Тут могла бути ваша реклама
написал и удалил :)

48
 
ок, а звідки у цього хуйлосмока упередження що мовляв ппо навкруги мохше немає аналогів? ті с 300-400 працювали по балістиці, по гіперзвуку? ніт... от МІМ, Насамс, ІРІС працюють у режимі реального часу, з доказами...
те що М. Руст 35 років тому приземлив цесну на червоній площі - не випадковість, а закономірність
 
А вместо Зе нельзя нарисовать козака,воина ЗСУ или Мадьяра? Или полезла потужнисть со всех боков?
Ну как бы намек на маленького Бонапарта.Это не совсем про потужность .ИМХО
 
А вместо Зе нельзя нарисовать козака,воина ЗСУ или Мадьяра? Или полезла потужнисть со всех боков?
тут просто багато аналогій: мохше палив саме бунопарте, а його роль у фільмі московитки собчак (яка мешкає на півдні Франції) грав Зе у вигляді, як у мемі... :незнаю:
 
Останнє редагування:
Назад
Зверху Знизу