Тут могла бути ваша реклама

отношение украинцев к выехавшим за границу согражданам

  • Автор теми Автор теми VOLAT
  • Дата створення Дата створення

Кого з вказанних людей ви засуджуєте?

  • 38-річну жінку, яка має неповнолітню дитину. Вони виїхали до Європи, а її чоловік залишився тут

    Голосів: 10 2.6%
  • 25-річну дівчину, яка незаміжня та не має дітей і яка виїхала до Європи.

    Голосів: 20 5.3%
  • 72-річного професора, який на момент вторгнення перебував у Європі і залишився там

    Голосів: 4 1.1%
  • 31-річного чоловіка, який на момент вторгнення працював у Польщі і вирішив поки не повертатися

    Голосів: 33 8.7%
  • никого из перечисленных не осуждаю

    Голосів: 339 89.2%

  • Кількість людей, що взяли участь в опитувані
    380
А Свинарчуки не з"iбались?
Погуглі. Я читав що вони в Україні. Більше того - не під підозрою. Я тільки не пам'ятаю - їм її не висували, чи вони як і Порох зняли всі наклепи в суді.
Ну тобто у поточної влади претензій до них немає. ПівШостий нагодував цим лайном свою паству і все, забув цю тему.
 
ну опять же брешите.
"Щодо пана Коломойського, я вам скажу. Всі Свинарчуки, Гладковські... і навіть якщо там буде Коломойський, - то сядуть у в'язницю. Але це справа не двох тижнів. Сядуть, якщо порушать закон",
Ну тобто якщо Свинарчукі не сидять - значить вони нічого не порушували? Я правильно розумію?
Ай-яй-яй! А мій батько був серед тих, хто це лайно споживав... Скільки я йому не розповідав що це нагла брехня - він слухав телевізор та Дубінських, а не мене. І таких як він - значна частина від 73%.
 
Ну тобто якщо Свинарчукі не сидять - значить вони нічого не порушували? Я правильно розумію?
Ай-яй-яй! А мій батько був серед тих, хто це лайно споживав... Скільки я йому не розповідав що це нагла брехня - він слухав телевізор та Дубінських, а не мене. І таких як він - значна частина від 73%.
Все таки Свинарчуки щось порушували? Але вони для тебе святi, а твiй батько не повiрив? Чому?
 
Е пiдозра Мiндiчам чи ще не обгрунтована?
1780500642608.webp


Звісно Чат може марити, але він наводить посилання.
 
А почему упор на правление Ющенко?
"Украина не Россия" ни о чем не говорит? :)
Так было всегда. Слишком вкусный кусок земли и так удобно расположен. История не знает исключений.
Потому что это были мои самые активные годы политической и социальной жизни в Украине. :) Но безусловно харьковские соглашния 2010 был апофеоз.

Книга - ни о чем. Можно декларировать что угодно и делать на практике противоположное.

И при чем качество земли к качеству мировосприятия? Опять показать какой %% украинцев хотел в рф, а какой в "Европу" в те самые 2010-е?
 
Все таки Свинарчуки щось порушували? Але вони для тебе святi, а твiй батько не повiрив?
Ні, вони нічого не порушували з точки зору України. Вони багато чого порушили з точки зору Кацапстану, але на них срати.
Саме тому їм нема жодної підозри.

Вони діяли в сірому полі законодавства, але не в чорному. Це наскільки я знаю.
 
Ні, вони нічого не порушували з точки зору України. Вони багато чого порушили з точки зору Кацапстану, але на них срати.
Саме тому їм нема жодної підозри.

Вони діяли в сірому полі законодавства, але не в чорному. Це наскільки я знаю.
А Мiндiчi порушували , але на них тобi не насрати? Чому?
 
Про Нєптун:
⚠ Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент та не бачать рекламу.

Чогось у мене більше довіри до журналістів в цьому питанні. Я навіть ХЗ чому.
про Бутусова написано, но ссылок на его повидомлення нет.
ок. из его слов -
⚠ Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент та не бачать рекламу.
-
т.е. не суперЗе, не государство, а Проект гос.заказа на разработку (а какие разработки в 2020 если ее уже ставили на вооружение?) закрыли.
правильно, проект закончен, проект закрыли.
закупка готовой продукции идет из другой бюджетной статьи.
но его даже не закрыли, а предложили другой источник финансирования (гос.гарантии).

а после скандала, видать порохоботов, которые из всего предложения поняли одно слово *ликвидация* - проект профинансировали в полном объеме, о чем и говорит ваша ссылка.
и вот это уже прямой отъем денег у оборонки. забрали деньги из бюджета вместо привлечения сторонних средств под гарантии.
 
про Бутусова написано, но ссылок на его повидомлення нет.
.............к финансирования (гос.гарантии).

а после скандала, видать порохоботов, которые из всего предложения поняли одно слово *ликвидация* - проект профинансировали в полном объеме, о чем и говорит ваша ссылка.
и вот это уже прямой отъем денег у оборонки. забрали деньги из бюджета вместо привлечения сторонних средств под гарантии.
А вот не надо фантазировать
 
А Свинарчуки не з"iбались?
1780501283697.webp


Хм. Це для мене несподіванка. З цим був неправий. Подивимось чи віддасть його Іспанія. Якщо віддасть - підозри обгрунтовані. Якщо не віддасть - вважає що вони необгрунтовані.

Якщо він таки винен - значить буде сидіти.
 
А Мiндiчi порушували , але на них тобi не насрати?
Я ніхуя не зрозумів. Міндічі порушували - так. Мені на них не насрати - так. Саме тому і не насрати що вони порушували. Нехай присядуть.
 
про Бутусова написано, но ссылок на его повидомлення нет.
ок. из его слов -
⚠ Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент та не бачать рекламу.
-
т.е. не суперЗе, не государство, а Проект гос.заказа на разработку (а какие разработки в 2020 если ее уже ставили на вооружение?) закрыли.
правильно, проект закончен, проект закрыли.
закупка готовой продукции идет из другой бюджетной статьи.
но его даже не закрыли, а предложили другой источник финансирования (гос.гарантии).

а после скандала, видать порохоботов, которые из всего предложения поняли одно слово *ликвидация* - проект профинансировали в полном объеме, о чем и говорит ваша ссылка.
и вот это уже прямой отъем денег у оборонки. забрали деньги из бюджета вместо привлечения сторонних средств под гарантии.
Тобто ви прямо цитуєте що були мутки з фінансуванням. Що після піднятого скандали цитуацію зіграли назад (але час був вже витрачений). І при цьому говорите що нічого такого особливого не було.
Ню-ню.
 
Назад
Зверху Знизу