Збір на FPV! Спільнота Стерненка
  • Автор теми Автор теми Dimoks
  • Дата створення Дата створення
А що ніхто не коментує, як Трамп обісрався з Іраном? Хоча це і була ВИДАТНА ПЕРЕМОГА.
1781733339651.webp
 
В течении года Трамп и его лизоблюды орали - Нужно немедленно снижать (несмотря на инфляцию, которой по их словам нету) процентную ставку!!!
Нехороший Пауэл не хочет этого делать и гробит великие экономические идеи Трампа!!!
Вся "идея Трампа" заключалась в покупке себе любимому бондов на $100 + Миллионoв, а при понижении ставки бонды растут в цене. :rolleyes:

Пауэл ушел, Трамп поставил своего пидараса.

Сегодняшией заголовок:
Процентная ставка остается на прежнем уровне, но федерралы склоняются к её УВЕЛИЧЕНИЮ. :незрозумію:

⚠ Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент та не бачать рекламу.
 
А що ніхто не коментує, як Трамп обісрався з Іраном? Хоча це і була ВИДАТНА ПЕРЕМОГА.
Трамп, 28.02.2026:
«Ми знищимо їхні ракети та зрівняємо їхню [іранську балістичну] ракетну промисловість із землею. Вона буде повністю спопеленою».

Трамп, 17.06.2026:
Ну, а що мені зробити? Я що, дозволю Саудівській Аравії мати ракети, а їм не можна? Ні, так воно не працює».
 
Пиздит. Будет дальше сосать хуйлу. Посмотрите
Неудачник по жизни
Я удивляюсь как он стал богатым
Человек ставший президентом сильнейшего государства в мире, причем и во второй раз, вдобавок еще и миллиардер - неудачник? Это даже не пять, все десять:)))
 
Якби не стійкість такої держави, як США, то після такого правління невдахами були б 320 млн громадян США. Але таку економіку навіть Трампу не під силу завалити. Хоча він і старається.
 
Він же лишився в складі, тільки що не головує.
"Безразлично"
Трампу безразлично теперь, какая ставка, поскольку Пауэл не глава.
"У нас теперь отличный пацан"

⚠ Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент та не бачать рекламу.
 
Якби не стійкість такої держави, як США, то після такого правління невдахами були б 320 млн громадян США. Але таку економіку навіть Трампу не під силу завалити. Хоча він і старається.
Процесс успешно идет.
 
никто не обсрался с ираном. нет не победы ни поражения
всем просто похуй.
насрать на эту очередню еврейскую войнушку.
если им надо то пусть дальше воюют сами

это я докладаю о ситуации сидя на нашем краю земной тверди
и свесив ноги в воду мирового океана Абзу
 
никто не обсрался с ираном. нет не победы ни поражения
всем просто похуй.
Сам факт того что Трамп в результате съел чижика вместо того чо он там говорил вначале, называется "обосрался". Ну и всякие 300бил, "хуй с ними, с ракетами", снятие санкций, только 60 дней пропускать суда без платы - а всё важное- на потом и если не получиться то виноват будет Вэнс - это уже не просто обосрался, это обсрался стоя на голове в бальном зале на приёме у королевы. Хотя ему похер, пусть другие нюхают. Посмотрим еще как Израиль будет всё вот это соблюдать.
 
Человек ставший президентом сильнейшего государства в мире, причем и во второй раз, вдобавок еще и миллиардер - неудачник? Это даже не пять, все десять:)))
Да, я считаю что неудачник по жизни.
Просто вокруг него всегда крутятся более умные менеджеры. Плюс эпатажность. Стечение обстоятельств. Ну мы же видим, что все действия глупы и нерациональны, которые он лично принимает.
Ничего полезного пока не получилось за президентский срок. Только позорит США и уменьшает влияние.
 

