Збір на FPV для «Птахів Мадяра»

отношение украинцев к выехавшим за границу согражданам

  • Автор теми Автор теми VOLAT
  • Дата створення Дата створення

Кого з вказанних людей ви засуджуєте?

  • 38-річну жінку, яка має неповнолітню дитину. Вони виїхали до Європи, а її чоловік залишився тут

    Голосів: 10 2.6%
  • 25-річну дівчину, яка незаміжня та не має дітей і яка виїхала до Європи.

    Голосів: 20 5.3%
  • 72-річного професора, який на момент вторгнення перебував у Європі і залишився там

    Голосів: 4 1.1%
  • 31-річного чоловіка, який на момент вторгнення працював у Польщі і вирішив поки не повертатися

    Голосів: 33 8.7%
  • никого из перечисленных не осуждаю

    Голосів: 339 89.2%

  • Кількість людей, що взяли участь в опитувані
    380
Піздинг - то (велике) крадівництво. Брехня має синонімом слово "піздьож"
:ги:
Пропоную не сваритись через терміни. Я мав на увазі що в піздингу грошей йому все ж таки до Хама далеко. Але в піздьожу він перший. Мільярд дерев! Шашлики на травень 2022! Ми всі сьогодні президенти! Я піду у відставку якщо в моєму оточенні буде корупція!
 
Ніколи ПівШостого не зупиняло це. І переправити гроші від армії на популізм йому ніколи не було важко.
пруф на решение Рады на изменения статей расхода бюджета.
да и бюджет не Зе лично принимает.
Такої і мети не було у ПівШостого. Була мета - популізм та "зійтись посередині". За це 73 відсотки довбнів й обрали це непорозуміння.
Законы были приняты и вступили в силу.
Ой-вей. А хто тут наводив таблички з вибитою з Захода допомогою та волання що це начебто якісь докази (а не галима пропаганда)?
покупалось все, что могли купить.
определялся объем закупок, рассчитывался бюджет.
моя табличка и показывает, что увеличение закупок было.
Знову вмикаєте свою шизофренію?
уси пуси. ладно.. будьте доктором, только не плачьте.
Ви взагалі якесь уявлення маєте як танки працюють та як стається їх обслуговування? Постачанні всього необхідного і так далі?
а что там секретного?
но подруга в Липцах, утром 24, проснулась, выглянула в огород, а там дуло танка на нее смотрит.
по огородам приехали.
Трамп вже бовкнув що кацапи застрягли тому що пішли не по дорогах. Він такий же тупий як і ви.
как я? ахренеть.. а это кто писал?
Тобто відповідь: вірогідність нападу кацапні при поганих дорогах була б менше.
вот и получается. при плохих дорогах кацапы не пошли бы (ваши слова) - т.е. при плохих дорогах боялись бы застрять - а пошли вообще не по дорогам и застряли (Трамп).
так что в этом вопросе вы с Трампом на одной волне. :D

Хоча ні. Він тупіший. Але більш успішний, треба надати йому за це повагу. Він розводить хом'ячків набагато успішніше ніж ви.
так у него власти больше. и папка богатый был. :незнаю:
 
Ніколи ПівШостого не зупиняло це.
q=tbn:ANd9GcTEa7s1RpHEpM2GPbHOzHCYrlROHt7bJ4ra5w&s.webp
 
да и бюджет не Зе лично принимает.
Ви начебто в Англії якійсь живете. Телефонне право при зеленій монобільшості рулить. Дякую 73 відсоткам довбнів не тільки за ПівШостого, а ще й за монобільшість вилупків.

Законы были приняты и вступили в силу.
Це тут яким хєром??
покупалось все, что могли купить.
определялся объем закупок, рассчитывался бюджет.
моя табличка и показывает, что увеличение закупок было.
А про Пороха це працює? Ну, я маю на увазі "покупалось все, что могли купить."? Якщо не працює - тоді і ви цю хуйню не використовуйте. А якщо працює - це зайвий раз доводить вашу демагогію начебто ПівШостий дбав про армію.


уси пуси. ладно.. будьте доктором, только не плачьте.
Послати нахуй? Я можу.
но подруга в Липцах, утром 24, проснулась, выглянула в огород, а там дуло танка на нее смотрит.
по огородам приехали.
Йобаний стид... Еее... Блять. Я навіть не знаю як реагувати. Липці то посеред лісів та болот знаходяться.
Ще й від поля бою до поля бою танки своїм ходом по полям їздять, ага. Ви ж так це являєте? 🤦‍♂️


как я? ахренеть.. а это кто писал?

вот и получается. при плохих дорогах кацапы не пошли бы (ваши слова) - т.е. при плохих дорогах боялись бы застрять - а пошли вообще не по дорогам и застряли (Трамп).
так что в этом вопросе вы с Трампом на одной волне. :D
Я давно помітив що з логікою у вас не все гаразд. Це нормально -- жінки беруть своє інтуіциєю.
Трамп сказав маячню про те що кацапи атакували не по дорогах. Вони саме по дорогах і атакували.
Танки використовуються по полях лише на полі бою. До поля бою їх везуть на причепах, трали називаються. І це робиться СЮРПРАЙЗ!!! по дорогах.
А уж кацапська армія критично залежить від залізних та асфальтових доріг.
Так що не треба мені власну і трампову маячню приписувати.

так у него власти больше. и папка богатый был. :незнаю:
Заздрите?
 
Останнє редагування:
Бо він до того як стати президентом довгий час був губернатором. А до цього - керівником профсоюзу. А не так щоб вчора хуєм по піаніні, а завтра - ми всі президенти!
Ну тобто президентом-Рейганом став губернатор-Рейган, а не актор-Рейган (і тим паче не хуєграй, боже збав).

Одна з найвидатніших постатей в історії. Президент, при якому розвалився йобаний Совок.
EciuH2yWkCAbMtL.webp
 
Останнє редагування:
Таки виконали ж. Типа, посадили.

⚠ Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент та не бачать рекламу.


Яка там вже за лінком весна пройшла?
І весь мільярд висадили на "території Центрального військового шпиталю у Києві"? :D
 
Назад
Зверху Знизу