Почему Электротакси в Харькове дороже обычного?

Статус: Offline
Реєстрація: 16.05.2008
Повідом.: 1516
Почему Электротакси в Харькове дороже обычного?

Научите плз считать экономическую составляющую таксомоторного бизнеса . Хочу понять, почему такси которое не использует бензин стоит дороже, чем то. которое его использует.
 
Тому що Ланаз на газу коштує в тричі дешевше Нісана Ліфчика.
Тому що Ланаз не ремонтують поки в ньго щось не відпаде на ходу. А Ліф тримають у доброму стані.
Тому що водії Ланосів - бидло та наркомани. А водії Ліфів - культурні охайні люди.
 
В таксі на бензині ніхто не їздить вже років з пять.
 
тебе битка нужно притащить, восстановить, найти лоха который будет в рабстве значительно больше бабла отстегивать за аренду (в разы больше бензина) а после еще и электричество искать :)

Тому що Ланаз не ремонтують поки в ньго щось не відпаде на ходу. А Ліф тримають у доброму стані.
та ты Шо )))))))
а ланосы в 3040 в плохом состоянии ?

Тому що водії Ланосів - бидло та наркомани. А водії Ліфів - культурні охайні люди
нет слов
 
Научите плз считать экономическую составляющую таксомоторного бизнеса . Хочу понять, почему такси которое не использует бензин стоит дороже, чем то. которое его использует.
Забанили в гугле и отказал мозг? Сочувствую.
 
Научите плз считать экономическую составляющую таксомоторного бизнеса . Хочу понять, почему такси которое не использует бензин стоит дороже, чем то. которое его использует.

Неправда.
По одному и тому же маршруту у меня 3040 стоит 144 грн, а электро - 110 грн.
 
Тому що Ланаз на газу коштує в тричі дешевше Нісана Ліфчика.
Тому що Ланаз не ремонтують поки в ньго щось не відпаде на ходу. А Ліф тримають у доброму стані.
Тому що водії Ланосів - бидло та наркомани. А водії Ліфів - культурні охайні люди.



Плюс к этому, малое количество Лифов- при большом количестве желающих на них прокататься.
 
...Тому що водії Ланосів - бидло та наркомани. А водії Ліфів - культурні охайні люди.

Однажды на экотакси мне попался водий - сторонник какой-то веры. Ну там егава или хрен поймешь, шо оно за адвентист. Всю дорогу приглашал в братство, заебал.
 
Плюс к этому, малое количество Лифов- при большом количестве желающих на них прокататься.

Та це наврядчи.
Я був здивований. Викликав таксі через Онтаксі додаток на не популярний напрямок.
Викликав Економ. Ніхто з Ланосів не взяв змовлення. І замовлення було взято Ліфом із Єко таксі. Тобто хлопці на Ліфах не цураються їздити далі центру та спальників. :клас:
Після цього почав викликати Єко онлі.
Там чисто, тихо, водії попадались лише охайні та молоді і не наркомани.
Їхали мовчки.

Так дорожче - але того варте!
 
Однажды на экотакси мне попался водий - сторонник какой-то веры. Ну там егава или хрен поймешь, шо оно за адвентист. Всю дорогу приглашал в братство, заебал.

Буває.
А ось мені нормальні не попадались в таксі років з десять.
Як не про політику несуть діч так про економіку. І незамовкають. Ніби то воно мені потрібно слухати про його невдале життя.
 
тебе битка нужно притащить, восстановить, найти лоха который будет в рабстве значительно больше бабла отстегивать за аренду (в разы больше бензина) а после еще и электричество искать

ниче не понял
переведи

тоесть владелец электро кара восстанавливает побитое авто, потом сдает его в аренду за большие деньги чем "Лануз", ну и что можно предположить что с ланузами тоже проделывают, но экотакси ж за бензин/газ не платит, а лануз платит.
 
Научите плз считать экономическую составляющую таксомоторного бизнеса . Хочу понять, почему такси которое не использует бензин стоит дороже, чем то. которое его использует.
В цену заложено не только бензин или электричество, но ещё и аммортизационные составляющие - стоимость автомобиля, его обслуживания. Замена батареи на Лифе тоже недёшево стоит, а ведь её через год придётся менять. Да и редкие пока эти такси, поэтому цену ломят с запасом. Как будет каждое второе такси электрическим - станут дешевле.
 
ниче не понял
переведи

тоесть владелец электро кара восстанавливает побитое авто, потом сдает его в аренду за большие деньги чем "Лануз", ну и что можно предположить что с ланузами тоже проделывают, но экотакси ж за бензин/газ не платит, а лануз платит.

Насправді все що потрібно знати про Єко таксі.
Автоєнтерпрайз дає машини в оренду під таксі.
Машина коштує 600 грн на добу.
Двое водіїв беруть авто на добу. Один таксує вдень, іньший вночі.
Зарядка безкоштовна для них.
Тобто кожен з таксистів витрачає 300 грн на 12 годин роботи. Це всі їх витрати.
 
Замена батареи на Лифе тоже недёшево стоит, а ведь её через год придётся менять.
Тяговая батарея в Лифе стОит около 5куе.!Срок службы 5-10 лет.Если бы она служила один год,то теперь пересчитайте тариф экотакси.
 
Насправді все що потрібно знати про Єко таксі.
Автоєнтерпрайз дає машини в оренду під таксі.
Машина коштує 600 грн на добу.
Двое водіїв беруть авто на добу. Один таксує вдень, іньший вночі.
Зарядка безкоштовна для них.
Тобто кожен з таксистів витрачає 300 грн на 12 годин роботи. Це всі їх витрати.

а скок стоит аренда, допустим какого нить не самого дешевого бензинового такси, ну, допустим, шкода октава или лачети, или даже того же лануса или авео? И сколько стоит их заправить в сутки?
 
а скок стоит аренда, допустим какого нить не самого дешевого бензинового такси, ну, допустим, шкода октава или лачети, или даже того же лануса или авео? И сколько стоит их заправить в сутки?

Не знаю, не цікавився цим.
Думаю значно більше.
Єко таксі дорожче звичайного на мою думку саме із за авто. Тому що Ліф дорожчій та комфортніший за Ланос.

Таксі з Камрі та Пассатами коштуватимуть дорожче Єко таксі.
 
Та це наврядчи.
Я був здивований. Викликав таксі через Онтаксі додаток на не популярний напрямок.
Викликав Економ. Ніхто з Ланосів не взяв змовлення. І замовлення було взято Ліфом із Єко таксі. Тобто хлопці на Ліфах не цураються їздити далі центру та спальників. :клас:
Після цього почав викликати Єко онлі.
Там чисто, тихо, водії попадались лише охайні та молоді і не наркомани.
Їхали мовчки.

Так дорожче - але того варте!

добавлю, что летом в Лифе скорее всего будет работать кондиционер, а в Ланосе скорее всего будут открыты окна :)
 
Назад
Зверху Знизу