Тут могла бути ваша реклама
  • Автор теми Автор теми NaV
  • Дата створення Дата створення
Так а на какой Линух перебрался?
CachyOS - на основі Арк Лінукс. Пробував чистяком Арк, але там з коробки нічого взагалі немає, навіть регулювання гучності звука. Пробував Nobara, туге і не працюють ігри. Cachy жир, все з коробки майже присутнє. Ігри літають через Lutris, вчора запустив 007 новий.
 
CachyOS - на основі Арк Лінукс. Пробував чистяком Арк, але там з коробки нічого взагалі немає, навіть регулювання гучності звука. Пробував Nobara, туге і не працюють ігри. Cachy жир, все з коробки майже присутнє. Ігри літають через Lutris, вчора запустив 007 новий.
А убунта? У меня все знакомые на ней почему-то работают.
 
А убунта? У меня все знакомые на ней почему-то работают.
Убунта як убунта. Тоді вже краще Лінукс Мінт.
Мені убунту не подобається, це той випадок коли від переходу налінукс бігом ставиш вінду назад або поряд

Для роботи мені дуже подобається MacOS. Це просто витвір мистецтва. Маю старенький макбук про і він дуже зручний для офісних задач, а його трекпад настільки шикарний, що я не користуюся мишкою.
 
Останнє редагування:
Кайфова гра, не можу зупинитись

1782048359967.webp
 
Спробував во 2й пограти, якось воно все дуже одноманітне. Не зміг
3 рази білд змінював поки качався. Кач був максимально різноманітний у порівнянні з першою частиною. А зараз фармік пішов. Кайф.
 
Назад
Зверху Знизу