Тема сегодняшнего дня. События в Харькове - Part 1

Євромайдан Харкова заявляє, що не припинить блокування ОДА, поки Михайло Добкін і Геннадій Гернес не підуть у відставку
Про це в ефірі Еспресо.TV заявив один з координаторів місцевого Євромайдану Дмитро Пилипець, повідомляє УНІАН.
За його словами, зараз під харківською ОДА триває мирний мітинг, ніяких спроб штурму чи провокацій нема.
"Ми не підемо від ОГА, поки Добкін залишається на посаді. Поки ця вимога не буде виконана, ми з-під ОГА не підемо. Наша наступна мета – відставка Кернеса. Ані Добкіна, ані Кернеса ми всередину не пускаємо", - заявив Пилипець.
Також він додав, що на мітингу є також і місцеві "тітушки", яких близько 300, але Пилипець запевнив, що у них достатньо сил, щоб їх нейтралізувати.
"За нашими даними, керівника організації "ОПЛОТ" Євгена Жиліна оголошено в розшук, проти нього відкрита кримінальна справа, його мають заарештувати", - додав активіст.
"У Харкові Євромайдан триває у цілодобовому режимі. Ми зараз не торгуємось за посади, нам треба погнати Кернеса та Добкіна, а Жилін щоб сидів у тюрмі", - підсумував Пилипець

Во как!
 
Власть - зеркальное отображение народа. В Украине нормальной власти не будет никогда пока не поменяется народ, читая форумы понимаешь, что это не эта власть и не следующая.

:клас:
 
я думаю она его уже похерила крепко подсев на хф.

Прелесть бюджетных откатов и связей с харьковским гор и областным администрациями в том, что можно и на хф поебланить и бабок накосить

я думаю прокуратуре пора обратить внимание на доходы этой гражданки.... масса интересного вскроется в ее межигорском имении
 
Не знаю, писали тут уже,или нет, но я считаю, что необходимо убрать такое понятие, как план по правонарушениям у гаишников, ппсников и прочего сброда.
 
Євромайдан Харкова заявляє, що не припинить блокування ОДА, поки Михайло Добкін і Геннадій Гернес не підуть у відставку
Про це в ефірі Еспресо.TV заявив один з координаторів місцевого Євромайдану Дмитро Пилипець, повідомляє УНІАН.
За його словами, зараз під харківською ОДА триває мирний мітинг, ніяких спроб штурму чи провокацій нема.
"Ми не підемо від ОГА, поки Добкін залишається на посаді. Поки ця вимога не буде виконана, ми з-під ОГА не підемо. Наша наступна мета – відставка Кернеса. Ані Добкіна, ані Кернеса ми всередину не пускаємо", - заявив Пилипець.
Також він додав, що на мітингу є також і місцеві "тітушки", яких близько 300, але Пилипець запевнив, що у них достатньо сил, щоб їх нейтралізувати.
"За нашими даними, керівника організації "ОПЛОТ" Євгена Жиліна оголошено в розшук, проти нього відкрита кримінальна справа, його мають заарештувати", - додав активіст.
"У Харкові Євромайдан триває у цілодобовому режимі. Ми зараз не торгуємось за посади, нам треба погнати Кернеса та Добкіна, а Жилін щоб сидів у тюрмі", - підсумував Пилипець
не впадай в панику... Кличко поддрежал Кернеса и даже поблагодарил за порядок в городе.
 
По поводу братских могил. Попобовал бы тягнибык снести в Германии памятник Советскому солдату. Засадили бы на долгие годы. Посоветуем клячку рассказать своему корешу, как немцы ухаживают за памятником в Трептов парке.
А вообще эта шушера не надолго.

Почему гепасосы не вспоминают про свой вандализм?
f227b3e-s-0005.jpg
 
Репортаж с последней пресс-конференции Добкина и Кернеса

BhMfZdCIIAIkPvd.jpg


BhMaNsQCcAAj8w1.jpg
 
Власть - зеркальное отображение народа. В Украине нормальной власти не будет никогда пока не поменяется народ, читая форумы понимаешь, что это не эта власть и не следующая.
хоть вы и из роисси, но говорите правильные вещи
 
У Харкові Євромайдан триває у цілодобовому режимі. Ми зараз не торгуємось за посади, нам треба погнати Кернеса та Добкіна, а Жилін щоб сидів у тюрмі"
вот так и сказал?
смело!
т.е. торговля потом?
 
Назад
Зверху Знизу