Класс на Холодной Горе

магазин "РЫбалка и туризм" прислал смс в вибер, что они уже открылись. ТЦ Класс, вход со стороны парковки
 
С 1 декабря начнут выводить на работу обслуживающий персонал супермаркета для подготовки к открытию 15 декабря.
 
adf7ha.jpg
 
"Відкриття торгового центру" :) :) :)
Это по-белорусски или по-болгарски? Может на сербско-хорватском? :)
 
"Відкриття торгового центру" :) :) :)
Это по-белорусски или по-болгарски? Может на сербско-хорватском? :)

іноді краще жувати.
Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент у цьому розділі
 
іноді краще жувати.
Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент у цьому розділі

Слово "ЛУК" теж є в українській мові, але на ньому натягують тетиву, а не додають до салатів. ;)

Торговий - від слово торг, торги, торуватися і ні в якому разі не може бути застосовано до Центу розваг і торгівлі або іншого великого магазину. Торговими можуть бути хист, день, люд, площа, ярмарок.
Заклад такого рівня, або, наприклад, угода не може бути "торговим", а тільки торговельним.

P.S.
До речі, гумка має продаватися в цьому ТЦ, щоб комусь було зайняти свого рота замість слів.
 
Слово "ЛУК" теж є в українській мові, але на ньому натягують тетиву, а не додають до салатів. ;)

Торговий - від слово торг, торги, торуватися і ні в якому разі не може бути застосовано до Центу розваг і торгівлі або іншого великого магазину. Торговими можуть бути хист, день, люд, площа, ярмарок.
Заклад такого рівня, або, наприклад, угода не може бути "торговим", а тільки торговельним.

P.S.
До речі, гумка має продаватися в цьому ТЦ, щоб комусь було зайняти свого рота замість слів.

"Торговий" має теж значення, що і "торговельний".
Я радий, що ви знаєте, де можна купити гумку, раджу скористатись своїм знанням:пиво:
 
Слово "ЛУК" теж є в українській мові, але на ньому натягують тетиву, а не додають до салатів. ;)

Торговий - від слово торг, торги, торуватися і ні в якому разі не може бути застосовано до Центу розваг і торгівлі або іншого великого магазину. Торговими можуть бути хист, день, люд, площа, ярмарок.
Заклад такого рівня, або, наприклад, угода не може бути "торговим", а тільки торговельним.

P.S.
До речі, гумка має продаватися в цьому ТЦ, щоб комусь було зайняти свого рота замість слів.
Слова " торговельный" нет в украинском языке. Учите язык прежде, чем выеживаться. Двоешник.
 
Слова " торговельный" нет в украинском языке. Учите язык прежде, чем выеживаться. Двоешник.

Я вам скажу больше. Буквы "Ы", которую вы написали в слове нет в украинском алфавите.
Ну а кто из нас прогуливал пары понять может даже "двоечник".
 
Для тех, кто интересовался -
Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент у цьому розділі

"Сеть" имеет еще 1 кинотеатр в Кременчуге.
Кстати, возможности купить билет через интернет я не нашла, как и цен..
 
Для тех, кто интересовался -
Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент у цьому розділі

"Сеть" имеет еще 1 кинотеатр в Кременчуге.
Кстати, возможности купить билет через интернет я не нашла, как и цен..

В Кременчуге:
bjbh7g.jpg
 

Вкладення

  • FilMax.jpg
    FilMax.jpg
    44 КБ · Перегляди: 1169
Слова " торговельный" нет в украинском языке. Учите язык прежде, чем выеживаться. Двоешник.

Насправді, слово "торговельний" є в українській мові, але спеціалісти не дійшли остаточного висновку, як правильно, торговельний, чи торгівельний
Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент у цьому розділі

Хоча я вважаю, що допустимо і так і так.
А "торговий" - стовідсотково є, і доколупуватись стосовно його використання..... як я писав вище, іноді краще жувати (с).
 
Назад
Зверху Знизу