Збір на FPV! Спільнота Стерненка

отношение украинцев к выехавшим за границу согражданам

  • Автор теми Автор теми VOLAT
  • Дата створення Дата створення

Кого з вказанних людей ви засуджуєте?

  • 38-річну жінку, яка має неповнолітню дитину. Вони виїхали до Європи, а її чоловік залишився тут

    Голосів: 10 2.6%
  • 25-річну дівчину, яка незаміжня та не має дітей і яка виїхала до Європи.

    Голосів: 20 5.3%
  • 72-річного професора, який на момент вторгнення перебував у Європі і залишився там

    Голосів: 4 1.1%
  • 31-річного чоловіка, який на момент вторгнення працював у Польщі і вирішив поки не повертатися

    Голосів: 33 8.7%
  • никого из перечисленных не осуждаю

    Голосів: 339 89.2%

  • Кількість людей, що взяли участь в опитувані
    380
:as is:
Зе военный? то вы кричите, не примазывайте его к военным победам - он не военный.
то, он типа военный, должен был разбираться и делать.
военные (и все остальные министерства) для того и есть, чтоб разбираться в своем вопросе и решать проблемы по этом направлению.
Президент главнокомандующий..
Це вона через мої суперечки з нею. Коли вона приписувала воєнні заслуги виключно ПівШостому, я казав що військові часто всупереч йому все це здобули і що ПівШостому треба їздити по світу і торгувати їбалом, а віськовими діями будуть керувати і без нього.
Але формально він верховний головнокомандувач, так. Краще б він не ліз до військових, було б більше поваги.
 
1. Терміни "пережидает" які? Скільки треба Міндічи щоб перечекати?
понятия не имею.
2. Ви же пишете що він не має повертатись. А в цьому випадку це не перечікування, а з'йобінг.
это мое мнение, его не знаю.
 
Це вона через мої суперечки з нею. Коли вона приписувала воєнні заслуги виключно ПівШостому, я казав що військові часто всупереч йому все це здобули і що ПівШостому треба їздити по світу і торгувати їбалом, а віськовими діями будуть керувати і без нього.
Але формально він верховний головнокомандувач, так. Краще б він не ліз до військових, було б більше поваги.
Что значит формально??? Ему генералы, включая Залужного, наверно ж давали советы.. И где Залужный?
 
приписувала воєнні заслуги виключно ПівШостому, я казав що військові часто всупереч йому все це здобули
Сомневаюсь что кто то может приписывать военные заслуги исключительно Зе. Враньё.

"військові часто всупереч йому все це здобули" - a вот это уже бред и чистой воды спекуляция.

Можно говорить что победили в 2-й Мировой не благодаря, а вопреки Сталину, который перед войной репрессировал всю верхушку армии,

но никто не будет слушать - Сталин был верховным во время войны, победа была под его руководством, и всё тут.

Точно так же с Зе - страна выстояла и сражается 5-й год при нём, в качестве Верховного. Остальное злобный зубовный скрежет,

который История забудет.
 
Це вона через мої суперечки з нею. Коли вона приписувала воєнні заслуги виключно ПівШостому, я казав що військові часто всупереч йому все це здобули і що ПівШостому треба їздити по світу і торгувати їбалом, а віськовими діями будуть керувати і без нього.
Але формально він верховний головнокомандувач, так. Краще б він не ліз до військових, було б більше поваги.
Это лишнее совсем.. :ги:
 
чтоб не сеять панику. уже обсуждали.

было мирное время.
вам же написали, что резкое увеличение военного бюджета привело бы к определенным последствиям международного масштаба.
т.е. это тоже уже обсуждали.
Я не буду по десятому разу це пережовувати. ПівШостий через підконтрольну Слугу Урода перерозподілив бюджети з армії на дороги. Урізав фінансування Нептуна. Забороняв відповідати кацапні на провокації: "надо просто пєрєстать пострєлівать". Закликава готуватися до шашликів - ніяка паніка йому й на думку не спадала.


никто не тратит на них деньги в мирное время.
¯\_(ツ)_/¯ А що тоді є Велике Крадів (закреслено) Будівництво?


ну не смешите. у путина и сейчас сомнений нет, а тогда б его дороги смутили.
Зараз у нього виходу немає. Він в капкані. А вмикнути задній хід - не по-пацанські. Тому буде надриватись поки його не винесуть з Кремля вперед тапками.
В старину на Русі був такий спосіб охоти на відмідя: чоловік з рогатиной дражнив ведмідя, а коли той вставав на задні лапи та пер на нього - упирав рогатіну в землю та у грудь ведмідю. Тупа скотина сама себе заколівала, бо клепки здати назад не було. Приблизно те саме зараз стається з Кацапстаном. Воно просто не може здати назад, це фізична уроджена вада Кацапстану.

