• Лови промокод з яким знижка 50 грн - promo50grn

Фальсифікація виборів-2004: як організовувався "підрахуй"

Статус: Offline
Реєстрація: 14.05.2005
Повідом.: 3453
Фальсифікація виборів-2004: як організовувався "підрахуй"

Фальсифікація виборів-2004: як організовувався "підрахуй"
Олександр Палій, для УП, 15.11.2005, 13:45

Нещодавно озвучені головою Центральної виборчої комісії Ярославом Давидовичем дані щодо кількості виборців в Україні дали підстави більш точно оцінити масштаби фальсифікації минулорічних президентських виборів.

За цими даними, загальна кількість українських виборців на 31 жовтня 2005 року становить 36 мільйонів 545 тисяч 950 виборців.

Під час третього туру минулорічних президентських виборів кількість виборців становила 37 мільйонів 657 тисяч 704 виборців.

Таким чином, на сьогодні у порівнянні з третім туром виборів кількість виборців зменшилася на 1 мільйон 111 тисяч 754 виборців. Водночас, за даними держкомстату, упродовж січня–вересня 2005 року кількість населення України скоротилася на 268 тисяч 285 осіб.

Таким чином, кількість "зайвих" виборців (по суті – "мертвих душ") станом на третій тур становила більш ніж 800 тисяч.

Але страшніше стає, коли згадаєш – перед другим туром було зареєстровано ще більше виборців – 37 мільйонів 944 тисяч 980 осіб. Після початку революції перелякані чиновники спішно повичищали "помилкових" і неіснуючих людей зі списків, де могли, де хотіли і де встигли.

Таким чином, загальний потенціал влади для фальсифікацій лише за рахунок так званих "мертвих душ" у списках становив понад 800 тисяч під час третього туру і понад 1 мільйон 200 тисяч під час вирішального для влади другого туру президентських виборів.

А ще влада забезпечувала вкидання бюлетенів, організовувала так звані "каруселі" тощо. Усі ці дії взяті до уваги при рішенні Верховного Суду від 3 грудня 2004 року. За деякі з них уже притягнуті до суду сотні виконавців.

А ще влада організовувала додаткові дільниці в Росії, які давали змогу сфальсифікувати ще 2,5 мільйони голосів.

Однак найбільш очевидно влада фальсифікувала явку. Коли сьогодні МВС і Генпрокуратура "не можуть" знайти чільних фальсифікаторів виборів, це відверто дивує.

У день голосування 21 листопада, станом на 15 годину комп‘ютерна система ЦВК показала явку по Донецькій області 56% - приблизно стільки ж, як і в цілому по країні. Я стояв поруч і бачив, як у цей момент Степан Гавриш, тодішній представник Віктора Януковича, інтенсивно крутив очима, вочевидь, висловлюючи здивування такою низькою відвідуваністю на Донеччині.

Однак голова ЦВК Сергій Ківалов, який згодом отримав прізвисько "Підрахуй", не розгубився і заявив, що в Донецькій області станом на 15-00 проголосувало 65% виборців, при тому що монітор над його головою показував зовсім іншу цифру.

Усі ці дані легко перевіряються через аналіз відеоматеріалів. Дивно, що їх досі не взяли до уваги. Адже оголошення неправдивих результатів виборів, навіть щодо явки, є кримінальним злочином.

Хоча, можливо, Ківалов буде говорити, що погано вчився в школі і просто переплутав цифри – 5 і 6. Але чи візьмуть це до уваги слідство і суд?

У Донецькій області в другому турі явка склала 96,5%. У третьому турі на дільниці в Донецьку, де я мав щастя організовувати вибори в якості члена комісії разом з парою кандидатів наук, які приїхали з Києва власним коштом на своїй машині, явка виборців впала майже на 20%!

І це попри масове завезення владою пенсіонерів на вибори комунальними автобусами. А кількість зареєстрованих на цій же дільниці виборців досі невідомим для мене чином зменшилася між другим і третім турами ще на 20%.

