Збір на FPV! Спільнота Стерненка
1000019346.webp
 
Кто б сомневался, что эта сука- хитрый и по итогу работающий на ФСБ агент. Наивный Люся, видимо этого не знал, когда частил с ней в эфирах :D


1782470736627.webp
 
Кто б сомневался, что эта сука- хитрый и по итогу работающий на ФСБ агент. Наивный Люся, видимо этого не знал, когда частил с ней в эфирах :D


1782470736627.webp
а якщо розглянути ситауцію у площині: "окупована територія" та "протидія збройної агресії і геноциду"?

і взагалі, часи виправдань та озирань на "думку" генсека оон чи якоїсь прошмандовки з московії давно спливли. робимо що та як вважаємо за доцільне.
 
Останнє редагування:

От мені цікаво, а будинок та власне дах розраховані що буде така хрінь зверху стояти?


Вага пускової установки (бойової машини) комплексу «Панцир-С1» становить до 30 тонн у повному бойовому спорядженні.
Сама артилерійська та ракетна частина разом із радіолокаційними станціями (без автомобільного шасі) важить орієнтовно від 10 до 12 тонн.
Загальна вага пускової установки розподіляється так:
  • Повна маса пускової машини: 22,5–30 тонн (залежно від шасі КамАЗ, БАЗ чи МЗКТ).
  • Маса артилерійської та ракетної вежі (модуля): ~10–12 тонн.
  • Маса повного пакета з 12 ракет у ТПК: ~1130 кг.
 
а якщо розглянути ситауцію у площині: "окупована територія" та "протидія збройної агресії і геноциду"?
Пфф, эту шмару с такими псевдоинтеллектуальными "вопросами", очевидно рассчитанными на идиотов, нужно просто бить по ебалу. Единственно верная "плоскость" ;)
 
Кто б сомневался, что эта сука- хитрый и по итогу работающий на ФСБ агент. Наивный Люся, видимо этого не знал, когда частил с ней в эфирах :D


1782470736627.webp
А де тут хітрость? Грубий тролінг.
 
Назад
Зверху Знизу