Статус: Офлайн
Реєстрація: 05.01.2007
Повідом.: 27281
Реєстрація: 05.01.2007
Повідом.: 27281
Погуглі. Я читав що вони в Україні. Більше того - не під підозрою. Я тільки не пам'ятаю - їм її не висували, чи вони як і Порох зняли всі наклепи в суді.А Свинарчуки не з"iбались?
Ну тобто у поточної влади претензій до них немає. ПівШостий нагодував цим лайном свою паству і все, забув цю тему.
