Статус: Офлайн
Реєстрація: 07.08.2016
Повідом.: 6481
Реєстрація: 07.08.2016
Повідом.: 6481
Перегляньте відео нижче, щоб дізнатися, як встановити наш сайт як веб-програму на головному екрані.
Замітка: This feature may not be available in some browsers.
І це не дивно, бо кацапня до своїх ставиться не краще. Що вже про "чурок" казати, яких насправді шкода. Жили б не гірше за інших, що по той бік пролива, якби з сусідами поталанило. Нас більше набагато, але ж заледве відбиваємось, вкотре за останнє тисячоліття.прийшли до тями: та вам вже капут, довбойоби. у вас ані мови, ані культури, ані генофонду... лагідний геноцид.. . бо ви для московитів - лайно, шлак та унтерменш
После того, как хваленый Мах даже браузеры перестали поддерживать, что ему еще остается. Пиндеть-то где-то надо.
Не вірю що то він щиро написав. Сам пише "Слава Україні", а думає як нас знищити.
Не вірте.
Есть. Это самому въебать те паромы, не бухая весь день.нет ничего ахуеннее, чем когда ты бухаешь весь день, а вечером узнаешь, что наши въебали три парома