• Лови промокод з яким знижка 50 грн - promo50grn

Оспариваю протокол, помогите головами

Статус: Offline
Реєстрація: 22.09.2006
Повідом.: 1176
Оспариваю протокол, помогите головами

Одна голова хорошо, много флуда - лучше.
Оспариваю протокол, прочитайте кому не лень, может считаете, что-то надо подправить/убрать/дописать.
Сори за тему, но до похода в СУД совсем мало времени, поэтому буду признателен за советы по делу.

ПОЗОВНА ЗАЯВА


03.05.13р за адресою Автодорога Київ-Чоп, 774 км., старшим інспектором ДАІ капітаном м-ї Мартин Е.Е. на мене складено протокол про адміністративне правопорушення, серії АГ2 №628527, та постанову у справі про адміністративне правопорушення, серії АБ2 №090844 за те, що «03» травня 2013 p. о 9 год. 30 хв., я, керуючи автомобілем марки HONDA XL-700v з державним № АХ 3796 АА перетнув суцільну лінію розмітки, що поділяє транспортні потоки, чим порушив п. 8.5.1. ПДР.

З постановою не згоден, через те що:
Зазначених у протоколі про адміністративне порушення дій я не здійснював, автомобілем не керував, державний номерний знак АХ3796АА закріплено за мотоциклом, про що свідчить копія свідоцтва про реєстрацію, що додається. Жодних доказів по справі, та/або свідків – нема і до протоколу не долучалось. Пункт 5.8.1. ПДР мною не порушувався, крім того, він взагалі не містить конкретних вимог до водіїв, чи заборони перетинання суцільної лінії розмітки: «Горизонтальна дорожня розмітка встановлює певний режим і порядок руху. Наноситься на проїзній частині або по верху бордюру у вигляді ліній, стрілок, написів, символів тощо фарбою чи іншими матеріалами відповідного кольору згідно з пунктом 1 розділу 34 цих Правил.». Таким чином, відсутність події і складу адміністративного порушення, у відповідності до п.1. ст. 247 КУпАП – виключає провадження у справі.

Окрім вищезазначеного:
При складанні протоколу я зазначив свою незгоду з винесенням постанови на місці. Про свою відмову я зробив відповідний запис у графі пояснень протоколу, але отримав відмову, незважаючи на цю можливість, відповідно до ч. 2 ст. 276 КУпАП: «Справи про адміністративні правопорушення, передбачені статтями 80, 81, 121 - 126, 127-1 - 129, частинами першою, другою, третьою і четвертою статті 130 і статтею 139 (коли правопорушення вчинено водієм) цього Кодексу, можуть також розглядатися за місцем обліку транспортних засобів або за місцем проживання порушників.»
Цим також були порушені моє право користуватися послугами адвокату, що передбачено ч.1 ст.268 КУпАП: «Особа, яка притягається до адміністративної відповідальності має право: знайомитися з матеріалами справи, давати пояснення, подавати докази, заявляти клопотання; при розгляді справи користуватися юридичною допомогою адвоката, іншого фахівця у галузі права, який за законом має право на надання правової допомоги особисто чи за дорученням юридичної особи, виступати рідною мовою і користуватися послугами перекладача, якщо не володіє мовою, якою ведеться провадження;»

На підставі вищевикладеного, та керуючись: п.1 ст.247, ч.2 ст.276, ч.1 ст.268, Кодексу України про адміністративні правопорушення,


ПРОШУ:
1. Задовольнити позов та скасувати постанову АБ2 №090844 по справі про адміністративне правопорушення від 03.05.2013 р.
2. Протокол серії АГ2 №628527 від 03.05.2013р визнати таким, що не є законним.
3. Повідомити мене безпосередньо, за вказаними координатами, про місце і час розгляду справи.
 
в авто ветку пшел.... в припрыжку

ты тоже тупишь и не отличаешь мотоцикл от авто, как и инспектор???
автомобілем не керував, державний номерний знак АХ3796АА закріплено за мотоциклом, про що свідчить копія свідоцтва про реєстрацію, що додається
 
поясняю - в протоколе написно, что я керуючи автомобилем.... А я был на моте :)
бред конечно...
Бред начиная с того, что не менту надо доказывать что я что-то нарушил, а мне, что я не нарушал... Позиция мента, как всегда - я сейчас накатаю, отчитаюсь, что у меня +1 протокол, а ты потом ходи и попробуй что-то доказать...
 
я в позови и пишу правду. Ехал на моте, остановили сначала для проверки доков, потом начали рассказывать, что сейчас будут протокол составлять за пересечение разметки, которой почти нет и со слов гайца - ну зима ж была... По нарушению - поворачивая налево, я действительно зацепил колесами полу-затертую сплошную линию. Мент показал мне это на видео, где меня видно как серое пятно. Написать что-либо про это видео в протокол - в частности чем оно снято и где вообще видно, что это я еду - мент отказался, сказал - нафик, мое дело протокол составить, я если что потом видео в суд пришлю.
Скоротил немного:
З постановою не згоден, через те що:
Постанова ґрунтується на діях, які мною не здійснювались, взагалі – у цей час я автомобілем не керував, державний номерний знак АХ3796АА закріплено за мотоциклом, про що свідчить копія свідоцтва про реєстрацію, що додається. Пункт 5.8.1. ПДР мною не порушувався, крім того, він взагалі не містить жодних конкретних заборон, або вказівок, що до руху: «Горизонтальна дорожня розмітка встановлює певний режим і порядок руху. Наноситься на проїзній частині або по верху бордюру у вигляді ліній, стрілок, написів, символів тощо фарбою чи іншими матеріалами відповідного кольору згідно з пунктом 1 розділу 34 цих Правил.».
Жодних доказів по справі, та/або свідків – нема і до справи не долучено.
Таким чином, відсутність події і складу адміністративного порушення, у відповідності до п.1. ст. 247 КУпАП – виключає провадження у справі.

