Статус: Офлайн
Реєстрація: 19.12.2011
Повідом.: 16215
Реєстрація: 19.12.2011
Повідом.: 16215
У Пітері на форумі вперше за 8 років буде представник асашай. Ганьбище.
Треба вогню піддати.
Треба вогню піддати.