Вибори міського голови м. Харкова

Выборы мэра Харькова 2015


  • Кількість людей, що взяли участь в опитувані
    2426
правительство при том что, во-первых, на подсчете все те же люди которые Гепе всегда рисовали, рисуют и будут рисовать нужное число...
если бы правительство посадило пару представителей гороно за махинации 2010-го года во дворце спорта хотя бы на троечку лет... сейчас бы остальные очень очень силно призадумались... плюс все знают что Гепа на коммуналке мутит нормально... но... всему правительству (прокуратура, министерства, всякая антикоррупционная и проячая куйня) на это покуй... почему... потому что все в доле... так что гепа здесь всего лишь исполнитель...

в какой доле? вы плохо знаете нашего еврея. он ни с кем в доле.
 
У Запоріжжі молодці. Буде другий тур.
 
Який вона агресор, якщо твій улюблений мер каже, що ні?

У тебя произойдет разрыв шаблона,я лично знаю двух человек из харьковского ПС(имеющих партбилет), которые сегодня голоснули Кернеса. :D:D:D Не знаю правда их мотивов.
 
в какой доле? вы плохо знаете нашего еврея. он ни с кем в доле.
наш жидок - он вообще как бы шестерка... нельзя пиздить вагонами и не быть в круговой поруке... если бы руководство страны двигало реальные реформы вместо непонятной куйни гепа бы уже давно или сидел или съебался опять в Израиль на вертолете...
 
Вибори у Львові: Садовий конкурує з Кошулинським - екзит-пол

За попередніми даними екзит-полу, на виборах міського голови у Львові лідирує чинний міський голова Андрій Садовий.
Про це, як повідомляє Zaxid.net, за Садового проголосували близько 49% виборців.
На другому місці - представник ВО "Свобода" Руслан Кошулинський, який набрав 14% голосів виборців.
Третє місце у Володимира Гірняка (11-12%), четвертий – Дмитро Добродомов (10%).
На виборах до міськради, за даними екзит-полів, "Об’єднання "Самопоміч" набирає 32,7%, БПП "Солідарність" - 12,8%, ВО "Свобода" - 11,3%, Громадянська позиція - 9,7%, Народний контроль - 7,4%.
Разом з тим за даними опитування, яке провела соціологічна агенція "Фама", на виборах мера теж перемагає Андрій Садовий, на другому місці - Руслан Кошулинський: Садовий - 48,9%, Кошулинський - 13,2%, Володиир Гірняк - 9,6% , Дмитро Добродомов 9,4%, Оксана Юринець - 6,2%.
Результати опитування по політичних партіях: "Самопоміч" - 32,7%, ВО "Свобода" - 11,8%, Блок Петра Порошенка - 10,6%, Громадянська позиція - 8,4%, Народний контроль - 6,9%, УКРОП - 6%, УГП - 5,5%, ВО Батьківщина - 4,3%
Як інформує "Фама", було опитано 3395 респондентів методом "face to face" інтерв’ю з використанням простої ймовірнісної вибірки. Похибка репрезентативності вибірки з довірчою ймовірністю 0,954 не перевищуватиме 1,7% для показників близьких до 50%, 1,5% - для показників близьких до 25% або 75%, 1% - для показників близьких до 10% або 90%.
Другий тур виборів мерів у містах з кількістю виборців понад 90 тис. відбудеться 15 листопада.

Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент у цьому розділі
 
Гепа будет мэром!!! Порвал всех как детей!!!
 
Sapronov Yuri
25 мин · Харьков · ·
Итак явка 39% по Харькову.
Проблема не в том сколько из 39 % пришедших проголосовали ,
кто из них за Кернеса, кто за Ситенко и кто за Сапронова .
Проблема в 61% не пришедших....
61 % !!!
Они вата, они похуисты, им пофиг в какой стране и в каком городе будут жить их дети и внуки...
Безразличие убьет Украину.
Эээээх!
Прав был Верещагин - за Державу обидно.
Ничего - повоюем еще.
Это мой город !
P.S. Кста. Про молодежь.
Алексеевский студгородок - явка 11%.
Салтовский студгородок (р-н Академика Павлова ) - 16%
 
У тебя произойдет разрыв шаблона,я лично знаю двух человек из харьковского ПС(имеющих партбилет), которые сегодня голоснули Кернеса. :D:D:D Не знаю правда их мотивов.

Мабуть тому що такі ж пустоголові барани як ти, від чого членство у охороні Коломойського під назвою ПС не захищає.

Гепа будет мэром!!! Порвал всех как детей!!!

Тільки не плач, коли він таких як ти буде рвати як дітей тарифами на воду та квартплату.
 
А я вата вместе с женой и друзьями проголосовал за Гепу. Мне не пофиг мой город!!!
 
Так мило, дурашка, что ты до сих пор считаешь, что Гепа устанавливает тарифы из головы, ни коим образом не завися от остальной Украины)))

Він так і робить,та має на це усі повноваження, якщо ти не знав.

Чи тобі за доміношним столом розповідали,що це "вальцман" керує тарифами міських КП?
 
Кацап ты вообще походу прихуел.Родителей то зачем трогать?

Да забей на кацабыдло у них матеря шлюхи подзаборные поголовно вот и переносят на других своё алкоголическое безродство.
 
Экзитпол был выборочный, не надо ему столько внимания уделять.
 
Назад
Зверху Знизу