Статус: Офлайн
Реєстрація: 21.03.2014
Повідом.: 3497
Реєстрація: 21.03.2014
Повідом.: 3497
Мафію старе село пройшов.
Перегляньте відео нижче, щоб дізнатися, як встановити наш сайт як веб-програму на головному екрані.
Замітка: This feature may not be available in some browsers.
Так а на какой Линух перебрался?Вчора повністю перебрався на Лінуху, зніс Шиндовс 10. Не знаю на скільки ця історія)) Але поки що все чудово.
CachyOS - на основі Арк Лінукс. Пробував чистяком Арк, але там з коробки нічого взагалі немає, навіть регулювання гучності звука. Пробував Nobara, туге і не працюють ігри. Cachy жир, все з коробки майже присутнє. Ігри літають через Lutris, вчора запустив 007 новий.Так а на какой Линух перебрался?
А убунта? У меня все знакомые на ней почему-то работают.CachyOS - на основі Арк Лінукс. Пробував чистяком Арк, але там з коробки нічого взагалі немає, навіть регулювання гучності звука. Пробував Nobara, туге і не працюють ігри. Cachy жир, все з коробки майже присутнє. Ігри літають через Lutris, вчора запустив 007 новий.
Убунта як убунта. Тоді вже краще Лінукс Мінт.А убунта? У меня все знакомые на ней почему-то работают.
Непогана гра. Тверда 4007 на всіх полицях! Дискове видання. Куштуємо високу кухню
Спробував во 2й пограти, якось воно все дуже одноманітне. Не змігКайфова гра, не можу зупинитись
![]()
3 рази білд змінював поки качався. Кач був максимально різноманітний у порівнянні з першою частиною. А зараз фармік пішов. Кайф.Спробував во 2й пограти, якось воно все дуже одноманітне. Не зміг