• Лови промокод з яким знижка 50 грн - promo50grn

Застройка/Вырубка парка Артема.

Вырубили Артёма!
 
Извините, но в данном случае Ваша "формулировка" говорит совершенно об обратном. Если не можете выразить свои мысли в более-менее культурной форме, то молчите.

Ну, и кто тут кому рот затыкает, а? Не люблю провокаторов, особенно дешёвых.

Особенно умиляют фразы типа "лично меня просто не интересовали другие темы". Нет, ну надо же! На всём форуме ничего не интересовало, а тут аж приперло.

Вы со своими более-менее культурными формулировками многого добились? Лесопарк между прочим уже просрали, ботанический сад похоже тоже.
 
Ну, и кто тут кому рот затыкает, а? Не люблю провокаторов, особенно дешёвых.

Особенно умиляют фразы типа "лично меня просто не интересовали другие темы". Нет, ну надо же! На всём форуме ничего не интересовало, а тут аж приперло.

Вы со своими более-менее культурными формулировками многого добились? Лесопарк между прочим уже просрали, ботанический сад похоже тоже.

А что там в Лесопарке и на Бот саде?
 
Вырубка и застройка =(( Тема про них уже боянище.
 
Если вы сильно против, когда построят там ТЦ, не ходите туда. Со временем ТЦ закроется, здание снесут, и снова парк построят.
 
Особенно умиляют фразы типа "лично меня просто не интересовали другие темы". Нет, ну надо же! На всём форуме ничего не интересовало, а тут аж приперло.

Вам же сказали, что ресурс мощный и посещаемый. Многие приходят сюда с вопросами, проблемами и какую-то помощь получают. И это не значит, что каждая тема должна вызывать какой-то резонанс. Если Вы "не в теме" - перечитайте, пожалуйста мой первый пост.

Вы со своими более-менее культурными формулировками многого добились? Лесопарк между прочим уже просрали, ботанический сад похоже тоже.

Молодой человек, уймитесь и не разводите флуд. В том что "просрали" - Ваша вина такая же как и моя. Причина - равнодушие.

Если вы сильно против, когда построят там ТЦ, не ходите туда. Со временем ТЦ закроется, здание снесут, и снова парк построят.

Это - яркий пример равнодушия.
Основной тезис таков - стройка ведется незаконно. Разве этого не хватает, чтобы не быть равнодушным?
Извините, но не принимайте это на свой счет.
 
Да пожалуйста, ваша ж тема. Я флудить и не собирался, меня задел безосновательный наезд. Я не верю в искренность таких вот преведов, насмотрелся на них на ХФ достаточно. И особенно в таких темах.
 
Посилання видалено
Ну вот скажите, разве по этой ссылке на МЕДИАПОРТ, есть что нибудь конкретное и по теме? Честно говорю, иногда я просто удивляюсь. Им еще и платят за ЭТО ???? И МЫ это хаваем ????
Я же вроде распечатки с решениями 16 сессиии всем журналистам на сегодняшнем митинге раздал. Посилання видалено
fd561cce7814.jpg

6b0d42e6ebf4.jpg

f45d68faf3a2.jpg

Бельчат конечно жалко!
Но вы только вслушайтесь в то что ЧЕШЕТ бАБицкая !
Может меня и забанят, но поПРобую разнести во времени и ПРостранстве :
Б Л Я БУДУ, НАС ДЕРЖАТ ЗА ИДИОТОВ !!й вам!
МЫ НЕ БЫДЛО, МЫ НЕ КОЗЛЫ,
когда вы наконец это поймете, УРПОДЫ недалекие !

По словам Михаила Добкина, отреагировать на ситуацию власть пока не может - документов нет, все данные лишь из прессы. Городской голова уверяет: как только вопрос будет изучен досконально - чиновники начнут действовать. А пока жители района собирают подписи на проведение общественных слушаний.

