Статус: Офлайн
Реєстрація: 08.03.2011
Повідом.: 12796
Реєстрація: 08.03.2011
Повідом.: 12796
Перегляньте відео нижче, щоб дізнатися, як встановити наш сайт як веб-програму на головному екрані.
Замітка: This feature may not be available in some browsers.
Погоджуюсь повністю, але з відповіддю ти трохи не попавТєма.
Вопєрвих долбойоби смєтут вєсь запас калоші.
Вовторих - сомнєваюсь я, шо це корисно для двіжков.
сказали памперси, значить усім вірити.«Всё больше подтверждений». А что, разве были какие-то сомнения?
![]()
Похоже он.Это пост ГАИ НЛО там на видео?
Да. Только не понятно, цел ли. Похоже, что только пустое место от него осталосьЭто пост ГАИ НЛО там на видео?
Він. Далі дорога розділяється на М-18 через Василівку і Т-04-?? на Білозірку, Бурчак і Михайлівку.Это пост ГАИ НЛО там на видео?
Погоджуюсь повністю, але з відповіддю ти трохи не попав
Это рывокА что случилось? Чемодан с говном потеряли?
![]()
Я не памьятаю назви дорогВін. Далі дорога розділяється на М-18 через Василівку і Т-04-?? на Білозірку, Бурчак і Михайлівку.
Весело у них там. ПразднуютА что у них за святой день? День начала войны?
![]()