Вибори міського голови м. Харкова

Выборы мэра Харькова 2015


  • Кількість людей, що взяли участь в опитувані
    2426
Ватная "єлєна пєтровна", в відео нижчє є відповіді на ваше запитання
Если Вы не можете это понятие описать своими слова, очень жаль, я в Вас ошиблась, но если Вы хотите вокально-инструментально, то я не против, только можно песню про "Вату" в исполнении кого-то другого, т.к. слушать песни в исполнении Варуна, Спарцмана и Хока, мне не позволяет ни возраст ни образование.
 
При трехколесном, нацисты сидели тыхесенько у пидвале и парадов не проводили. Теперь их в русскоязычный город свозят на "приздник" автибусами. Выбор очевиден. Не?

Ось типовий приклад сферичного ватніка у вакуумі.
 
что б тут не говорили, а лично я не увидел ни одного нормального кандидата на мэра города, одни брехуны и труболёты, да и ваще, нынешняя компания предвыборная, это Позорище и цирк, такого позора даже при яныке не было, наклепали Кучу партий по быстрома, в депутаты прутся мокрощелки 18 ти летние, проще говоря, в стране хаос!)))

нет. есть вариант. :D
 

Вкладення

  • images.jpg
    images.jpg
    3.4 КБ · Перегляди: 25
Ватнік - це істота, яка не цінує української державності, вважає росіян та українців "однім народом", хоче дітей від педофіла путіна, та заперечує факт російської агресії проти України. Окрім цього ця істота часто є живим прикладом жертви радянської пропаганди та категорично проти дерадянізації українського суспільства.
Головна мова країни, державна символіка та українські національні символи викликають у цієї істоти припадки ярості та ненависті, які вона дуже слабко контролює.
Таки решили подзаработать). Что ж похвально!
 
Ось типовий приклад сферичного ватніка у вакуумі.

Це, а також кілька вище - альт-екаунти відомого параноїка "рікаса".

Не ведись. Він просто набиває пости, аби потім голосувати.
 
а нормальные результаты, это какие?

Повалення клептократичної влади клана Гєпи-Допи, яка тримається тут вже 10 років.
Київ, порівняно з засраним Харковом - сучасне та нормальне місто, у якому будують велодоріжки, ремонтують дороги не тільки перед виборами і не руйнують міський елнктротранспорт. Навіть боксер кращий за щура зі справкою з дурки, який, якимсь дивом став міським головою півторамільйонного міста.
 
это всё байки про рефинансирование, их нужно рассказывать тем, кто этой зимой не сможет оплачивать счета за газ! а порошенко такой же вор как и гепа, тодько ещё круче! для меня загадка, как человек ставший миллиардером при Той системе, вдруг стал негавидеть Ту систему? это заброс для даунов?)))

Я здається тобі написав про моє ставлення до Порошенка. Чи в тебе дійсно вата замість очей? І так, те, що "гєпа" не у в'язниці - пряма заслуга саме Порошенка.

Тому можеш сміливо йти голосувати за свого пахана, від під надійним колпаком. Поки що.
 
Таки решили подзаработать). Что ж похвально!

Якщо нічого написати у відповідь, окрім наклепництва - краще відійдіть від клавіатури та йдіть до кухонної плити, де ви не так "по-дебільному" виглядаєте.
Якщо вам генетикою не дано спілкуватися на такі теми, то може краще і не починати?
 
Я здається тобі написав про моє ставлення до Порошенка. Чи в тебе дійсно вата замість очей? І так, те, що "гєпа" не у в'язниці - пряма заслуга саме Порошенка.
это потому что по закону... уподобляться рыговским подонкам предлогаете?
 
Взагалі, мене дуже тішать своєю упоротістю ватники, які апелюють до "гєпи" в якості "спасітєля" від "нинєшнєй власті" та "нацистав". Дегенерати, що існують в у власних хвантазіях.

это потому что по закону... уподобляться рыговским подонкам предлогаете?

Там все по понятіях. На 100%.
 
Київ, порівняно з засраним Харковом - сучасне та нормальне місто
Тогда тем более не понятно, что Вас здесь держит. Хотя ответ в Вашем же посте, "Коренной харьковчанин "Вы себя выдали.
 
100 метров велодорожек конечно же выводит Киев в мировую столицу, а как же таким чудным Киевом, с его насеоением , умудрился руководить дурик Черновецкиц?:D боксёр ни хера нормального не делает для Киева, земли как прлдавались, так и продаются, посмотрим сколько процентоа боксёру дадут жители Киева!

Він вже робить щось нормальне. Не чекаючи твого схвалення.
 
В свои села, откуда они родом.

какой у тебя мусор в голове.... "по месту фактической прописки" - это "В свои села, откуда они родом" и там голосовать ??? :рл: тебе видимо точно 18ти нет еще, даже понятия не имеешь кто где должен голосовать
 
Якщо нічого написати у відповідь, окрім наклепництва - краще відійдіть від клавіатури та йдіть до кухонної плити, де ви не так "по-дебільному" виглядаєте.
Якщо вам генетикою не дано спілкуватися на такі теми, то може краще і не починати?
Я бы на Вашем месте не стала бы писать о происхождении и генетике, т.к Ваши посты в ввиду наличия их ругани и брани, наводит на вполне однозначные мысли о Вашем происхождении.
 
При трехколесном, нацисты сидели тыхесенько у пидвале и парадов не проводили. Теперь их в русскоязычный город свозят на "приздник" автибусами. Выбор очевиден. Не?

дядя, ты шо в коматозе был полтора года ? это в прошлом году российских нацистов сюда автобусами завозили, они тут пьяный шабаш устроили, флаг даже свой вешали на ОДА, погугли - узнаешь.
 
Ватнік - це істота, яка не цінує української державності, вважає росіян та українців "однім народом", хоче дітей від педофіла путіна, та заперечує факт російської агресії проти України. Окрім цього ця істота часто є живим прикладом жертви радянської пропаганди та категорично проти дерадянізації українського суспільства.
Головна мова країни, державна символіка та українські національні символи викликають у цієї істоти припадки ярості та ненависті, які вона дуже слабко контролює.


Тебе бы к доктору сходить. Ватник -это такая одежда, с термозолятором из ваты.
 
Назад
Зверху Знизу