Статус: Офлайн
Реєстрація: 19.12.2011
Повідом.: 16199
Реєстрація: 19.12.2011
Повідом.: 16199
Працювалиневже?
продвигалась тема "Порох - молодец, поскольку прижал хорошо работающими Минскими соглашениями".
не споря с тем, шо "Порох - молодец", я уточняю (с Вашей же помощью), шо Минские не работали вообще.
ну и?
1. Призупинили навалу саме у критичний момент.
2. Зберігався постійний привід вздрючити русню, як злісного порушника основних пунктів.
Так що, "не работалі вообще"- повний пиздьож та провокація