« 31 • Про продаж земельних ділянок несільськогосподарського призначення юридичним особам України (№255/07) від 21.11.2007

ХАРКІВСЬКА МІСЬКА РАДАХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
XVI сесія V скликання
РІШЕННЯ
Від 21.11.2007 р.
м. Харків
Про продаж земельних ділянок несільськогосподарського призначення юридичним особам України (№255/07)

На підставі ст.ст.116,127,128 Земельного кодексу України, рішення 13 сесії Харківської міської ради 4 скликання "Про затвердження порядку продажу земельних ділянок несільськогосподарського призначення у м. Харкові, на яких розташовані об’єкти нерухомого майна, що є власністю покупців цих ділянок" від 30.04.2003р. №105/03, ст.25 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", керуючись ст.59 зазначеного Закону, Харківська міська рада
ВИРІШИЛА:
1. Продати земельні ділянки несільськогосподарського призначення юридичним особам України, зазначеним у додатку до цього рішення.
2. Попередити осіб, зазначених у додатку до цього рішення, що земельні ділянки мають обмеження та обтяження (згідно з висновками відповідних державних органів доданих до землевпорядної документації).
3. Управлінню земельних відносин Департаменту містобудування, архітектури та земельних відносин оформити договори купівлі-продажу земельних ділянок, зазначених у додатку до цього рішення, на умовах, визначених законодавством України та рішенням 13 сесії Харківської міської ради 4 скликання "Про затвердження порядку продажу земельних ділянок несільськогосподарського призначення у м. Харкові, на яких розташовані об’єкти нерухомого майна, що є власністю покупців цих ділянок" від 30.04.2003р. №105/03.
4. Особам, зазначеним у додатку до цього рішення, після повної сплати вартості земельних ділянок оформити Державні акти на право власності на земельні ділянки у встановленому порядку.
5. Вважати таким, що договори оренди землі, зазначені у додатку до цього рішення, припиняють дію з дня державної реєстрації Державних актів на право власності на земельні ділянки.
6. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійні комісії Харківської міської ради та секретаря Харківської міської ради.
Міський голова М.М.Добкін
Додаток витяг
Перелік юридичних осіб,
яким продаються земельні ділянки несільськогосподарського призначення

1. Продати земельні ділянки несільськогосподарського призначення юридичним особам України:
1.1. АКЦІОНЕРНОМУ ТОВАРИСТВУ ЗАКРИТОГО ТИПУ “ГЕЯ”:
- земельну ділянку площею 2,3586 га з земель рекреаційного призначення, що розташована за адресою: м. Харків, вулиця Плеханівська, 128 (кадастровий номер 6310136900:03:002:0006), в Комінтернівському районі, за ціною 6411776,00 грн. (шість мільйонів чотириста одинадцять тисяч сімсот сімдесят шість гривень 00 коп.) (без ПДВ) для завершення будівництва об’єкту та подальшої експлуатації об’єкту незавершеного будівництва ДК заводу ім. Малишева під культурний центр;
- земельну ділянку площею 4,9414 га з земель рекреаційного призначення, що розташована за адресою: м. Харків, вулиця Плеханівська, 128 (кадастровий номер 6310136900:03:001:0004), в Комінтернівському районі, за ціною 13433032,00 грн. (тринадцять мільйонів чотириста тридцять три тисячі тридцять дві гривні 00 коп.) (без ПДВ) для завершення будівництва об’єкту та подальшої експлуатації об’єкту незавершеного будівництва ДК заводу ім. Малишева під культурний центр.

1.3. ТОВАРИСТВУ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ “МАТТІОЛА” - - земельну ділянку площею 5,2491 га з земель рекреаційного призначення, що розташована за адресою: м. Харків, вулиця Плеханівська, 128, ріг вул. Енергетична (кадастровий номер 6310136900:03:002:0010), в Комінтернівському районі, за ціною 14447863,00 грн. (чотирнадцять мільйонів чотириста сорок сім тисяч вісімсот шістдесят три гривні 00 коп.) (без ПДВ) для будівництва спортивно-оздоровчого центру з дитячими ігровими комплексами та благоустроєм території та його подальшої експлуатації.

Конституционный суд (КС) Украины 16 апреля по конституционному представлению Харьковского горсовета относительно официального толкования ст. 19 и ст. 144 Конституции Украины, а также ст. 25, ч.14 ст.46, ч.1 и ч.10 ст. 59 закона "О местном самоуправлении в Украине" признал право органа местного самоуправления отменять принятые ранее им решения или вносить в них изменения. Соответствующее решение 21 апреля обнародовал председатель КС Андрей Стрижак.
КС указал, что правовые акты ненормативного характера органов местного самоуправления, которые являются актами одноразового применения, не могут быть отменены после их исполнения.
Такое решение означает, например, что местный совет не может отменить решение о назначении на должность или решение о продаже или аренде земли после вступления в силу договора.
 
005.jpg 006.jpg

Вот что мне пришло из горсовета на вопрос о вырубке парка :)
 
Блин, ну и любят же у нас люди посидеть и, простите, "поговорить ни о чём", только одним словом.
 
