Статус: Офлайн
Реєстрація: 02.11.2021
Повідом.: 12933
Реєстрація: 02.11.2021
Повідом.: 12933
Перегляньте відео нижче, щоб дізнатися, як встановити наш сайт як веб-програму на головному екрані.
Замітка: This feature may not be available in some browsers.
Позівной "Єбола"...От така дурна цікавість. Я один прочитав "єбоба"?
"Єбола" з хуйвалли?, Ой, з хезболли?Позівной "Єбола"...
you re not aloneЯ один прочитав "єбоба"?
І шо не так, все ваше рідне гівно.
Может когда табличку ставили спросили как фамилия ,кто то и ответил ияебу ну и так немного смягчилиОт така дурна цікавість. Я один прочитав "єбоба"?
Десь в Африці (забув точніше) є могила польського солдата де вказано що тут похований рядовий Курва Дупа.Может когда табличку ставили спросили как фамилия ,кто то и ответил ияебу ну и так немного смягчили
Десь в Африці (забув точніше) є могила польського солдата де вказано що тут похований рядовий Курва Дупа.
соррі за оффтоп.
Москалі ракетою влучили по трубі нашої телевежі. Так що все можливотак, а де Нептун? він би міст розхуярив би вщент.. але скоріш за все не влучив би. міст - надто складна ціль для ракет
ну хуйло - то ладно. а горшок че уценили?