Збір на FPV для «Птахів Мадяра»

Як же він за#бав цей жовтень/листопад/далі буде

Ідуть стояки :D нема мені покою ні там, ні тут. Вночі кілька мужчин до мене приходило. Вдень нікого не було :( а я так чекала.
З хорошого:
1000103666.webp
 
Раніше в сезон полуниці на Кінному та Благбазі все пахло полуницею. В дитинстві поїздка з бабусею на базар за полуницею для варення була пригода. Прилавки з горками полуниці, все червоне, потім їдеш в трамваї і так хочеться ту ягідку вхопити та зʼїсти, але терпиш до дому, бабуся в першу чергу мені в тарілку, а потім вже за варення береться. А тепер все з красивими назвами, але ні смаку, ні запаху, нема того, що раніш було
Так, дитинство вже минуле)
 
...а як воно, коли їдеш на вокзал і метро стає...таксист напрочуд приємний попався :оплески:
А ми залишаємось тут некупані, бо вода йокнулась.
Цікаво - тільки у ямі чи теж по місту?
Всі юзери сплять... некупані. :)
 
Вчорашній марш подяки у Черкасах:


Заздрю по-білому.
Наші випускники невеличкими стайками, на протязі місяця, бігають по парках. Більшість випускних відбулася в укриттях, в яких руку підіймаєш і стеля.
Вчора мій молодший запросився вийти в люд), походили по парку.., ну як походили.., бігала за ним всю дорогу :D,бо людинка 1,86, ноги довгі, шаг, як мої два. Традіційно забігли в Кристал. Доречі, Кристал відкрили на Сумському, цікаво зазирнути.
 
Значок з Котом позичила у малої, єдиний раз за два два роки собі начепила і хоба - в автобусі такий точно :D то є добрий знак :кіт:
Троянда розцвіла, тішить неабияк, як і все що поєднує з минулим до війни.

1000103731.webp
 
Вечірні розваги ідуть :пляж:прийшла з майданчика, зараз буду шишки різати, прислали мені 5 кг в симпатичній винній коробці.
В Агромолі купила цукор по 24 грн (якщо брати 5+ кг), виробництво вовчанський район, запхала 8 кг в пакет з львівської рукавички і потягла, шишки власне з Чернігівщини, готове поїде на Черкащину, така географія


1000103812.webp
 
В Че. Там вулиця на його ім'я. На ній обласна лікарня, онкоцентр і ще купа медичних закладів.
⚠ Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент та не бачать рекламу.
 

Парк там поруч. І з його іншого боку хата моя а тут обллікарня. Часто там хожу. Зараз там вивозять на візочках хлопців з ампутаціями.... Їх стільки.... Серце навпіл.....
А напроти обллікарні невеликий супермаркет. Там теж покупці у кращому випадку на милицях, а більшість на візочках. Їжа, солодощі, цигарки, алкоголь....
 
Назад
Зверху Знизу