Але якби у Хуйла були б сумніви (як вони були у нього поки Порох керував) - далеко не факт що він напав би.

не поняла про что речь.
Ну і не треба.
 
Сомневаюсь что кто то может приписывать военные заслуги исключительно Зе. Враньё.
Відмотайте тему сторінок на 40-50 назад - ТаТа саме це і стверджувала.

Точно так же с Зе - страна выстояла и сражается 5-й год при нём, в качестве Верховного. Остальное злобный зубовный скрежет,

который История забудет.
Ню-ню. Посадять ПівШостого - так його і запам'ятають.
 
но никто не будет слушать - Сталин был верховным во время войны, победа была под его руководством, и всё тут.
Ну, Сталин-сволочь, но в гражданскую он уже добывал кровавый опыт управлении армией и страной..
 
Але якби у Хуйла були б сумніви (як вони були у нього поки Порох керував) - далеко не факт що він напав би.
Порох пугал что вышвырнет сепаров с Донбасса за 2 недели, но - не вышвырнул.

Очень сомневаюсь что в качестве Президента он напугал бы х-ла, который готовился к вторжению 20 лет

и которому его верхушка лила в уши что Украина сдуется за 3 дня.
 
Ню-ню. Посадять ПівШостого - так його і запам'ятають.
Не нужно выдавать хотелки за факты. Не исключаю что Зе посадят, хотя Запад, думаю, будет против, а переть против Запада Украина после войны врядли сможет.

Но это не изменит исторических фактов. Черчилль привёл Британию к победе в войне, а его выперли из Премьеров.
 
понятия не имею.

это мое мнение, его не знаю.
Так а нащо писати, якщо уяви не маєте?

Я ось маю уяву і бачу реальність: Порох в Україні і відбивається від ПівШостого в судах, а Міндіч зробив з'йобінг. Теоретично якщо повернеться - можна буде дискутувати з'йобінг це чи ні. Приблизно як Портнов повернувся коли ПівШостий переміг. Але зараз - це з'йобінг.
 
Я не буду по десятому разу це пережовувати. ПівШостий через підконтрольну Слугу Урода перерозподілив бюджети з армії на дороги. Урізав фінансування Нептуна. Забороняв відповідати кацапні на провокації: "надо просто пєрєстать пострєлівать". Закликава готуватися до шашликів - ніяка паніка йому й на думку не спадала.



¯\_(ツ)_/¯ А що тоді є Велике Крадів (закреслено) Будівництво?



Зараз у нього виходу немає. Він в капкані. А вмикнути задній хід - не по-пацанські. Тому буде надриватись поки його не винесуть з Кремля вперед тапками.
В старину на Русі був такий спосіб охоти на відмідя: чоловік з рогатиной дражнив ведмідя, а коли той вставав на задні лапи та пер на нього - упирав рогатіну в землю та у грудь ведмідю. Тупа скотина сама себе заколівала, бо клепки здати назад не було. Приблизно те саме зараз стається з Кацапстаном. Воно просто не може здати назад, це фізична уроджена вада Кацапстану.

Але якби у Хуйла були б сумніви (як вони були у нього поки Порох керував) - далеко не факт що він напав би.


Ну і не треба.
 
Порох пугал что вышвырнет сепаров с Донбасса за 2 недели, но - не вышвырнул.

Очень сомневаюсь что в качестве Президента он напугал бы х-ла, который готовился к вторжению 20 лет

и которому его верхушка лила в уши что Украина сдуется за 3 дня.
Йклмн, он не пугал, а успокаивал и привлекал избирателей!!
 
Порох пугал что вышвырнет сепаров с Донбасса за 2 недели, но - не вышвырнул.
Якби за "сєпаров" не підписалась би кацапська армія - вишвирнув би. Може не за 2 тижні, але "сепаров" відрізали від кордону вже коли вони ввели свої війська під виглядом "їхтамнетів". А ось це кардинально змінило ситуацію.

Очень сомневаюсь что в качестве Президента он напугал бы х-ла, который готовился к вторжению 20 лет

и которому его верхушка лила в уши что Украина сдуется за 3 дня.
Щось знов тхне тупістю.
Ми маємо факт: Порох зв'язав Хуйла Мінськами. Першим та другим. І при Пороху той так і не наважився далі нападати, бо Порох активно відновлявав армію.
А потім прийшов ПівШостий. З "зійтися посєрєдінє" та "нада просто пєрєстать пострєлівать". З припиненням фінансування Нептуна. Зате з Великим Крадівництвом, коли набудували радиальних доріг щоб кацапні краще наступалось.
 

Вкладення

  • 1780339873686.webp
    1780339873686.webp
    60.7 КБ · Перегляди: 9
Назад
Зверху Знизу