Ті, хто ліквідує прильоти по місту, і довбограї в Раді - це різні люди. Зовсім різні.
От диви: у Львові на початку тривоги електротьотя каже, яка сама тревога, і повторює це декілька разів, окрім сирени. Хоча Львів точно має час зібратися і не кваплячись сходити до сховища. В нас треба вислухати 2 хвилини виття, щоб потім почути під розривами, що воно таке.
Будь яка ідея шанування працює тоді, коли вона має певну спрямованість та відновлюваність. Те, що кожного дня транслюють оцю гепалку, знецінює саму ідею, зтирає ї на порох, роблячи буденними звуками, до яких всі призвичаїлися. Пам'ятаєш, у СРСР по радіо виконували гімн кожного ранку? Кожен день. Багато людей при цьому хоча б вставало з ослінчика? Та ніхто. Ще один сигнал був, котра година.
Навіть діамант, якщо м кожного дня шкрябати асфальт, кінець кінцем втратить свій блиск.
А тобі раджу хоч раз взяти дупу у жменю і сходити на військове кладовище, подивитися на дати та на кількість.