Провокация от ваты про военкоматы . народ будьте умнее

Правда ли что всех гребут без разбору прямо на улице?


  • Кількість людей, що взяли участь в опитувані
    1192
  • Опитування закрито .
Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент у цьому розділі
 
Полторак підписав наказ про призов офіцерів запасу: кого викликатимуть до військкоматів

Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент у цьому розділі
 
Таки да ... И пойдут пиджаки муштровать ...
Вроде поначалу говорят что в зону АТО по собственному желанию, хотя с другой стороны, если ты военный человек, а тем более офицер, то кто тебя спрашивать будет?
 
Учвляю як засмерділо гімном від тих, хто закінчивши військову кафедру бухав на всілякі дні захисників і словами та я ахвіцер :D
 
поиздержались военкомы, денег особо не несет никто, война приелась уже и в мирных регионах не напрягает никого. на срочниках заработки никакие. а вот вырвать человека с деньгами, с работы, из семьи - это лакомый куш.
 
Учвляю як засмерділо гімном від тих, хто закінчивши військову кафедру бухав на всілякі дні захисників і словами та я ахвіцер :D

Призиватися будуть громадяни віком до 43 років, які мають відповідну військову підготовку у військових навчальних закладах, ступінь не нижче бакалавра, але не проходили військової служби

Що після призову всі офіцери в обов'язковому порядку протягом 3 місяців пройдуть допідготовку в навчальних закладах Міноборони. А потім їх призначать на посади у військових частинах і підрозділах, які не залучаються в АТО.

Залучення офіцерів до АТО можливо тільки після укладання ними добровільного контракту і виявлення бажання служити в таких підрозділах

"Строкова служба", яка триватиме 18 місяців.
 
Учвляю як засмерділо гімном від тих, хто закінчивши військову кафедру бухав на всілякі дні захисників і словами та я ахвіцер :D

Толя. Папа, я, як виpосту, виучуся на ахвіцеpа чи на камандіpа. А шо лучче – ахвіцеp чи камандіp?
Гриша. Та адін хуй!
Опанас. Вафльониш ти іще на ахвіцеpа вчиться.

(с)
 
Учвляю як засмерділо гімном від тих, хто закінчивши військову кафедру бухав на всілякі дні захисників і словами та я ахвіцер :D

От нiколи не бухав (практично не вживаю алкоголь, грамiв 20...50 2-3 рази на рiк, у великих компанiях). Мо', тому, що до "ахвiцера" мiж 2 ти 3 курсами ХIРЕ два рока строкової тягнув (з 1984 до 1989 забирали навiть iз вузiв з вiйськовими кафедрами)?

Хто в армiї служив, той у цирку не смiється. Та зiрочками опiсля закiнчення "воєнки" не хизується...
 
Назад
Зверху Знизу