Цікаво, що найбільша невідповідність кількості виборців, встановленої ЦВК у 2005 році, та зареєстрованих для участі в президентських виборах 2004 року, має місце в тих регіонах, які голосували переважно за Януковича (для третього туру виборів: Донецька область – 187 тисяч неіснуючих на сьогодні виборців, Харківська область – 160 тисяч, Крим – 100 тисяч, Дніпропетровська область – 80 тисяч).

Саме в цих областях влада розраховувала легко і без контролю вкинути бюлетені. Вона щиро повірила, що Янукович, на якого працювала Банкова і Кремль, будь-що стане президентом.

Голова Центрвиборчкому Ярослав Давидович заявив після оприлюднення статистичних невідповідностей, що у нього немає правових підстав робити висновки, що все це зроблено навмисне, "але те, що недобросовісно – факт наяву". Сказано по-чиновницьки надлояльно.

Але чи має влада моральне право сьогодні так само амністувати фальсифікаторів? Адже на виборах були сотні дільниць, де люди реально ризикували здоров‘ям і життям, опираючись фальсифікаціям.

Можливо, є особлива справедливість у тому, що ті, хто хотів всупереч волі народу посадити йому на шию колишнього ув‘язненого, мають самі на певний час стати ув‘язненими.
 
Странно что не видно воплей защитников фальсификаций за Я!
 
Вряд ли найдётся какой-то идиот спорить с фактами.
Кстати, там біл прикол, по Донецкой области... я почти очевидец, ну, косвенно. Я в то время общался по аське с одним чуваком из Донецка, так он мне рассказал - прихожу на участок в четыре часа дня, а там говорят - участок закрыт, бюллетени закончились... сам этот парниша был за зэков, так что резона врать ему не было.
 
Я не знаю как по другим регионам Украины, но в Харькове я могу утверждать что списки избирателей те же самые что и на прошлых выборах. Кстати, в этот раз добавилась графа о месте рождения для исключения так называемых "двойников", но насколько я знаю - эти данные именно на выборах в марте фигурировать не будут.
 
Останнє редагування:
С новым фетишем, надо полагать, напряг, оно и понятно :-)
 
Nirvana сказав(ла):
Странно что не видно воплей защитников фальсификаций за Я!
Наивно полагать что фальсификации имели место быть только в Донецкой области. На Западной было тоже самое, только аккурат в иную сторону - особенно в третьем туре.
 
Димас, это ты так говоришь потому, что так говорить принято? Так глупость, повторенная 10 раз, не становится умной мыслью.
 
Почему так принято??? У меня есть знакомые на западной украине - много чего рассказывали про те выборы. Да и на работе не с продавцами домашних тапочек общаюсь... За последние полгода со многими интересными людьми (не последними в Харькове) пообщался. Много интересного узнал.

А про списки - почитай объявление в разделе...
 
Или ты хочешь сказать что нынешнее руководство страны похоже на Чеховскую вдову, которая способна сама себя высечь??? Не дошли ещё в Украине до этого. Возможно будет, но не сейчас и не в ближайшие лет 10-15.
 
dimas сказав(ла):
Почему так принято??? У меня есть знакомые на западной украине - много чего рассказывали про те выборы. Да и на работе не с продавцами домашних тапочек общаюсь... За последние полгода со многими интересными людьми (не последними в Харькове) пообщался. Много интересного узнал.

