Статус: Офлайн
Реєстрація: 29.01.2008
Повідом.: 48464
Адреса: The second star to the right
Реєстрація: 29.01.2008
Повідом.: 48464
Адреса: The second star to the right
Перегляньте відео нижче, щоб дізнатися, як встановити наш сайт як веб-програму на головному екрані.
Замітка: This feature may not be available in some browsers.
Ну ПОгоди - ваш райончик
⚠ Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент та не бачать рекламу.
Який "понаєхавшій" це написав?!Хоча спочатку вона називалася не "Холодна гора", а "Вулиця Свердлова" (радянська назва Полтавського Шляху). Сучасна назва з’явилася аж у 2016 році, після декомунізації.
А зараз вже продовжили, да? До Залютина чи відразу до Люботина?!До речі, "Холодна гора" – станція мілкого закладення, але при цьому дуже велика. Під землею там знаходяться оборотні тупики для поїздів, бо довгий час саме вона була кінцевою станцією Холодногірсько-заводської лінії
Мда, стара будівля з 1986 рокуА якщо йти Полтавським Шляхом, то можна натрапити на будинок №148/2 – стару будівлю, яка виділяється на фоні сучасних домів.
То, ма'ть, вона з "Московським проспектом" переплутала. "Червону лінію" у два етапи будували, здавали у 1975 та 1978.А зараз вже продовжили, да? До Залютина чи відразу до Люботина?!

"Затишок". Ще була назва серед студенства, та музикантів "Бліндаж").Панове, у мене тут виникла суперечка, на сторонньому ресурсі, потрібна допомога!
Колись на початку вул. Сумської був підвальчик, в в ньому рюмочна. Якщо стояти обличчям до магазина Соки/Води, то трохи далі ліворуч. Непримітні сірі двері без вивіски вели в атмосферний ганделик зі стінами з червоної цегли, де можна було дьорнути стопіісят з томатним соком.
В другій половині 90х заклад точно ще працював, в 1998 точно, але невдовзі зачинився, назавжди. Впевнений що називався він Прохолода. Принаймні, так називали його відвідувачі, з місцевих. І мої кєнти так його називали. Повторюю: вивіски не було ніякої - кому треба було випити, той знав.
Мій опонент стверджує, що заклад називався Затишок. Хто з нас правий?
Тих дверей вже давно немає. Будинок, здається, номер 6.
В 90х цей підвальчик називався Прохолода (ми ще казали Проголода, але це в дуже вузьких колах). А раніше, колись, дійсно, Затишок.( Ще в деяких, вузьких колах творчої інтеліґенції, неофіційно казали "Третьяковка", тому що там постійно зависав Роберт Третьяков).Панове, у мене тут виникла суперечка, на сторонньому ресурсі, потрібна допомога!
Колись на початку вул. Сумської був підвальчик, в в ньому рюмочна. Якщо стояти обличчям до магазина Соки/Води, то трохи далі ліворуч. Непримітні сірі двері без вивіски вели в атмосферний ганделик зі стінами з червоної цегли, де можна було дьорнути стопіісят з томатним соком.
В другій половині 90х заклад точно ще працював, в 1998 точно, але невдовзі зачинився, назавжди. Впевнений що називався він Прохолода. Принаймні, так називали його відвідувачі, з місцевих. І мої кєнти так його називали. Повторюю: вивіски не було ніякої - кому треба було випити, той знав.
Мій опонент стверджує, що заклад називався Затишок. Хто з нас правий?
Тих дверей вже давно немає. Будинок, здається, номер 6.
АлілуяВ 90х цей підвальчик називався Прохолода
))Вову-Іспанця забули
⚠ Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент та не бачать рекламу.
Безславна смерть, занедбані та безіменні могили – це, здавалося б, гідна доля для тих, у кого насильство було головним аргументом, а закон життя – сила та злодійські "поняття"
![]()