Статус: Онлайн
Реєстрація: 23.07.2009
Повідом.: 40013
Реєстрація: 23.07.2009
Повідом.: 40013
У Київі одного літа таке ж (не труси) бачив... та й в нас на завтра штормове попередження.Москва-ква-ква!
![]()
![]()