И перестал просить что-то вызнавать с протоколом, теперь только про постанову прошу:

На підставі вищевикладеного, та керуючись: п.1 ст.247, ч.2 ст.276, ч.1 ст.268, Кодексу України про адміністративні правопорушення,
ПРОШУ:
1. Задовольнити позов та скасувати постанову АБ2 №090844 по справі про адміністративне правопорушення від 03.05.2013 р.
2. Повідомити мене безпосередньо, за вказаними координатами, про місце і час розгляду справи.


Еще нет времени разобраться - постанова вынесена 3 мая, на оскарження 10 дней, почти все выходные.
 
По поводу видео, ты же сам пишешь, что
Жодних доказів по справі, та/або свідків – нема і до протоколу не долучалось
Думаю и не будут они такое видео светить, потому идут лесом
А по разметке, когда то разбирался, она считается действительной, если ее сохранность более 70%, ну как то так.
А ситуация на самом деле идиотская, вот и останавливайся после такого...
 
чим порушив п. 8.5.1. ПДР.

З постановою не згоден, через те що:
Зазначених у протоколі про адміністративне порушення дій я не здійснював, автомобілем не керував, державний номерний знак АХ3796АА закріплено за мотоциклом, про що свідчить копія свідоцтва про реєстрацію, що додається. Жодних доказів по справі, та/або свідків – нема і до протоколу не долучалось. Пункт 5.8.1. ПДР мною не порушувався,
Несоответствие пунктов. 8.5.1. или 5.8.1. ? В суде если заметят - заставят переписывать и переделывать ксерокопии.
 
нафига ты ваще остановилса,!?
растерялся, впервые такое со мной - махнули палкой, когда я на моте :). И казалось, что ничего то я всеравно не сделал за что меня можно драть... Нет бы летел себе и не обращал внимания...



Несоответствие пунктов. 8.5.1. или 5.8.1.
Буду должен!!!! Кстати, в протоколе реально 8.5.1. Я просто в тексте опечатался.
 
Останнє редагування:
1. Действительно упирай на формальные признаки, описка инспектора по поводу автомобиль/мотоцикл!
2. Копию искового заявления в суд передай на отдел внутренней безопасности с указанием нарушения составления протокола и необоснованных нарушениях которые тебе вменяют.
3. внимательно перечитай протокол/постановление на предмет ошибок, и указаний реквизитов патруля..предписания и т.д.


в протоколе, постанове подпись ставил?...потому что как я понял тебе не дали записать возражения?
 
Останнє редагування:
в протоколе, постанове подпись ставил?...потому что как я понял тебе не дали записать возражения?
Тоже интересует...Если не дали в протоколе написать возражения/пояснения (на каком основании ?) - то фик вам моя подпись...ИМХО.
 
Останнє редагування:
Народ, отсутствие подписи(правонарушителя) в протоколе о админ. правонарушении рассматривается судом, как не желание давать пояснения сотрудикам гаи, т.е. изначальное признание своей вины и желание уйти от ответственности. Маленький совет, если сотрудники вам не дают протокол на подпись или же для написания ваших пояснений, спрашивайте у этих же гаишников номер службы доверия (или как то так она называется) при этом желательно иметь этот номер в своей записной, сразу после, каких либо слов о отказе выдать вам на подпись протокол и т.д., Звоните рядом с этим сотрудником и говорите по телефону что такой то ГАИШник номер значка и все его данные, так же данные напарника (стервятники по 1 не ездиют), гос номер вообще все что видите на них то и говорите, не дает вам проток на подпись и говорите почему(прямо цитируйте того гаишника!). Если в случае когда эти не хорошие люди начинают( встречаються и одекватные парни и в ГАИ) давать вам протокол на подпись, в графе подписи пишите свои обьяснения и старайтесь засрать протокол как можно большей информацией(они за каждый протокол отчитываются) но не вздумайте ставить свою закарлючку сразу. Так же поступать если они написали в самом протоколе отказ от подписи.

и на последок НЕ БОЙТЕСЬ ГАЕРОВ они мастаки вешать лапшу и будут вам рассказывать, пугать, и т.д., запомните пожалуйста эти простые истины. т.к. Суды опираются в 99.999999% на БУМАГУ(протокол) и все будет чики пики.
 
исходя из заявления можно сказать что он уже оспорен ну это по закону однако у нас страна веселая и суды руководствуются не законами и бумагами, а вобще хуй знает чем...
 
Назад
Зверху Знизу