Обсуждения событий в Украине (БФ) - Part 8

Help. Помогите забанить во вконтакте идиота из Самары которые призывает развязать в Харькове туже хрень что и в Донецке с Луганском... Призывает тут:
Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент у цьому розділі
Профиль тут
Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент у цьому розділі
. Просто жмите пожаловаться на его странице (спам).
 
вибачаюсь, що коментую пост, адресований не мені, але цікаво, чого ви домагаєтесь? пропитатись такими ж симпатіями до сепаратистів на донбасі, як і до харківських майданівців? ну так наведіть якісь приклади харизматичної поведінки цих вояків, щоб можна було відчути хоч якесь моральне почуття до них.

ви хочете визнання того, що захват харківським майдану ОДА був незаконний. так, об"єктивно - це було незаконно. і так робити не можна. але тут такий делікатний момент, що постраждала сторона (ОДА) не визнає себе постраждалою та не висуває претензій загарбникам.

в слов"янську ж постраждала сторона (держава) визнає, що дії сепаратистів несуть в собі небезпеку для держави. більше того, держава запропонувала амністію усім, хто здасть зброю. тут навіть було порушено неписанний принцип: тільки взявся за зброю - став злочинцем. держава і тут пішла на уступки. але до них це не дійшло.

янукович і ко пропонували майдану амністію? ні. навпаки: прийняли закони 16.01; наймали тітушок, що ті катували та вбивали журналістів, та актівістів майдану; судили та саджали; нелюдську поведінку правоохоронців заохочували. все це є в слов"янську? немає. тому про яке порівняння і симетрію може йти мова?

Ви не зовсім вірно трактували мій акцент в посиланні.
І, хоч я сказала, що не буду встрявати в суперечки, один раз відповім - я мала на увазі тільки те, що всіх, хто стояв на майдані обдають штампом "мирні діточки". Все, не більше того. ОК?
Я не вартую того, щоб Ви, чию точку зору я поважаю, з чиїми думками я в багатьох випадках співпадаю, витрачали свій час на пояснення мені тих класичних понятть, які без сумніву займуть своє місце в підручнику історії під редагуванням міністра молоді і освіти, що співав "колядки" "Хто не скаче, той москаль". На цьому, вибачте, все. Не маю бажання з Вами сперечатися. Я маю своє бачення.
Моє зовсім не таке як у Вас бачення "героїчності" всіх без розбору, хто має причетність до цих, без сумніву величезних подій, основане на тому, що я на дух не переношу любі манюпулювання з психікою людей, які використовувались для заряджання ненависті зі сцени і в натовпі. І особисто я не виношу, коли розумні люди використовують нав'язані ЗМІ штампи, видаючи їх за вагомі аргументи замість доказів.
Дуже нервувала, коли відповідала Вам, прошу вибачення за помилки і "корявость тєкста".
 
я не знаю кто из них сильнее.знаю одно,что если войнушка между ними срастется тут, никому не будет хорошо.еще знаю то,что даже если пиздануть все ракеты в пусковых установках на территории самой же России думаю,что никто в мире не возрадуется.а так рассуждения кто из них сильнее напоминают рассуждения двух детей в песочнице чей папа кому наваляет пиздюлей.

Я полагаю нужно сделать дабы рашка "обасралась" силам НАТО максимум сконцентрировать свои войска на границах с ней.
Но пока только чувство того что нас все сливают.
 
Вертаємось до мого першого посту на цю тематику - ми надто бідні. Я рівноцінність не мала на увазі, може не надто чітко висловилася. Я писала що ми маємо бути заможніші та водночас зробити легкий в'їзд.
ще нікому не вдавалось так легко мене переконати, як це вдалося вам :) щодо легкого в"їзду іммігрантів можна сперичатися (я б краще жінку ще пару разів в декрет відправив), але нашої думки питати не будуть. хоча є надія, що цими іммігрантами будуть не безробітні з середньої азії, а російський і білоруський креативний клас.
 
1175024_617036098389310_6079496502783143375_n.jpg
 
не будь-який. переважна більшість колорадо далі власного мікрорайону роками не виходить - нема потреби. я вже таке спостерігав, що люди навіть не знають біля якої станції метро ця "площа леніна" знаходиться. а про топоніми я взагалю мовчу. ви зупиніть колорадо до 30 років на сумській та спитайте, на якій вулиці він знаходиться. він, звісно ж, знає, що в харкові є вулиця сумська, однак, те, що він знаходиться на сумській, в самому серці харкова, він не знатиме. ну і таке буває.

Как- то была проходила на Иванова еще зимой и спросила у " харьковчанина" с рашевском акцентом где Пушкинская так он мне показал в другую сторону после этого вообще перестала верить что там есть харьковчане или есть но в малом количестве .
 
Help. Помогите забанить во вконтакте идиота из Самары которые призывает развязать в Харькове туже хрень что и в Донецке с Луганском... Призывает тут:
Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент у цьому розділі
Профиль тут
Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент у цьому розділі
. Просто жмите пожаловаться на его странице (спам).

Сделала :)
 
Ой да, это все советские разработки, я думаю ты не будешь заявлять что россия (страна-террорист) сильней США.

