Статус: Офлайн
Реєстрація: 15.03.2004
Повідом.: 10691
Реєстрація: 15.03.2004
Повідом.: 10691
Дурне правилоЧесть без головного убора не отдают. Разве что в Штатах...
Ще з "совка"....
От чому військовий ( і не тіко)не може виказати шану чи привітатися БЕЗ кашкета ??

)