Статус: Офлайн
Реєстрація: 23.07.2009
Повідом.: 40031
Реєстрація: 23.07.2009
Повідом.: 40031
негої відводять ГОЯм узгоджений загін...Паста Гои в головах
![]()
зачєм рабам дари свободи? їх нужно рєзать ілі стрічь

столица..