Статус: Офлайн
Реєстрація: 19.12.2011
Повідом.: 16201
Реєстрація: 19.12.2011
Повідом.: 16201
Та хєр там відповість. Думаєш, для чого ця спортивна рибалка (спіймав-поцілував-відпустив) закрутилася?Ось тут та сама ситуація чому ПівШостого ніхто зараз не чіпає. Поки воно в Президентах - у нього імунітет. А ось коли піде з посади - доведеться відповідати за все скоєне. Тоді і порахуємо курчаток, по восені то.
Ці руки нічого не крали©
Технологія вже обкатана папіредніками
