А.Шевченко як політик

Статус: Offline
Реєстрація: 13.05.2010
Повідом.: 4965
А.Шевченко як політик

Скажу чесно - ніякий. Схожий на красиву ляльку або бантик на балу в гопників
 
Скажу чесно - ніякий. Схожий на красиву ляльку або бантик на балу в гопників

Справа не у цьому. Він заявляв, що підтримує російську мову. Та й українською слів зв'язати не може. А "Україна Вперед" фінансує Ахмєтов, інформація вже є на УП.
Як і у футболі, він зайнявся звичайним бізнесом.
 
Справа не у цьому. Він заявляв, що підтримує російську мову. Та й українською слів зв'язати не може. А "Україна Вперед" фінансує Ахмєтов, інформація вже є на УП.
Як і у футболі, він зайнявся звичайним бізнесом.

Та він ні на російській, ні на українській не може нічого толкового сказати.
Муму якесь, бля.
 
Хай іде працювати - асфальт класти, може толк буде.
 
А.Шевченко як політик

"Полный ноль." (с)

Валуев у северян и то прикольнее :)



attachment.jpg
 

Вкладення

  • valuev3.jpg
    valuev3.jpg
    48.3 КБ · Перегляди: 280
Хочу уточнить правила раздела...вот андрюша шевченко этот и не политик пока, но уже прегональный ******* и футболист.
внимание вопрос: оскорбляю ли я уже политика или ещё футболиста и оскорбляю ли? :ги:
 
Хочу уточнить правила раздела...вот андрюша шевченко этот и не политик пока, но уже прегональный ******* и футболист.
внимание вопрос: оскорбляю ли я уже политика или ещё футболиста и оскорбляю ли? :ги:

продажна шкура воно, а не політик!
 
Скажу чесно - ніякий. Схожий на красиву ляльку або бантик на балу в гопників

Футболист Шевченко это отличный тест на вшивость для избирателей. Дешевый циничный шоу-бизнес! Будут за него голосовать - тогда лучших политиков и лучшей политики еще не заслужили

Впрочем, если наличие шофера и кухарки в списках кадидатов их не смущает, то почему бы и не футболист...
 
А вступил бы Шевченко в какую нибудь свободу. так вышеотписавшиеся нацики считали бы его мудрым политиком и пели бы ему дифирамбы. :D
 
R_ura сказав(ла):
А вступил бы Шевченко в какую нибудь свободу. так вышеотписавшиеся нацики считали бы его мудрым политиком и пели бы ему дифирамбы.
Это точно или опять фантазии с голубого шабаша люськи янукович? :D
 
Назад
Зверху Знизу