Вибори міського голови м. Харкова

Выборы мэра Харькова 2015


  • Кількість людей, що взяли участь в опитувані
    2426
WHpN7Rf.jpg

Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент у цьому розділі

Тобишь сами признают, что на своем ресурсе голосовалку слегка "поднакрутили".:D:D:D
 
Когда все писаки и голосоваки ХФ уедут голосовать по месту фактической регистрации, Кернес получит свои 70% и коренные харьковчане будут довольны).

Это самый лучший пост в этой теме, полностью поддерживаю вашу мысль. Пусть селюки едут в свои кацапетовки и там выбирают голов своих сильрад, харьковчане сами разберутся, кого они желают видеть мэром своего любимого города.

Раби екстазують :іржач:
 
А селюки в шоке, что харьковчане имеют свое мнение, отличное от мнения свинопасов.

У раба не може бути "мнєнія" - лише запрограмований алгоритм підтримання власного рабства.

Втропав, холуй ватний? :D

В жизни простого украинца после переворота осталось совсем мало радостей... :(

Ти раб, а не українець.:фак:
 
Сегодня, в очередной раз, мэр напомнил нам, что мы стадо, не имеющее право выбора, и выборы уже заранее договорены.
строчка красным шрифтом - как то непорядочно со стороны партии и действующего мера ..это как открыто сказано, что так могут сделать(
 
То Ви, мабуть, з активiстiв?
Тому такi "нерадiснi"?

Раб, ти приписуєш мені неіснуючі емоції. Чого мені бути нерадісним? - навпаки, я відчуваю ентузіазм від майже фінального аккорду вашої совково-ватної доби.
 
Вот, потомок крипаков разродился "вумной" фразой, но не второпае, своим маленьким мозжечком, что у нас пока свободная страна и каждый имеет право на свое мнение, иногда отличное от мнения свинопасов.

Пох, ваш час майже вичерпано.

Поллюция ночью случилась от "ентузиазма"?

Те, що коїться в втоїй уяві характеризує тебе відповідним чином. Ти не лише раб, а й збочинець :D
 
cz1JjVB5EyYAw9AAFuYeA.jpg

Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент у цьому розділі
 
А селюки в шоке, что харьковчане имеют свое мнение, отличное от мнения свинопасов.

Кацапська свиня, стули свій їбальник. Якщо ти думаєш,що після виходу з бану за сепаратизм можна вільно хрюкати такі речі, - ти серйозно помиляєшся.
 
Мне вас даже немного жаль, ведь промытые пропагандой, мозги хуйвейбина, не могут мыслить вне навязанных ему стереотипов. Вместо того, что бы объединять людей для построения нормального общества, такие как вы изрыгают злобу и нетерпимость, это путь в никуда.

Ватний варен, ти ідеш нах із своїм "нормальним общєством", в якому кримінальні пахани окучують вас, як свиней.

Ти називав мене свинопасом, але насправді свинопасами є "гєпи", а свинями - ти з фотоаматорами та іншими "аннамі пєтровнамі". Ми з тобою ніколи не знайдемо спільної мови, бо ти - раб, ватник, відрижка Орди.

Ваш час на Україні остаточно спливає, і жодних компромісів з вами не буде. Завтра буде одним з ваших останніх псевдо-свят, коли ви знову присягнете на вірність своєму пахану, якому все одно відміряно дуже мало часу.
 
а всего лишь проплаченная шестерка этих воров
+100500

а лично я не увидел ни одного нормального кандидата на мэра города, одни брехуны и труболёты
А как же два святых Балута и Ситенко,это наш единственный шанс на европейский Харьков.
 
а что такое "уехать по месту фактической регистрации" ?

это то, что многие из здесь голосовавших и писавших к выбору городского головы никакого отношения не имеют ввиду, того, что не имеют харьковской прописки. А некоторые не достигли избирательного возраста, так что куражьтесь ребятишки, пока Вы подрастете еще много воды утечет...
 
Ваш час на Україні остаточно спливає, і жодних компромісів з вами не буде. Завтра буде одним з ваших останніх псевдо-свят, коли ви знову присягнете на вірність своєму пахану, якому все одно відміряно дуже мало часу.
А вот это я даже себе запишу.
 
В свои села, откуда они родом.
Ватнік, ти ніби писав, що "родом с полтавщіни". Ненависть до власних коренів - це у тебе родова травма. Чи просто щось типу мазохістського збочення?
Любов до підарасів з партії регіонів зворотньо-пропорційна інтелекту, і від інших факторів не залежить.
 
И еще видя ваши незаурядные способности к болтологии, поясните пожалуйста значение слова "ватник", как я понимаю слово обидное, но по конкретней если можно, у Вас же каждый пост оплачивается, Вам я думаю не плохо будет подзаработать, а мне это поможет расширить свой кругозор.
 
это то, что многие из здесь голосовавших и писавших к выбору городского головы никакого отношения не имеют ввиду, того, что не имеют харьковской прописки. А некоторые не достигли избирательного возраста, так что куражьтесь ребятишки, пока Вы подрастете еще много воды утечет...

Я маю харківську реєстрацію, народився тут і давно досяг виборчого віку. При всьому цьому я, як і більшість не дефективних мешканців міста, проголосую проти нинішньої міської влади.
За кєрнеса голосує лише стадо пенсіонерів з деменцією, алкашня та інші декласовані елементи. Нажаль таких поки що достатньо, щоб загрожувати нормальним результатам виборів.
 
И еще видя ваши незаурядные способности к болтологии, поясните пожалуйста значение слова "ватник", как я понимаю слово обидное, но по конкретней если можно, у Вас же каждый пост оплачивается, Вам я думаю не плохо будет подзаработать, а мне это поможет расширить свой кругозор.

Ватная "єлєна пєтровна", в відео нижчє є відповіді на ваше запитання

 
это то, что многие из здесь голосовавших и писавших к выбору городского головы никакого отношения не имеют ввиду, того, что не имеют харьковской прописки. А некоторые не достигли избирательного возраста, так что куражьтесь ребятишки, пока Вы подрастете еще много воды утечет...

Ватная "єлєна пєтровна", 30 автобусів правосеків, які ви ждьотє с марта прошлава года вже на під'їзді до Харькава.

Карєнним харькавчянам з Рязані та Тамбова прохання бути начєку.

а нормальные результаты, это какие? наверное как в Киеве, в котором практически объявлен дефолт, это после года управления " правильным" кличко?только не рассказывай старую песню про попередников , которые всё украли, прошло почти даа года новой власти, взяты нереальные суммы в долг у Европы! где результат?

Взяті для рефінансу. Фактичний Рівень боргу залишається приблизно на тому самому рівні. А стрімке накопичення його йшло за часів вашого улюбленого пахана Овоча.

Шоб ти зрозумів, вата, я є опонентом Порошенка, якого вважаю ригом-лайт.
 
И еще видя ваши незаурядные способности к болтологии, поясните пожалуйста значение слова "ватник", как я понимаю слово обидное, но по конкретней если можно, у Вас же каждый пост оплачивается, Вам я думаю не плохо будет подзаработать, а мне это поможет расширить свой кругозор.

Ватнік - це істота, яка не цінує української державності, вважає росіян та українців "однім народом", хоче дітей від педофіла путіна, та заперечує факт російської агресії проти України. Окрім цього ця істота часто є живим прикладом жертви радянської пропаганди та категорично проти дерадянізації українського суспільства.
Головна мова країни, державна символіка та українські національні символи викликають у цієї істоти припадки ярості та ненависті, які вона дуже слабко контролює.
 
Назад
Зверху Знизу