А про списки - почитай объявление в разделе...
Насчёт списков понял, насчёт тапочек - нет :)
 
Скажем так - я продолжительное время фактически исполнял обязанности секретаря в своём управлении. К шефу на прием приходило много людей - в том числе и высокие бизнесмены, чиновники, депутаты, силовики етс. Так вот пока они ждали - часто общался с ними на разные темы - в том числе и про ситуацию в стране и про выборы и про Майдан и т.п. Понятно теперь про продавцов тапочек (это я образно)? :)
 
Останнє редагування:
dimas сказав(ла):
Скажем так - я продолжительное время фактически исполнял обязанности секретаря в своём управлении. К шефу на прием приходило много людей - в том числе и высокие бизнесмены, чиновники, депутаты, силовики етс. Так вот пока они ждали - часто общался с ними на разные темы - в том числе и про ситуацию в стране и про выборы и про Майдан и т.п. Понятно теперь про продавцов тапочек (это я образно)? :)
Ага, понятно... насчёт єтого біло понятно с самого начала, непонятно другое - при чём тут тапочки и их НЕпродавцы к фальсификациям? Они знают главную военную тайну?
 
Nirvana сказав(ла):
Странно что не видно воплей защитников фальсификаций за Я!
А что тут можно вопеть? Очевидно что 160 тыс харьковчан просто ненайдут себя в списках. А догодайтесь почему только в восточных областях похудали списки?
 
_Roman_ сказав(ла):
А что тут можно вопеть? Очевидно что 160 тыс харьковчан просто ненайдут себя в списках. А догодайтесь почему только в восточных областях похудали списки?
О, умный мальчик!

Димас, ты слышал? ТОЛЬКО в восточных областях похудали, потому что ТОЛЬКО в восточных областях они были чрезмерно раздуты, понимаешь? А ты про тапочки...
 
Longer сказав(ла):
Димас, ты слышал? ТОЛЬКО в восточных областях похудали, потому что ТОЛЬКО в восточных областях они были чрезмерно раздуты, понимаешь? А ты про тапочки...
Нет, товарищ, имелось ввиду другое, они похудали потому что комуто хочется уменьшить количество голосов с востока на предстоящих выборах
 
_Roman_ сказав(ла):
Нет, товарищ, имелось ввиду другое, они похудали потому что комуто хочется уменьшить количество голосов с востока на предстоящих выборах
Ну так чего ж ты тут сидишь? Быренько ноги в руки - и в ближайший офис Регрессивных социалистов, Витренко тебе лимон сразу отстегнёт за такой повод для пиара.
 
Longer сказав(ла):
О, умный мальчик!

Димас, ты слышал? ТОЛЬКО в восточных областях похудали, потому что ТОЛЬКО в восточных областях они были чрезмерно раздуты, понимаешь? А ты про тапочки...

Тебе еще раз повторить??? Повторяю специально для тебя В городе Харькове списки на выборы-2006 создавались по тем же спискам, что и на выборы Президента-2004. Разница лишь в тех, кто умер, кто переехал, кто отметил 18-летие. ВСЁ!!!
 
Останнє редагування:
Longer сказав(ла):
Ну так чего ж ты тут сидишь? Быренько ноги в руки - и в ближайший офис Регрессивных социалистов, Витренко тебе лимон сразу отстегнёт за такой повод для пиара.
Всё тоже. Слазим с темы, перелазим на личности. нуну.
 
dimas сказав(ла):
Тебе еще раз повторить??? Повторяю специально для тебя В городе Харькове списки на выборы-2006 создавались по тем же спискам, что и на выборы Президента-2004. Разница лишь в тех, кто умер, кто переехал, кто отметил 18-летие. ВСЁ!!!
Это ты пану Роману скажи, и выдели жирным шрифтом, а то он плохо видит.
 
_Roman_ сказав(ла):
Всё тоже. Слазим с темы, перелазим на личности. нуну.
Это не перелезание на личности, а вопрос - если ты имеешь такие, не побоюсь этого слова, СЕКРЕТНЫЕ И УНИКАЛЬНЫЕ данные, почему бы тбе не этом не заработать? Ведь даже Димас наивно думает (дурачок, скажи?), что списки те же самые, а ты... Ты всё знаешь, я завидую.
 
Назад
Зверху Знизу