Тут могла бути ваша реклама
«Всё больше подтверждений». А что, разве были какие-то сомнения?

1000019270.webp
 

зюганов точно якийсь виш закінчив? ні у якому банку гроші клієнтів просто так не "лежать" на рахунках. вони завжди в обороті. тим більше в банках московії, де одні векселя мабуть замість грошей.
 
Бабы, они такие, да...

«Украина и начала войну, когда на Украине была женщина президентом»


 
Это пост ГАИ НЛО там на видео?
Він. Далі дорога розділяється на М-18 через Василівку і Т-04-?? на Білозірку, Бурчак і Михайлівку.
Хуйкіни в Кам'янському залишилися без постачання.
 
Він. Далі дорога розділяється на М-18 через Василівку і Т-04-?? на Білозірку, Бурчак і Михайлівку.
Я не памьятаю назви дорог :)
Їздив в Крим багато разів... памьятаю тільки НЛО це
 
Назад
Зверху Знизу