Статус: Офлайн
Реєстрація: 05.01.2007
Повідом.: 27281
Реєстрація: 05.01.2007
Повідом.: 27281
До речі майже стовідсотковий маркер кацапа. Тайланд, войн (у сенсі воїн) і так далі. Абсолютно тупа кацапська звичка.Найхудший


вообще то при Буше.