Статус: Офлайн
Реєстрація: 23.07.2009
Повідом.: 40001
Реєстрація: 23.07.2009
Повідом.: 40001
отож, але за словами експертів/аналітиків ХФ у 14му році він був на піку могутності, так що і збирати нікого не знадобилося б: брову лише куцу підняти ...Та шо то не очень насобирал, меньше чем регулярная армия Украины. А через полгода еще пришлось спешно частичную мобилизацию проводить.

