Збір на FPV! Спільнота Стерненка
Москва-ква-ква!

5794746_900.webp



5795026_900.webp
У Київі одного літа таке ж (не труси) бачив... та й в нас на завтра штормове попередження.
 
  • Це смішно!
Реакції: aSHO
Адаптировано для наших условий!
Не все понимают английский, а читать латиницей по нашему научены телефонными операторами :)

Swamp это болото в лучшем смысле этого слова
 
Шо там эта пидорша пиздит, будто ей тяжко всё бросать?
Нихуя там тяжкого нету, собралася и съебнула.
То она просто ещё не пробовала.

Раздражают меня эти стоны ебучие
тупо уїзжаєт, бо тупо приїхала. 100 разів їбанутим казали: ви можете щось вкрасти, але законним господарем цього ви не станете.
 
Раздражают меня эти стоны ебучие
їх буде ще близько мільона. і навіть будуть зойки з євросоюзу: а чи гуманно понаєхавших окупантів позбавляти майна, нажитого непосильною крадіжкою, а де ж їм тепер жити?
 
тупо уїзжаєт, бо тупо приїхала. 100 разів їбанутим казали: ви можете щось вкрасти, але законним господарем цього ви не станете.
Так юридическая сторона вопроса её не переживает. Она тупо ссыт.
Это надёжнее
 
їх буде ще близько мільона. і навіть будуть зойки з євросоюзу: а чи гуманно понаєхавших окупантів позбавляти майна, нажитого непосильною крадіжкою, а де ж їм тепер жити?
В гейропу хай пиздуют тогда.

Ебись они неграми.
 
Так юридическая сторона вопроса её не переживает. Она тупо ссыт.
Это надёжнее
отож. а там ще запустити іпсо про потяги з голодними та дикими біндеровціми і буде фільм "Бєг. 100 років потому"
 
Назад
Зверху Знизу