Ну, вы себя и описали. Ляпнули лишь бы чтото сказать.

А те кто не просто говорят - идут в прокуратуру. Дело перевели в городскую прокуратуру, если кому интересно.
 
RFQ: Сайт "Украина Криминальная" опубликовал материал Сергея Ермакова "Главный варвар Харькова: некто Салыгин рубит парки города. Безнаказанно".
 
Вчера было собрание на поселке Артема, создана общественная организация.

Из новостей - в прокуратуре области сказали что тот кто должен этим заниматься - в отпуске. Несмотря на то что ответить они должны были в течении 10 дней.

Кроме того УЖЕ ПРОДАН другой кусок парка, там где атракционы и стадион.
 
Сегодня, 21.05.2009, в 11:00 состоится пикетирование под Горисполкомом (площадь Конституции, если кто не знает ;-).
Также будет затронута тема снятия трамвайного движения на Пушкинской.
 
ходить непереходить на эти пикеты...

З.Ы. каким боком в теме про парк Артема тема про снятие трамвайного движения на Пушкинской?
 
Вчера было собрание на поселке Артема, создана общественная организация.

Из новостей - в прокуратуре области сказали что тот кто должен этим заниматься - в отпуске. Несмотря на то что ответить они должны были в течении 10 дней.

Кроме того УЖЕ ПРОДАН другой кусок парка, там где атракционы и стадион.

гм.м.м как-то странно проходят эти собрания. Лично я ни о чем не слышала никаких объявлений на эту тему не видела.

Про прокуратуру = грустно и обидно. Жаль, что ни одна серьезная политическая организация из Киева делами наших братьев-акробатьев так и не заинтересовалась. Внимание подсказка: с одной стороны людям поможете, с другой политический пиар себе сделаете.

Проданный второй кусок это ваще:( нет предела моему возмущению... у меня прям руки опускаются...
 
В зелёной зоне, рядом с парком, какой-то чудак, на букву М, повадился каждый день вывозить на своём Кразе землю с мусором! Сделал фото его авто, номера видны.
Как его остановить?
 
Как его остановить?

А вот этих как?

25.12.2009 08:29:51 Україна

70 гектарів дубового лісу в межах Харкова вже два роки під судом

Будівельний кооператив «Вікторія» спочатку намагався отримати ділянку легально. Але і у райраді, і в суді їм відмовили.

Бо земля на якій вже 80 років проводять дослідження, не підлягає приватизації.

Антон Ярошенко, виконуючий обов’язки головного лісівника Данилівського лісгоспу: «Дубовые насаждения - это уже 5 поколение порослевых лесов, очень ценных для науки, институт лесного хозяйства проводит опыты, для науки очень важно, потому, что дубовые леса высыхают.»

Тоді підприємці пішли іншим шляхом і підробили рішення про приватизацію, начебто прийняте Печерським судом Києва. На фіктивних засадах оформили й державний акт на землю.

Олексій Ведмідський, заступник голови ради екологічної групи «Печеніги»: «В ходе разбирательств было выяснено, что данное решение суда является поддельным, и что Киевский суд такого решения не выносил. Прокуратурой возбуждено уголовное дело по данному факту, однако земля была продана третьим лицам.»

Наступним власником лісу стала фірма «харківська Швейцарія люкс». Вона купила ділянку за 5 мільйонів гривень. Нові господарі поділили 70 гектарів лісу на 550 ділянок і виставили їх на продаж по 5 тисяч доларів за сотку. Хоча на цю землю чотири рази накладено арешт судів різних інстанцій.

Апеляційний господарський суд підтвердив арешт на землю. І відклав розгляд справи, доки не закінчИться слідство у кримінальних справах, порушених обласною прокуратурою.

Олег Перегон член екологічної групи «Печеніги»: «Эта земля находится в реестре не подлежащих приватизации государственных объектов, это на сайте официальных органов Украины. Такое вопиющее беззаконие и безалаберность нельзя допустить.»

На ласій для бізнесменів ділянці лісу - дуби поки що стоять. Лісівники кажуть, у мороз рубати ліс неможливо. Але дорогу до нового дачного селища вже прокладають. Незважаючи на відсутність рішення суду.// Ольга Тамбієва, Борис Буцевич, «Факти», ICTV.


Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент у цьому розділі


Также
Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент у цьому розділі
 
Старики пережившие оккупацию расказуют что на месте парка Артема было кладбище, после войны застраивать его не осмелились, сейчас вроде как все забылось.....
 
Да, там было кладбище.
 
Назад
Зверху Знизу