Тут могла бути ваша реклама
Розуміє кацапка, шо каже

Скажи это она всё по Украински, и наведи на сбор от Мадьяра, я бы еще подумал.
А так, я скорей поверю, что это очередной креатив от Рашистки, чтобы "срубить" на Украинцах в Германии.

 
кітайські брати під бензинову кризу радо наповнять негумову електричними космічами по ціні баварських мотористів... от лише навантаження на електричні системи це створить колосальне.
 
Втрати ворога станом на 22.06.2026 р. :yahoo:
  • Рашисти: 1 393 140 (+1190)
  • Танки: 12 050 (+1)
  • Бойові броньовані машини: 24 805 (+8)
  • Артилерійські системи: 44 530 (+51)
  • РСЗВ: 1 886 (+1)
  • Автомобільна техніка: 110 201 (+384)
  • Спеціальна техніка: 4 321 (+5)
  • Засоби ППО: 1 437 (+2)
  • Літаки: 436
  • Гівнокоптери: 353
  • БПЛА: 366 164 (+2015)
  • Крилаті ракети: 4 787
  • Кораблі: 33
  • Наземні робототехнічні комплекси: 1 712 (+9)
  • Підводні човни: 2
Російська армія так швидко “демілітаризується”, що скоро в них у графі “техніка” буде тільки самокат Шойгу й лопата з пробігом. А БПЛА падають так масово, ніби в них план — засіяти українські поля металобрухтом.
 
1782110879793.webp
 
Назад
Зверху Знизу