Цей ушастьій хєр місяць тому послав Макрона прямим текстом нахуй у відповідь на пропозицію почати перемовини.Та это лишь бы попиздеть. Типо не отказываются от переговоров. Ничего реального думаю.
Після цього, власне, теперішні події і почалися. А тепер, як кажуть мої родичі з Запоріжжя, треба трохи поплатить.