції (посвідчення, довідка, наказ тощо).



Якщо особа бажає отримати земельну ділянку для ведення фермерського господарства – крім згаданих вище документів необхідно також подати документи, що підтверджують досвід роботи у сільському господарстві або наявність освіти, здобутої у аграрному навчальному закладі.



Після отримання необхідного пакету документів відповідний орган протягом строку не більше одного місяця розглядає клопотання і надає дозвіл або відмову на розробку проекту землеустрою.



Розробка проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки здійснюється за замовленням громадян суб'єктами господарювання, що є виконавцями робіт із землеустрою згідно із законом, у строки, що обумовлюються угодою сторін.



Після розробки проект землеустрою узгоджується з місцевим управлінням земельних ресурсів (за місцезнаходженням ділянки).



Погоджений проект землеустрою надсилається відповідному органу виконавчої влади або місцевого самоврядування (якому до цього направлявся пакет документів для отримання ділянки), який протягом строку не більше ніж 2 тижні з дня отримання проекту (а якщо необхідно провести обов’язкову землевпорядну експертизу – після отримання позитивного висновку такої експертизи) приймає рішення щодо затвердження проекту землеустрою і передання земельної ділянки у власність.

Вот я и спрашиваю кто-нибудь получил землю в Харькове?
 
Вот я и спрашиваю кто-нибудь получил землю в Харькове?
Много обращений было? С этого начинать надо.

Только в комплекте с рабами и исключительно учасникам распятия мальчика.
И изнасилования престарелой эпилептички.
 
Назад
Зверху Знизу