Ostap Yarysh

1 ч. ·
Дуже цікавий розвиток у світі MAGA. Впливова права блогерка Лора Лумер заявила, що роками була жертвою російської пропаганди, і лише щойно зрозуміла, як Росія вміло маніпулювала нею та іншими консерваторами у США. Ось фрагмент з останнього епізоду її подкасту:
“Після десяти років, протягом яких нам постійно розповідали про «російську змову» та «російське втручання» в американські вибори, ми втомилися від теми Росії. Нам набридло, що її звинувачували в усьому, і багато хто з нас почав ставитися до неї із надмірною симпатією. Ми ніби вдягнули рожеві окуляри, бо думали: щоразу, коли хтось згадує Росію, це лише чергова спроба поширити брехню проти Дональда Трампа та консервативного руху. Усіх нас називали російськими ботами. Пам’ятаєте?
І через це ти починав симпатизувати росіянам, бо людей на кшталт мене називали ботами, стверджували, що ми несправжні люди, і що ми були частиною російської кампанії з підтримки Трампа проти Гілларі Клінтон на виборах 2016 року.
Але тепер, коли я чую, як росіяни заявляють: «Ми маємо денацифікувати Україну» або «Ми повинні продовжувати нашу жорстоку війну проти України», водночас позиціонуючи себе як православну християнську державу, хоча насправді вони вбивають сотні тисяч молодих українських християн і підтримують справжніх неонацистів у США, я думаю: «Ого, ми повелися на російську пропаганду». І я сама на неї повелася.
Я так довго була налаштована проти України й повторювала ці тези, думаючи, що говорю правильні речі. Але навіть не усвідомлювала, наскільки сильно мною емоційно маніпулювала пропаганда в інтернеті”.
Далі у подкасті на свою мільйонну MAGA-аудиторію Лумер розповіла про те, як Росія вбиває мирних людей ракетами посеред ночі, як переслідує християн в Україні, як бреше про “українських нацистів” і багато іншого.
Для контексту, Лумер — одна з найбільш наближених блогерів до Трампа. Вона спілкується з президентом напряму, зʼявляється в Овальному кабінеті і навіть може радити Трампу щодо кадрових рішень (кажуть, що вона доклалася до звільнень колишнього радника з нацбезпеки Майка Волца та кількох інших посадовців адміністрації). Також вона — єврейка, і непохитна прихильниця Ізраїлю та Нетаньягу...
 
Да, я считаю что неудачник по жизни.
Просто вокруг него всегда крутятся более умные менеджеры. Плюс эпатажность. Стечение обстоятельств. Ну мы же видим, что все действия глупы и нерациональны, которые он лично принимает.
Ничего полезного пока не получилось за президентский срок. Только позорит США и уменьшает влияние.
это смотря какие у него цели.
обеспечить семью вроде получается.
 

Ostap Yarysh

1 ч. ·
Дуже цікавий розвиток у світі MAGA. Впливова права блогерка Лора Лумер заявила, що роками була жертвою російської пропаганди, і лише щойно зрозуміла, як Росія вміло маніпулювала нею та іншими консерваторами у США. Ось фрагмент з останнього епізоду її подкасту:
“Після десяти років, протягом яких нам постійно розповідали про «російську змову» та «російське втручання» в американські вибори, ми втомилися від теми Росії. Нам набридло, що її звинувачували в усьому, і багато хто з нас почав ставитися до неї із надмірною симпатією. Ми ніби вдягнули рожеві окуляри, бо думали: щоразу, коли хтось згадує Росію, це лише чергова спроба поширити брехню проти Дональда Трампа та консервативного руху. Усіх нас називали російськими ботами. Пам’ятаєте?
І через це ти починав симпатизувати росіянам, бо людей на кшталт мене називали ботами, стверджували, що ми несправжні люди, і що ми були частиною російської кампанії з підтримки Трампа проти Гілларі Клінтон на виборах 2016 року.
Але тепер, коли я чую, як росіяни заявляють: «Ми маємо денацифікувати Україну» або «Ми повинні продовжувати нашу жорстоку війну проти України», водночас позиціонуючи себе як православну християнську державу, хоча насправді вони вбивають сотні тисяч молодих українських християн і підтримують справжніх неонацистів у США, я думаю: «Ого, ми повелися на російську пропаганду». І я сама на неї повелася.
Я так довго була налаштована проти України й повторювала ці тези, думаючи, що говорю правильні речі. Але навіть не усвідомлювала, наскільки сильно мною емоційно маніпулювала пропаганда в інтернеті”.
Далі у подкасті на свою мільйонну MAGA-аудиторію Лумер розповіла про те, як Росія вбиває мирних людей ракетами посеред ночі, як переслідує християн в Україні, як бреше про “українських нацистів” і багато іншого.
Для контексту, Лумер — одна з найбільш наближених блогерів до Трампа. Вона спілкується з президентом напряму, зʼявляється в Овальному кабінеті і навіть може радити Трампу щодо кадрових рішень (кажуть, що вона доклалася до звільнень колишнього радника з нацбезпеки Майка Волца та кількох інших посадовців адміністрації). Також вона — єврейка, і непохитна прихильниця Ізраїлю та Нетаньягу...
имхо, как только дойдёт до Трампа, будет то же, что и с Такером - "пака-пака Лора" )))
 
Как я понимаю Трамп купил повод объявить о победе за 300 лярдов .ну нормально так
ну не за власний же кошт. оплатять шейхи з Затоки., ті наївні, які дарували йому Боїнг...
 
  • Це лайк!
Реакції: NAL
Назад
Зверху Знизу