Збір на FPV! Спільнота Стерненка
Втрати ворога станом на 21.06.2026 р. :yahoo:
  • Рашисти: 1 391 950 (+1290)
  • Танки: 12 049 (+8)
  • Бойові броньовані машини: 24 797 (+10)
  • Артилерійські системи: 44 479 (+93)
  • РСЗВ: 1 885 (+2)
  • Автомобільна техніка: 109 817 (+475)
  • Спеціальна техніка: 4 316 (+2)
  • Засоби ППО: 1 435 (+2)
  • Літаки: 436
  • Гівнокоптери: 353
  • БПЛА: 364 149 (+2346)
  • Крилаті ракети: 4 787
  • Кораблі: 33
  • Наземні робототехнічні комплекси: 1 703 (+8)
  • Підводні човни: 2
У росіян “друга армія світу” вже така цифровізована, що 2346 БПЛА за добу просто пішли в хмарне сховище — українське ППО назавжди.
 
Схоже на рекорд, або десь дуже близько до нього.

+475 автотехніки за добу — це вже не “логістика постраждала”, це цілий автосалон русні поїхав у чорнозем.

ну оце точно рекорд. правда, Панасич?
Та схоже, що так, biomechanoId. +475 автотехніки за добу — я такого числа сходу не пригадаю.

Якщо не абсолютний рекорд, то десь у верхній полиці, де вже не статистика, а “день відкритих дверей на металобрухті”.
 
я если честно не понимаю, почему Украина на дип. уровне не подъебывает поляков самолетом качиньского. я б на месте сибиги или презика постоянно их ебал бы этим. типа - не хотите слетать куда-нибудь как качиньский? мы специально для вас откроем воздушное пространство. прилетайте в Киев, перетрем, обсудим. премьер-министра и 10 генералов в самолет посадить не забудьте. и вот каждому в подарок по 5 гривен. на них ваш поляк нарисован.
Президент уже так подъебал орбана с солдатами :)
 
1000000036.webp
 
Назад
Зверху Знизу