Статус: Офлайн
Реєстрація: 12.05.2012
Повідом.: 19109
Реєстрація: 12.05.2012
Повідом.: 19109
Про що річ? Про те що мене багато років не було на ХФ? Я гидував спілкуванням з зєгєнєратами.
Не прикидайся дурнем. Те, що тебе багато років не було на ХФ (до речі, де ж ти був?) ніхто й не помітив. Щоб звернути на себе увагу ти вискочив як чорт з табакерки і почав паплюжити діючого Президента. Держави, на яку напав підступний ворог і яка чинить опір, незважаючи на його перевагу. Це пряма агресія, тіки не ззовні, в зсередини. Хто ти після цього?
Чому раніше гидував спілкуванням з "зегенератами", а зараз із задоволенням спілкуєшся? Яка мета "второго пришествия Виталия 13 на ХФ и явления Виталия 13 народу"?
І так і не відповів, чому не в Політиці пропагандониш, а тут?
Уник незручного питання, зпэтляв.
Про фінансування - я і послати можу. Мені це легко дається. Хочеш?
Давай.
Почом бісєр для наріду?