Причем здесь США? У нас со штатами разные методы. Мы по границам окучиваем. Они папуасов в Африке демократии приучают.
 
І, хоч я сказала, що не буду встрявати в суперечки, один раз відповім - я мала на увазі тільки те, що всіх, хто стояв на майдані обдають штампом "мирні діточки". Все, не більше того. ОК?
все правильно! згоден. до речі, згадався випадок з захватом бійцями ПС мін"юсту. що навіть самооборона майдану ставила ультиматум ПС, якщо вони не звільнять мінюст, самооборона почне штурм. це між іншим згадалося.
міністра молоді і освіти, що співав "колядки" "Хто не скаче, той москаль"
ну вас, як руську, це певно зачепило. даремно. ви ж знаете, що на майдані також були і руськи, і росіяни. і себе зі словом "москаль" вони не утотожнювали. у антіна мухарського пісня була "убий у собі москаля", так в ній доносився тезис, що москаль - це не національність, і не образа національної гідності, а "чорт", який жеве у руській душі. щось таке.

а ще пригадує, років зі 5 назад був у балаклаві (передмісті чи районі севастополя), де і місцеві мешканці і туристи на 100% відчувають себе росіянами. і там на їх набережній продають сувенири. так от на кожній ятці продавалися футболки "дякую боже, що я не москаль". і їх покупали росіяни. чому? бо сама футболка - це стьоб, і вони це прекрасно розуміють. так і з колядкою, це - стьоб, хоча, згоден, - на грані фолу.
Моє зовсім не таке як у Вас бачення "героїчності" всіх без розбору
даремно ви так вважаєте. я вдячний майдану, і за великим рахунком, моє місце було на майдані. проте і питань багато. мене також не влаштовує те, що на заході людей змушували привселюдно ставати на коліна та просити прощення. може відповідальність тут буде зайвою, але об"єктивно оцінити та осудити такі ініціативи, вважаю потрібно. чому досі не осудули? часу не було, певно. бачете, як стрімко розгортаються події: майдан - бігство януковича - крим - донбас. де тут до об"єктивних оцінок.
я на дух не переношу любі манюпулювання з психікою людей, які використовувались для заряджання ненависті зі сцени і в натовпі.
справедливо.
І особисто я не виношу, коли розумні люди використовують нав'язані ЗМІ штампи, видаючи їх за вагомі аргументи замість доказів.
згоден. то був якийсь кризис жанру. але погодьтесь, що на загальну оцінку подій євромайдану ці подробиці не надто впливають. проте, розібратись з цими деталями також потрібно.
Дуже нервувала, коли відповідала Вам, прошу вибачення за помилки і "корявость тєкста".
:) все буде добре!

Как- то была проходила на Иванова еще зимой и спросила у " харьковчанина" с рашевском акцентом где Пушкинская так он мне показал в другую сторону после этого вообще перестала верить что там есть харьковчане или есть но в малом количестве .
то ви ще самеровський провулок, або вулицю воробйова не шукали :)
 
то ви ще самеровський провулок, або вулицю воробйова не шукали :)

:D я знаю где Воробьева и знаю в честь кого она названа. Мелкие улицы можно и не знать но пушкинскую не знать...
 
иевская хунта натравила украинскую армию и националистов из "Правого сектора"
слухайте, це вже не смішно. вони своїми фобіями, певно, і сам правий сектор вже зає*ли.

я знаю где Воробьева и знаю в честь кого она названа.
тільки не кажіть, що на честь вашого однокласника :)
 
Россию государство - спонсор терроризма

Назначить Россию как "спонсором терроризма"
В своем необъявленной войны против Украины, россия (страна-террорист) рассчитывает на тайных операций, которые подпадают под определение «международного терроризма» в соответствии с 18 USC § 2331. Частности, вооруженных оперативников по России, действуя под видом, попытка влиять на политику украинского правительства путем запугивания или принуждения. Они также пытаются повлиять на поведение правительства по убийств и похищения, принимая форс правительственных зданий, полицейских постов и военных баз Украины. Эта деятельность ведется в больших масштабах и более длительного периода времени, несмотря на осуждение со стороны США, G-7, НАТО, ЕС и ООН.

Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент у цьому розділі



Полагаю стоит всем форумом постараться.
Подписываем - не стесняемся.
 
Останнє редагування:
Сообщение от Znaxar_service


в Латвии и Польше контенгент НАТО.а при чем тут Украина?Дональд Кук в Черном море что-то решает?




Не ты, не я, не знаем для чего.
Не всё так просто как кажется...
Все боеспособные мобильные части вдоль укр.границы... Рашка ведь психовать начнет ежели поляки и остальные натовцы подтянут войска к рашинским границам где возможно поближе - туда придётся от наших границ половинить.
+ если нидайбог путлер решится перейти границу, то братья-поляки не выдержат да и помогут нам вооружением/добровольцами. Рашка выставит претензии Польше - та им покажет средний палец где рукав пришивается - рашка попужать поднимет самолеты к польской границе - а поляки вспомнят про Смоленск и нечаянно его собьют - и понеслась 3 мировая.
Ещё раз нидайбог...ттт...
 
Великий ПуХу услышь глас народный!!!
Ujpv7UqS-48#t=142
 
Назад
Зверху Знизу