• Лови промокод з яким знижка 50 грн - promo50grn

Нацбанк узаконив роботу в Україні платіжної системи WebMoney

Статус: Offline
Реєстрація: 16.07.2014
Повідом.: 1687
Нацбанк узаконив роботу в Україні платіжної системи WebMoney

Нацбанк узаконив роботу в Україні платіжної системи WebMoney

Український підрозділ платіжної системи WebMoney WebMoney.UA став офіційно зареєстрованою Національним банком України внутрішньодержавною системою розрахунків.

Її внесено у відповідний розділ Реєстру платіжних систем НБУ 21 травня цього року, повідомляється на сторінці системи у Facebook.

«Завдяки набутому офіційному статусу, правова основа нашої діяльності в Україні зміцнилася, відповідно, посилилися юридичні гарантії для користувачів системи та можливості контролю за її роботою з боку НБУ», – йдеться у повідомленні.

WebMoney або WebMoney Transfer – електронна система розрахунків, заснована в 1998 році. Юридично в системі відбувається передача (трансфер) майнових прав, облік яких здійснюється за допомогою спеціальних розрахункових одиниць – «титульних знаків», номінованих в прив'язці до різних валют і золота.

Станом на травень 2015 система WebMoney повідомила про реєстрацію 28 мільйонів облікових записів.

На офіційному сайті WebMoney Transfer описується як «міжнародна система розрахунків і середовище для ведення бізнесу в мережі». Власником і адміністратором системи є «WM Transfer Ltd». Однак На офіційному сайті не вказані ні юрисдикція цієї компанії, ні її власники. Технічна підтримка та розробка програмного забезпечення розташовані у Росії, а головний центр атестації розташовується в Москві.

Для кожного типу гаманців (валют) діють окремі гаранти, які є юридичними особами, зареєстрованими у відповідних країнах. В Україні НБУ видав відповідне свідоцтво №22 (22/1) ДП "ФК" "ЕлМІ".

У червні 2013 року через роботу WebMoney в Україні було відкрито кримінальне провадження у зв’язку з тим, що, як стверджували у тодішньому Міністерстві доходів і зборів, діяльність оператора платіжної системи WebMoney в Україні не відповідає нормам чинного українського законодавства, зокрема вимогам Закону України «Про платіжні системи та переказ коштів в Україні». Тоді ж на рахунках компаній, пов’язаних з цією платіжною системою, правоохоронці заблокували 60 млн грн.


Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент у цьому розділі
 
Классно, оказывается я ей 6 лет незаконно пользовался получается
 
Я с 2003-го. Тогда еще сертификат *.pfx нужен был :)
 
радость то какая, теперь заживем
 
лол, у меня там даже, наверное, центов 50, когда я в школе подрабатывал, переходя по ссылкам реферралов.
а вообще, долой ватные службы оплаты, давайте нашу придумаем

HoholPay

SaloExchange

iZradopomoga

GepaLite

MaidanKeeper

KatsapuGet

KoKoKonline
 
Останнє редагування:
лучше бы узаконили PayPal
 
лол, у меня там даже, наверное, центов 50, когда я в школе подрабатывал, переходя по ссылкам реферралов.
а вообще, долой ватные службы оплаты, давайте нашу придумаем

HoholPay

SaloExchange

iZradopomoga

GepaLite

MaidanKeeper

KatsapuGet

KoKoKonline

:клас::клас::клас::yahoo:
 
А в чем проблема? PayPal работает в Украине на отправку, на приём не работает. Ну так это PayPal решает, а не государство.
PayPal также недешево стоит (если вдруг ваш магазин вне Украины захочет использовать этот сервис).

Ну а на самом деле, это ведь обёртка над банковскими картами со своими гарантиями
 
Украина за шаг до внедрения платежной системы PayPal

Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент у цьому розділі
 
Классно, оказывается я ей 6 лет незаконно пользовался получается

года 4 назад привязал карту ПБ для вывода на нее WM.
полет отличный.

карта закончила срок действия, я ж по накатанной, отправляю скан новой карты, сканы доков ж типа на WM есть и давно проверены.

отправляю - моментом прилетает сообщага и в кипер и на почту - все ок, ты брат наш, супер

выводить через пару дней бабки, наверное чуйка сработала...
захожу в пасс, а карта то не проверена...ну думаю сбой
еще раз - опять мигом - все супер - можете перечислять
после третьего я как то подахуел
пишу им письмо - типа в чем трабла, карта не верифицирована, я это вижу, а вы пишете, шо проверку прошла

получаю следущее письмо - вы нам типо сканы доков же отправьте
я в акуе
там же все сто лет уже есть

переписка заняла пол дня

в итоге, оказываеца я попал в гарантийное бюро или какая то хрень там
шо нет мгновенного перевода
обязы 1% еще ПБ за вывод
получилось, шо отправлял я скан карты в WM. UA
и вот они там УЖЕ мутили, еще даже до принятия НБУ (это было 1-1.5 мес назад):D
 
лол, PutinHL

UKROPlata
 
А в чем проблема? PayPal работает в Украине на отправку, на приём не работает. Ну так это PayPal решает, а не государство.

так интьересно как раз на прием - даже в азиатской раше работает, а в Украине - центре Европы нет! :((((((

а насчет кто решает, если власть смотрящие захотели бы - договорились бы
 
лол. первые 2 варианта норм.
переименовывайте тему, время охуительных стартапов



Дам вам возможность поиграться

Shoko
Porosh

Money
Cash
Transfer
 
Останнє редагування:
Назад
Зверху Знизу