Показать сообщение отдельно
Старый 20.10.2011, 14:45   #3712
Dexto

Цитата:
Сообщение от sp1tfire
Номера нет у дома я так понимаю(хотя на яндекс-карте он стоит с цифрой 2). Он достаточно большой. Интересуюсь не для покупки, а просто потому, что его до сих пор не снесли.
Вот место, где он стоит.
(Нагадаю: це про закинутий будинок на Клочках)
Якщо я правильно зорієнтувався. то там їх два однакових будинки, принаймні, було. Призначення не зовсім зрозуміле, тому що в закинутому стані стоять досить давно (там взагалі райончик цікавий: три століття переплелися). Дехто з місцевих каже, що там колись дитсадочок був. Останнє викликає певні сумніви, хоча, скажімо, "яслі" там цілком можна було б розмітити, як раз на місцевий райончик би вистачило.

Цитата:
Сообщение от jaedong
Источник под шляпой был и остался, ручей от него - тоже, а был еще источник возле дамбы (если идти от центра по проспекту - справа, у самого подножия дамбы). Только к нему не была протоптана народная тропа, он был необустроенный, тихий и чистый
Підтверджую: було там джерело в середині 80-х. Щоправда, щодо його чистоти виникають певні сумніви: все ж таки, дамба поряд. Ми там водуне брали, йшли далі, під "ковпак". Ще я там хрести пригадую: начебто, були там за однією версією, німецькі поховання, за иншою -- просто залишки цвинтаря зі зниклого навколишнього приватного сектора.

Вверх